Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
17. apr 2008

vy budete mat doma ochvilu noveho naj milacika,ale bude to milacik vas vsetkych 😉

alcapalca
17. apr 2008

hehe tak v to dufam

aneti78
17. apr 2008

aleni a co si ty robila so skoro trojrocnymi detmi doma? lebo mne uz dochadza fantazia, skladame puzzle, kreslime, s kockami sa hrajeme, s loptami, knizky citame, najnovsie mame domcek, varime s riadikmi, babiky kupeme, prezliekame, krmime atd. no neviem, co este by som s nimi mohla. som rozmyslala, ze kupit nejake farby,napr. prstove,ale nezababru cely byt?

alcapalca
17. apr 2008

anetka ja som ich dala do skolky, ked mali 2,5 a ked mali 3 roky odletela som s nimi do NL, a tam bolo stale kde ist

alcapalca
17. apr 2008

a teraz okrem toho vsetkeho co si ty napisala, tak uz sa vedia spolu zahrat pexeso a clovece, rozpravky si navzajom citaju, a vecsinou sa hraju na skolku

aneti78
17. apr 2008

tak uz vstali, tak nieco zjedia a ideme k babke, lebo dnes sme sami do vecera. pekne poobedie.

alcapalca
17. apr 2008

aj vam

sisi1
17. apr 2008

Jej, ale ste sa rozpisali nase "dvojickovske maminy" 🙂

My sme boli v Lidli, na poste, trochu sme sa za blokom poprechadzali, hladkali krasnych dvoch psickov...taka chut ma chytila kupit maleho psika, jaj....taki zlatunky boli 😝 Timo sa nevedel vynadivat a neustale za nimi behal...az mi to trapne bolo ako sme tu mladu pani prenasledovali 😀

kubi: nevadi, nabuduce, pracuj...az ti zavidim aj ja by som nieco robila 😒

Citam, ze ste sa bavili o "moresoch" na deti. Moj jeden znamy ma dvoch chalanov s jednorocnym rozdielom, teraz maju asi 9 rokov, spominal, ze detom treba aj na zadok dat tak do 5tich rokov...oni na to zabudnu a rodic ziska respekt.... 😅
Z nasho Tima bude isto riadny "zbojtos".Ja uz to teraz vidim, zivanisko...nedavno sme ho prvykrat videli spolu s viacerymi detmi, taky divny pocit som mala...normalne si musim na to zvykat, ze to nielen ja budem, ale aj kamarati...doteraz stale len s nami, ale odkedy uz beha, taha ho to za detmi...no choval sa pekne akurat tie vacsie deti vedia byt veru riadne nezbedne...jeden mu akoze daval auticko, polozil ho, ked sa Timo naciahol, hned ho schmatol...Timo nechapal 😒

kubanka
18. apr 2008

dnes bude vonku mokro? Hm ...... ta z prechadzky zatial nic sisi ....... ale budem na Sekcove keby nieco 🙂

kubanka
18. apr 2008

joooj ta celkom teplo je.....az som sa zapotila, kym som dosla domov

sisi1
18. apr 2008

Kubi, my sme sa este v masiarni zastavili a ked sme dochadzali domov, Timo zaspaval, normalne mu hlava po sediacky padala... 😅 Doma som ho polozaspateho vyzliekala, hlava mu v kuse padala a ani som zo spalne nestihla vyjst a on uz hajal 😀

kubanka
18. apr 2008

sisi ta ty mi neuveris, ale Lalka este furt spi.....bola hore 2x, ale iba tak na 5 minut a spi dalej....kedy bude obedovat?

mihalicka
18. apr 2008

Caute baby, spominate si na mna? 😅 hihi dllllho som tu nebola. Predstavte si, idu nam zuby a teplotujeme 38,7- 39,4 od vcera ... ☹ mala je skoro uplne v pohode, len ocka ma sklenene. Vraj je to normalka pri zuboch. Zazili ste to niektora? Ako do nej dostat tekutiny? Ani cajik, ani vodu...o Panadole ani nehovorim 😖

kubanka
18. apr 2008

mihalicka? Nepamatam ..... 😀 ....paaaaaaani vy ste uz velkeee, sak to o chvilu rocne babatko 🙂

Mihi mi sme zatail neali take velke teploty, tak neviem Ti pradit a tekutiny? Ved aj mliecko je tekutina a polievocky hocijake, vsetko sa pocita. My mame doma Ibalgin sirup s malinovou prichutou a nasej Lalke chuti.Skus zmenit Panadol.

mihalicka
18. apr 2008

CAF Kubi, ved Panadol je fajny 🙂 teda mne chuti hihi. Ok presne polievocka! Idem ukuchtit.

kubanka
18. apr 2008

No tak my mame po obede hihi

mihalicka
18. apr 2008

No baby dala som jej polievocku a o 10min bola v plienke 😖 Ci pana , tak ja neviem...

sisi1
19. apr 2008

Dobre ranko 🙂

mihalicka
19. apr 2008

dobre ranko 🙂

mihalicka
19. apr 2008

Tak my mame brutalnu anginu. Prave sme dosli z pohotovosti... Dali jej atb nejaky Ospen. A v letaku je napisane, ze nie pri hnackach- znizeny ucinok, a dr. vedel, ze hnackuje.... ach jaj.
Inak som si dovolila zaklopat, na dvere ambulancie, lebo som pocula veselu vravu....sestricka ma skoro zozrala, samozrejme nikde nikto len ja so Sonou. Tak som ju vrazdila pohladom cely cas 😠 Neskor asi pochopila ze som od fachu a uz bola Sonicka- pekne reklamne dieta. Co z toho vyplyva? Nerusit sestricky na pohotovosti pri rannej kave!!!!

sisi1
19. apr 2008

mihalicka: tak to ste mali rano, chudinka Sonicka...hnacku ma asi zo zubkov, nie? Ta by mala prejst...hmmm.
Co je na tom, ze si zaklopala, boze, to si tam mala cakat, kedy sa im uraci vyjst pozriet? Moja mamina ked ma sluzbu, tak tam kazdy zazvoni...ved pacienti tam nie su v kuse, potom musia stale vykukovat...ci ako....

Apropo este k tym tekutinam, ani nas Timo nechce cajik, malo kedy sa poriadne napije...davam mu vsak polievky a tie lubi, spapa tolko co ja na tanieri...inak cajiku neviem ci 1 dcl za den vypije...obcas trosku Lucky, ale nic moc 😒
A dali ti nieco aj na teploty? Ci len Panadol budes davat?

alcapalca
19. apr 2008

ahojte
mihalicka mne ked pri takych stavoch odmietali caj tak som stale mala doma glukozovy cukor a ten som im pridala do cajiku a aspon lyzickou treba davat

mihalicka
19. apr 2008

Sisi panadol jej davam. Od kedy sme prisli spinka, len chodim kukuk, ci je ok. A polievocka cela vcera skoncila v plienke 😖
Alca kupim. Diki 🙂 Do riti, keby aspon muzicek bol doma (pracuje v zahranici) na vsetko som sama! Niekedy to fakt neni sranda...aspon ze auto mam k dispozicii, letela som 80kou cez mesto, kym sa dostanem z 3ky na Sekcov, tak to trva 🙂

alcapalca
19. apr 2008

joj ludia, ked je take pocasie tak ja som uplne nefunkcna, najradsej by som zaliezla do postele
a este k tomu om sama doma s chlapcami, muz isiel aco robit na stavbu bratovi a az do PP tak pride najskor az v noci domov

kubanka
19. apr 2008

mihi ta to nesranda a ako prisli na to, ze ma anginu? Kvoli hnackam? My sme raz boli na pohotovosti, lebo Lalka vracala a oni....joj ta asi ma zapalene usko, aj hrdielko ma trochu cervene.....dali jej taku snurku do uska uz neviem ako sa vola, pichli injekciu proti vracaniu a vraj bude o chvilku spat. Haha....to bolo o 18:00 a ona nespala do 22:00. Na druhy den sme isli k obvodnej s tym papierikom a ona pozerala, ze vobec nema bolave uska, ani hrdielko zapalene......ze na pohotovosti furt len toto iste urobia kazdemu babatku a nic viac

mihalicka
19. apr 2008

Kubi podla hrdla ucrili... 😉

kubanka
19. apr 2008

a aj tebe sa zda, ze ma cervene?

mihalicka
19. apr 2008

mne pusu neotvori ani keby som ju neviem co. Ale od toho je tu doktor 😉 a preto mi nechce papat a pit, lebo ju boli hltanie.

katka.m
19. apr 2008

Ahojky dievčatá. My sme boli na pohotovosti pred 3 týžd. a povedali , že sme prehriali dieťa 😒 , potom k tomu pridali choré ušká a tiež mu dali do uší tu vatičku, nasadili Ospen a odoslali domov. /mali sme horúčku 39,5/ Na teplotku vôbec nič, ešte ma poučili, že ako sa mám starať o bábo, /mal červený fľak na brušku pod koncom plienky/ a proste som odchádzala ako vrcholne nezodpovedný rodič. Na druhý deň ráno sa obvodná chytala za hlavu, že či ma nechali odísť s 3týžd. bábom a stými teplotami domov, že vúbec nemá nič s uškami, že na brušku nemá zapareninu ale čosi iné. Tak sme skončili v nemocke a vykľul sa nám stafylokok a baktéria e.coli. Týtmto pozdravujem DR. Dzuralu abo tak dajak sa volá a pracova na pohotovosti a ešte jeho super sestru, ktorá mi pri druhom decku vysvetľovala, ako ho mám prebaľovať.

mihalicka
19. apr 2008

Ty kokso!!!!!!!!! Presne, Dr. Dzurenda tam bol dnes. V pondelok letime ku nasej dr a uvidime. Co vam robili v nemocnici?