Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
23. máj 2008

Dobre ranko,
alenka: este pekne nech maly v brusku vydrzi, pohladkaj ho 😉 Hej,tych langosov je spusta, ale vy ste vacsia family, zvladnete to... 🙂
Apropo, co ste so svokrom robili? Bol pomoct daco ci len tak?

My sme mali super noc, celu noc spinkal do rana do 7,30 - paradicka...
To bude prsat? Prave v radiu hovorili, a vraj aj veterno a okolo 19stupnov...hmm.

kubanka
23. máj 2008

sisi jasne, ze plati.........prides autom, peso ci nedajboze busom hihi
Lalka dnes v noci nespala dobre, neviem ci sa jej nieco snivalo alebo ju nieco bolelo, ale plakala zo sna a od stvrtej uz tak pravidelnejsie.

Alcapalca tak sa este drzte dvaja v jednom

sisi1
23. máj 2008

Kubi, autom pridem, kocik hodim do kufra....Timo mi este spinka, napapa sa brnknem ti, Ok? Uvarila som pirohy, nejako som na ne dostala chut, no nemala som dost poloh. muky, tak som dosypala hrubej a su trochu pevnejsie...co uz...idem este zeleninkkovu polievku rychlo ukuchtit pre mladeho pana...

kubanka
23. máj 2008

😀 ja som to tipovala na to auto 😀

aneti78
23. máj 2008

ahojte

my dnes mame 2 roky a 8 mesiacikov, leti to....a mam doma velkych skolkarov, dnes prisli papiere,ze sme prijati, 3.6. mame zapis.....huraaa, dockala som sa 😅 😀 ale nie...tesime sa, ja, ale aj deti,ale este nevedia,co ich caka 😀

sisi1
23. máj 2008

Kubi: tak sme vybavili aj kratasky riflove, su superne, stretli sme sa s tou maminkou pri HN...Timo uz zaspal este kym sme k HN dosli 😀 Prelozila som ho do postielky, ale asi sa prebral, lebo vykrikuje tam cosi....

aneti: vidis, my mame dnes rok a 2 mesiace, ako to letiiii....tak ty uz budes mat doma skolkarov...panecky...

kubanka
23. máj 2008

sisi som rada, ze ste stihli po jednej ceste aj kratasiky........Timi je uz asi vyspinkany co? Predstav si, moja teraz spi od piatej niekedy. Ale papat nexcela 😒 Ja rychlo pracujem, kym mam klud.

Dakujeme za pekny den 🙂

sisi1
23. máj 2008

Aj my dakujeme 😉
Takze Timo vobec uz nespal...v aute zaspal, ale doma uz nechcel...este sme boli aj v Tescu, tak zalahol o 21,30 uplne zmoreny, chudatko 😅 Kupili sme nejake supravky na leto, tricka a kadejake somarinky...no pre dievcatka maju ovela vacsi vyber ako pre chlapcov...co uz... 😒

Zajtra ideme k nasim, tak tu aj nieco popiste, nech mam v nedelu a pondelok co citat 😉
Paaaaa 🙂

alcapalca
24. máj 2008

ahojte, co planujete na vikend?
moj muz vzal deti k svokre, tak som sama doma 1x, a vobec neviem co mam robit, koky take ticho az mi lezie na nervy
anet ty co robis ked si sama? mne normalne vadi ten klud, uz ich viac asi nepustim 😉

aneti78
24. máj 2008

ahojte

Aleni, tak ja hlavne upratujem take, co nestiham pri detoch, ale ty sa teraz nemozes velmi namahat. vecer chodim von s kamoskami, vzdy si to nejak dopredu naplanujeme. a oddychujem 😉 mne teda vobec ten klud nevadi 😅 😀

nasi idu buduci vikend k svokrovcom, ale v nedelu rano uz chcem, aby boli doma, kedze bude MDD, ideme na den otvorenych dveri do skolky a poobede do divadla...

janazuza
25. máj 2008

Ahojte. Anetka do ktorej školky sa chystáte? Mohla by som sa aj ja pozrieť, ak je deň otvorených dverí.... 😀

aneti78
25. máj 2008

Jani, tu na Svaboch. tu je link:
http://www.msvazecka.szm.sk/
este si to musim preverit, ci naozaj bude ten DOD, ale kazdy mi vravel, ze ano a aj kazdy rok ho zvykli robit...

zajtra som sama s deckami cely den, manzel ide do blavy. dnes sme presli skoro cele mesto na bikoch, super bolo.
ale uz sa tesim na piatok a sobotu, uz potrebujem vypnut, robit nieco ine nez kazdy den atd....

kubanka
26. máj 2008

ahojte vcera som sa stretla s denik a mam vas vsetke od nej pekne pozdravit 🙂

sisi nemal kto pisat, tak nebudes mat vela prace s citanim heh 😀
My sme boli v sobotu cely den u pradedka na vzduchu a Lalka 2x cez den spala bez protestov - aj sa dost nachodila a bola unavena 🙂 ...........a v nedelu sme boli doma, akurat sme sa trosku vonku presli.

tufa
26. máj 2008

Ahojky,
kubi: my ked sme u babky tak Terezka aj ked spinka 2 hodky cez den tak o 17. je grogy - babka ju uchodi za pada z noh 😀 Minule je zaspala pri stole, ci na hojdacke co sa mne este nestalo - teda Terezke pri mne 😉

viete mi povedat ci bude nejaky den deti aj v meste?
Isli by sme sa kus vyblaznit medzi deti 😀

kubanka
26. máj 2008

tufa ano bude

Mestský úrad v Prešove Vás pri príležitosti MDD pozýva
dňa 1. júna 2005 od 16.00 h na pešiu zónu na "DEŇ PLNÝ HIER A ZÁBAVY"

KTORÝ PONÚKA:
- ZÁBAVNÉ HRY A SÚŤAŽE
- VÝTVARNÉ PRÁCE
- BOHATÝ KULTÚRNY PROGRAM - CIRKUS VOŠERPÍNO

V programe sa na Vás tešia: komedianti, žongléri, krotitelia duchov, Dony, Riki a Šarlotka, hadie ženy, brušná tanečnica, fakír RADO, slávici z lavice, akrobatky, deti z MŠ Jurkovičova, mažoretky LABI, HIT ROCK, ABC CVČ .
Hosť programu: Veronika Koščová

K TOMU VÁS ČAKÁ NAVYŠE SLADKÁ ODMENA, PRÍPADNE INÁ CENA
ZA ÚČASŤ V SÚŤAŽIACH

Tešíme sa na všetkých !

tufa
26. máj 2008

Diki kuby,
ta sladka odmena nas presvedcila 😀

aneti78
26. máj 2008

ahojte

na MDD je aj den otvorenych dveri v divadle od 13:30 do 16:30 budu tam spevacko-hud. vystupenia z Frantiska z Asisi, minikoncert Katky Koscovej a ine. my pojdeme,ak sa dovtedy nieco nezomelie a potom sa asi presunieme na tu pesiu zonu 😀

sisi1
26. máj 2008

Ahojte mamulky,
ako sa mate? Pozeram, ze riesite program na MDD, to divadlo sa mi pozdava, teda mne, pochybujem, ze Timo by tam vydrzal 😀 Asi pojdeme na pesiu zonu, len dufam, kedze maly neobsedi, ze sa nam nestrati, isto tam bude kopa ludi....
U nasich bolo fajn, v nedelu sme grilovali a ako tufa vravi, moja mamina tiez Tima totalne uchodila, uhojdala v zahradnej hojdacke, tak spinkal jak dudok a bez problemov... 😅 Chvalabohu dnes nabehol na klasicky rezim, o osmej zalahol, dufam, ze takto to uz bude stale...
Boli sme dnes po dlhsom case v Maxe, muzikovi sme kupili koselu sportovu, Timovi hracky...ja som si hladala topanky - nieco sportovo-elegos, ale nic som nezohnala za normalnu cenu...1900,.- sa mi zdalo trocha vela za topanky... 😅

No kukam aj kosti, uz je po reklame....

Baby a co tak stretko s detickami na Solivare? Hmm?

Kubi, v stredu by sme mohli na korcule, co? Mate este niektora? Mozete sa pridat 😉

aneti78
26. máj 2008

ahooj Sisi, my sa mame fajne....ja som sice unavena jak kon, tie moje deti ma znicia, doma nevydrzia v tomto pocasi ani minutu navyse, vsade vlacim ruksak plny lopatiek, formiciek....este dve igelitky k tomu s bagrom a nakaldnym autom, loptami.....musia navstivit tri ihriska za den, zjest aspon po jednej zmrzline a este sa aj dosytosti pokolobezkovat pred blokom. a to vsetko doobedu aj poobede by bol ideal, ked mi treba varit, tak sa spusti krik: varit nieeee varit nieeee 😕 najvyssi cas ist do skolky nech si mama oddychne 😀

ked je doma muz, tak dobre, ale dnes nebol, akurat je na ceste z blavy, tak ho cakam

ja by som aj prisla s nimi na solivar, ale kavu by som asi pila v tom ihrisku platenom, kedze odtial ich tak lahko nedostanem, minule som musela kupit dve hodiny, jedna im nestacila 😲 😅

a korcule nemam, bicykel mam.

a co robite v piatok vecer, idete vsetky prec na vikend? som sama doma, tak by som sla vecer von 😉 zatial nemam program, akosi nikto nemoze 😒

janazuza
26. máj 2008

Ahojte.
Anetka aj mi chodíme s malým na Solivar na ihrisko. Hlavná je trampolína. malého musím krotiť lebo on by skákal aj hodinu v kuse. Naposledy(sobotu) mu bolo až zle, tak mu dovolím najviac 2 minuty a dosť , nech sa šmýka a nech to strieda.Väčšinou odchádzame srevom( som najhoršia matka na svete ☹ ) ale on je po hodine taký spotený, že sa musí prezliekať. Tá hodinka mu stačí až až,
No ešte neviem čo bude v piatok, ale mužiček chce, aby sme šli k svokrovcom 😖 .
Dnes bol den , hroza. Rano očné a večer škola. Písali sme cvičný záverečný test. škoda písať, dopadla som tvrdo...

aneti78
26. máj 2008

no oni cely ten cas nestravili dnu na ihrisku, ale aj vybehovali vonku napit sa a tak, takze potom jasne, ze chceli este zostat...na trampoline sami este nevedia, musime ich drzat, ono aj vacsie deti nedavaju stale pozor a ja sa bojim,aby tych mojich spuntov tam niekto nepripucil 😀

sisi1
26. máj 2008

heh, ta vy mate problemy, ze vam deti na ihrisko utekaju a nas Timo uteka dovnutra do baru 😀 😀

janazuza
26. máj 2008

no, to treba dať pozor, ale mi mame šťastie. Chodíme ked otvarajú a väčšinou je tam sám, alebo málo detí. tak skáče aj sám 😀 . Náš odtial nevynde anio za svet, bojí sa že by sme šli domov 😀

sisi1
26. máj 2008

Na Solivare sa plati za ten domcek vonku co sa tam vacsie deti hraju? 😨

janazuza
26. máj 2008

sisi, ano na ihrisko sa platí 20 sk na hodinu(zdraželi, predtým to bolo 10sk)

aneti78
26. máj 2008

Sisi, tak ty budes mat teda ine problemy 😉 ale ved pockaj o rok, spomenies si na nas, co sme tu rozoberali 🙂

Jani, tak vas je uz predsa starsi, domysli si co a ako 😀 ale nasi maju teraz oblubenu vetu: domov nie! uz neviem co si mam vymyslat, ze preco mame ist domov 🙂

sisi1
26. máj 2008

ejha, to tam aj niekto kontroluje pri vchode ci ako?

janazuza: z tej angliny si nic nerob, dobehnes 😉

aneti78
26. máj 2008

no ano, a 20 sa mi vidi dost nie? na to, ze su tam len smykalky a trampolina.....

sisi1
26. máj 2008

anet: veru, ale uz sa tesim, ze bude mat potom viac rozumu...teraz je to na nervy, ked nejdeme kam chce on, rev neskutocny spusti 😠
A naucil sa nove pismenka: "k" a "g"...takze "peke" je pekne a co je "baga" to netusim 😀 😀 😅

aneti78
26. máj 2008

kupuju sa listky, ani neviem kde,asi v bare, kupoval ich muz. a naposledy stali taki chlapici dnu asi im ich ukazoval. malo by to byt na karty ci ako...