Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
11. jún 2008

sisi ja akurat vypinam pocitac, Lalka place pri tatikovi, ze xce spat s mamkou tak utekam za nimi. Dobru nocku.

sisi1
11. jún 2008

Dobru Kubi, aj malej Lalke 😉

kubanka
12. jún 2008

Dobre ranko dufam, ze sa nam pocasie trosku vyjasni.........ale v jednom je to dobre - nemusim prat a nasledne zehlit heh 🙂

sisi1
12. jún 2008

Dobre ranko 🙂
Kubi: 😀 😀

kubanka
12. jún 2008

sisi idete dnes von?

kubanka
12. jún 2008

Vcera prisiel muzik necakane skoro o 19:00, keby nie ten dazd, tak sme na kolieskach vsak?
Lalka vie uz par dni ukazat, ked niekto haja...prilozi si rucku na licko 🙂

aneti a nevies kedy otvaraju Delnu?

sisi1
12. jún 2008

Hej, Kubi, maly pred hodinou vstal, idem navarit polievku a ideme von.

sisi1
12. jún 2008

No, uz mi stihol vytlacit na podlahu polovicu tuby kremu na ruky 😠 😠 Musim ist k nemu....

aneti78
12. jún 2008

Kubi,neviem...celkovo sa neviem rozhodnut kam s nimi chodit, uz im chyba "plavanie", tam kde sme chodili v zime je teraz vypusteny bazen, pokazil sa im filter a cakaju na novy, ale cez leto by som radsej na vzduch, len neviem,ktora voda by bola pre nich najvhodnejsia.

nasi su dnes mimo z toho, ze sme neboli von, vela si robili zle (klasika, ked sme doma) a striedalo sa to s takymi zachvatmi smiechu, ze som sa aj ja nezdrzala a musela som sa smiat, mali az taky kockaty smiech 😀

aneti78
12. jún 2008

pridala som fotocky 😵

kubanka
12. jún 2008

sisi Timi spi? My sme prave vstali. Ideme obedovat.
aneti a vies, ze maju urobit z Delne Aquapark?

sisi1
12. jún 2008

anet: peknucke fotecky, a ako sa drobci "ksichtia" 😀

kubi: hej, Timo sa objedol karfiol. polievky, lovil mi rukami v tanieri a vyberal najvacsie kusky 😀 a teraz este spi, uz vyse hodinky...

kubanka
12. jún 2008

Co sa nam dnes stalo nas nikto neprekona.
Lalka sa vykakala do ventilarora....chapate? Ako to mam odtial dostat? Dovnutra za mriezku. 😠

aneti78
12. jún 2008

Kubi 😀 osprchovat sa to neda?

o delni som pocula,ale keeeedy to bude??? 😖 bolo by to ale super

sisi1
12. jún 2008

Boze, kubi, ja som sa najprv musela vyrehotat, a az tak pisat 😀 😀 😀 😅 😕 Ja odpadnem, to bol na zemi ci ako? Lebo mi mame taky vysoky a to si neviem predstavit ako by sa donho vykadil 😀

kubanka
12. jún 2008

ten ventilator je taky stolny alebo neviem ako ho nazvat ........vrtula je vnutri a je ju vidiet len cez taku mriezku, cez ktoru fuka vzduch, bud teply alebo studeny, ako si nastavime.
aneti osprchovat vec, ktora sa zapina na elektriku? 😒
Bol postaveny na zemi, lebo sa dlhsi cas nepouzival. Lalka sedela na nocniku uz aspon 10 minut......ja som si odskocila na wc a ked som sa vratila zbadala som tu pohromu. 😀

sisi1
12. jún 2008

Kubi, ved to nechas vyschnut, nezapojis to hned, nebooj 😉

Dobru nuocku 🙂

kubanka
12. jún 2008

Dobru nocku deticky a mamicky 😔

sisi1
13. jún 2008

Dobre ranko, vytera to na pekny dnicek 🙂

aneti78
13. jún 2008

Kubi, ved preto som sa pytala, ci sa da, ci nie, niektore veci sa daju a ked to vyschne, je to v pohode.

kubanka
13. jún 2008

aneti rano putoval do kontajnera

sisi presne tak, "vytera" 😀 ..........my sme skoncili momentalne na sekcove 🙂

janazuza
13. jún 2008

ahojte,
kubanka sisi užila 😀 😀 😀 s malou. Deti toho vedia navysrájať. Dnes som bola na návšteve u susedy aj s malým , on nechcel ísť domov( ako vždy majú tam deti a on sa chce hrať) a nakoniec sa počural ☹ tak ho priviedli. on v zápale hry zabúda na wc.)
Inak budeme doma cez víkend, návšteva svokrovcov sa nekoná. Očakávame stále , že malý dostane kiahne. 😕

deniskajakubko
13. jún 2008

Anetka prosím Ťa, nevieš kedy má byť na Delni festival? Tiež by sme tam radi šli, len dúfam, že nebudeme práve na dovolenke

deniskajakubko
13. jún 2008

Sisi a Anetka, keď nabudúce budete v nejakom obchode pípať, tak v žiadnom prípade nedovoľte SBS-ke pozerať do tašiek a kočiara - oni nemôžu kontrolovať jedine polícia. 😉

deniskajakubko
13. jún 2008

Kubi a ten ventilátor sa nedal rozmontovať? My máme taký menší a dá sa rozobrať. Škoda ho, no čo už, keď to na Lalku prišlo v nesprávny čas 🙂

kubanka
14. jún 2008

deniska nedal sa rozmontovat, muzik skusal, ale boli tam take potvory srubky, co nesli, tak sme sa na to vykaslali.

aneti78
14. jún 2008

ahojte

Deniska, na Delni je festival 28-29.6., len fakt neviem, ci su jedine tie dvojdnove listky, ved keby sme len isli na par hodin s detmi, tak to sa mi zda dost vela 250,-,ked ani neviem na ake kapely by sme natrafili. minuly rok to poobede bolo dost onicom,ale my s manzelom sme potom vecer dost dobre natrafili - P.S., Smatanova, Gladiator....a nebolo nejak vela ludi, takze to bolo celkom fajn.

my mame teraz obdobie otazky PRECO 😉 ale zatial len Jakubko je taky zvedavy, rano ked vstane, tak je schopny sa v jednej nasej debate aj 20 krat spytat: preco a keby ste videli ten podareny zvedavy vyraz. ale naposledy, co je strasne podarene, tym otravuje uz ani nie mna, ale Tamarku a ta sa mu snazi zmysluplne odpovedat, tak sa dooost na tom nasmejeme, su podareni 😀

dnes sme mali cuketu a pomahala mi obalovat, ona do muky a ja do vajicka a struhanky,no poviem vam, ze uz naozaj to bola pomoc, muka bola v tanieri, vobec nerozsypala a islo nam to odruky krasne, raz-dva sme mali tri cukety obalene. potom si sama umyla ruky, utrela a postazovala sa ako ju bolia nozky 😀 (stala na stolicke) Jakubkovi sme pustili rozpravky, on pri tom obsedi a mali sme klud, ju s rozpravkami neosalim, ked varim, ona musi byt pri tom. ale dnes som bola naozaj rada 😉

adypo
14. jún 2008

Ahojte ja len na skok ....

Mame sa fajn,v piatok o 9,30 idem na sekciu do Lubovne, tak mi drzte prsty, ... nech vsetko dobre dopadne ..... klop klop .. uz sa asi ozvem az po porode, kym sa spamatam ... tak sa drzte ... cmuky .. ady

janazuza
14. jún 2008

Adypo, držím všetky prsty, nech dopadne všetko dobre 😉 ( až do Lubovne? trocha ďaleko.... 😀 )
Dnes sme boli kuknuť v meste na mažoretky, ale malý nemal záujem, ten sa tešil na zmrzku v cukrarni 😅 a potom sme šli peši domov, tak sme sa uchodili hned ako lahol tak zaspal...
Anetka taká malá pomocníčka by sa mi zišla, náš sa do varenia nepúšťa 😀 , ale keď sa mieša koláč tak to je pri mixéri prvý... 😀 😀 😀

sisi1
14. jún 2008

Ahojte,
ja nejako nestiham, vcera sme este Max pochodili, Kubi, tolko co pospal, okolo polhodinky, inak do vecera nic, kedze sme sa flakali...takze o 19tej vcera zalahol... 🙂
Kupila som si taky peknucky fialovy top a korale, na bratovu promociu, saten. nohavice k tomu hodim...uz sa tesim...ani som si nemyslela, ze nieco zozeniem...akurat muzikovi sme fialovu koselu nezohnali 😒
Dnes som upratovla, prala, postele prezliekala..treba zajtra balit, co ideme k nasim, budeme tam asi tyzden potom na par dni doma a zase asi par dni tam....to aby nam nezasibalo z dvoch tyzdnov 😅

adypo: juj, dobre ze si sa ozvala...uz som sa bala, ze co sa deje...takze Sarinka sa uz bude v piatok chystat na svet...drz sa!!!!

anet: to je mile, ze Tamka uz taketo veci zvlada...wow!!!

jani: tak aj vy ste sa uchodili jak my vcera...musime stale unavovat tych nasich drobcov,co?

Tak peknu nedelu a nasledne tyzden vsetkym prajem, dufam,ze nasi budu mat uz rychlejsi net, cosi sa tam robilo,len neviem ci to uz funguje...a ozvem sa odtial...bozkavam vsetky deturence, paaaa....