Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
23. jún 2008

aneti bazeny su na lavej strane, hned oproti nadrzi. Nadrz je teraz totalne prazdna, mozete sa opalovat na dne heheh 😀

aneti78
23. jún 2008

Kubi, dik za info, urcite tam niekedy pojdeme.

kubanka
23. jún 2008

nemas za co a nevies nahodou nieco blizsie o Kolomanovej zahrade? Vraj tam maju zvieratka.

aneti78
23. jún 2008

my sme boli v Kolmanovej, maju tam kozicky, ovecky, lamu, morcata, sliepky, husky, kohutov, kacky.....dnu maju aj hada. detom sa to celkom pacilo...len pozor na lamu - pluje 😀
boli sme aj v tej budove a ten pan vravel,ze o tri roky tam ma byt riadna ZOO, je tam plagat a teraz v juni mali otvarat detske ihrisko.

janazuza
23. jún 2008

Ahojte. dnes som myslela, že odpadnem s tej horúčavy... vonku sme boli až teraz večer o 6.30...boli sme na zmrzlinu a rozvešať inzeráty. Ideme do rod. domu ak predáme byty( ja aj mama) tak nám držte prsty 😉

aneti78
23. jún 2008

Janazuza, tesim sa s tebou, byty urcite predate 😉

Aleni, 11 posch. 😖 ja sa bojim ich na minutu spustit z oci, ked su na balkone a to sme na prizemi. vymena bytu ale nie je taka strasna ako samotna kupa, lebo to ti vacsinou treba nasetrit mensiu ciastku,ale vziat mensi uver. my sme mali stastie velke pri vymene, jednoizbak sme vtedy bez problemov strelilli za 630tis./ bol velmi pekny/ a trojizbak sme kupili za 730tis 😉 sice v povodnom stave,ale sme si ho urobili podla seba. aj ked vela tu este treba dokoncit a ta detska neni velmi velka, ale uz urcite tu ostaneme, este ked pribudne chata, tak ja uz sa nestahujem ani keby neviem co 🙂

janazuza
23. jún 2008

Alenka, ja tiež bývam na 11.poschodí. Ked sme sa nasťahovali mala som strašný strach- ja sa bojím výšok. Ked sme dávali zasklievať balkony, tak som si ten dolný okraj vyššie, lebo pocit, že vypadnem bol strašný. Zvykla som si , ale okná umývam vždy so zlým pocitom 😖 . Malý má zákaz byť na balkone sám, a ako sme zistili, tiež sa bojí výšok( dokonca nechce ani na plecia sdadnúť.( zato na živom koňovi sa teší, to strach nemá 😀 )
Anetka ja sa teším, ale sa aj bojím , aby to všetko dobre dopadlo. Ja som už sťahovanie zažila....

kubanka
24. jún 2008

janazuza a xcete ten dom v presove alebo radsej dalej? V meste alebo na dedine? Nexcete radsej budovat za tie peniaze ako kupit stary dom?

No a zase sa zatahuje vonku 😒

aneti78
24. jún 2008

ahojte

ja tiez dufam, ze to prejde, mame ist kuknut maleho Šimonka poobede a oni maju este starsieho o rok od nasich chlapceka a na zahrade bazen, hojdacku, piesok, tak nech sa deti vyblaznia.
vcera spali len hodinu co tak hrmelo, zobudilo ich to a Jakubko sa zlakol, az plakal.

alcapalca
24. jún 2008

ahojte, to pocasie je otrasne, uz aj malicky je dnes cely den nesvoj
mne osobne ani nevadi 11. posch. ja som si zvykla, nebojim sa okna umyvat, ani ramy zvonka, ale kvoli detom mi to neda spavat, aj ked takisto maju zakaz ist na balkon sami, ani nechodia, ale clovek nikdy nevie, staci sekunda a hocico sa moze stat, stale mam z toho zly pocit

aneti ako bolo na navsteve? aj ja by som chcela taku zahradku s bazenikom, kde by sa decka vyhrali a ja by som sa opalovala 🙂 , mat tak v meste pozemok, ach jaj

janazuza
24. jún 2008

Ahojte,
Kubanka na postavenie doma nemáme financie, nebudeme už v Prešove ☹ , ale chystáme sa do Lipan . dufam, že to vynde. Ideme bývať s našimi...
Dnes som sa riadne naštvala, bola som rozvešať pár letákov a dnes som našla len 3 a ostatné zasa nejaký šikovný človek potrhal...Som sa riadne naštvala, minule mi to urobili tiež. 😠

aneti78
24. jún 2008

Jani, tak to byva s tymi letakmi 😖

Aleni, bolo celkom dobre, chrust najmensi (ma mesiac - cize ako Tadeasko priblizne) to skoro cele prespal, uz som sa bala, ze ho nepomojkam, potom vstal, najedol sa a nemohol si odgrgnut, ja som ho mala na starosti a zacal plakaaaat, mojho muza az striasovalo, ze : predstav si ten zvuk v noci 😀 no lietali sme tam kolo neho ako dvaja blazni, akoby sme ani deti nikdy nemali. muz hovoril, ze fakt uz nevedel, co ma robit 😀 no a ja som myslela, ze to so mnou dajak pohne, ze budem aj ja take chciet, ale nic 😕 tak som ho radsej rychlo uspala v kociku zase 😉 zlaty je strasne a dvojky ho stale hladkali.

kubanka
25. jún 2008

Ahojte, moja Lalka je uz treti den obsypana malymi cervenymi bodkami.....ma to asi zo stravy...jedla macanku z jusky z kyslej kapusty 😒 Nie je to nic prijemne v takej horucave, za kazdym, ked sa spoti je cela cervena....ma ich po celom brusku a trosku okolo krku a na lopatkach. Davam jej Fenistil.

janazuza preco prave do Lipian? Pochadzate odtial?

alcapalca
25. jún 2008

kubi alebo nie su to tie potnicky?
ja malemu uz ani nedavam tu plienku co nasiroko, sak to sa neda, davam mu iba na noc

dievcata neviete ci na sekcove robia ultrazvuky noziciek? lebo nasa doktorka nas poslala na levocsku o sekcove nevedela ci robia. Mne sa zda ze s dvojkami sme na sekcove boli, viem ze nejaky den v tyzdni robil aj tu doktor, na levocsku sa mi trepat nechce 😒

sisi1
25. jún 2008

Ahojte mamulky,

Tadeaskovi blahozelame k dnesnym prvym meninkaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Kubi: pozdravuj od nas Lalku, nech to rychlo prejde....

Anet: takze nepohlo? 😉 Drobec musel byt este taky neprebudeny, vsak? Pamatam si, ze Timo sa najedol a potom spal a znova dookola, to som mala vtedy casu habadej 😀

My sme dnes v PO, boli sme na ockovanie, to v 15 mesiacoch, zaplakal len trosicka, takze v pohode, teraz spinka. Zajtra ideme znova k nasim, este tam musia cosi dokoncit a muzik musi dohliadat, dovezu radiatory ...atd...tak si tam este par dni pobudneme. Timko sa kupe v bazeniku skoro kazdy den, je to len taky mini bazenik pre babatka, ale uplne mu na santenie staci...nasi velky bazen nenaplnili, tak ja som na sucho 😔
Ale sa tesim, planujeme si dovolenku, napokon Taliansko padlo, neviem si predstavit s takym malym dietatom na tej horucave...a zase striedat sa to je o nicom, netuzim sa tam sama vyvalovat na plazi...takze az bud. rok...tu si vyrazime po Slovensku, pokukame nejake hrady, jaskyne a chceme aj do Blavy na nakupy oblecka....

Janka: drzim palce, nech vam to s tym domom vyjde 😉

aneti78
25. jún 2008

Aleni, my sme chodili na sekcov k dr. Horvathovej, ale ta uz nerobi. dr. Klein tam zvykol chodit, ale potom uz prestal, najlespie ak si to overis priamo tam, ked budes vonku, zajdi a spytaj sa na vratnici.
Tamka kedze mala lieceny klbik, tak chodime raz do roka a tiez uz musime na levocsku ku Kleinovi. je ale najlepsi, takze k odporucam a babatka berie dopredu, cize sa nenacakas.

Sisi, no bol zlaty, ale som bola rada, ze ho mozem pomojkat a zase vratit mamine. a presne - len spal a jedol, cize kamoska sa nestazuje, papa kazde tri hodiny s tym, ze v noci pospi dlhsie, budi sa tak dvakrat. ona ma velmi vela mllieka, za tri tyzdne pribral kilo, cize hladny nie je, tak je aj spokojny, len sa mu zle odgrguje, tak vtedy trochu place, ale zato hlas ma riadny 😀
este ma caka jedna taka navsteva u druhej kamosky a dalsia caka o dva mesiace, cize utoky budu, uvidime, co to s nami urobi - to budu dve dievcatka - Viktoria a asi Sofia 😉

aj my budeme nakoniec s najvacsou pravdepodobnostou dovolenkovat po slovensku, ale sa aj celkom tesim, minuly rok bolo fajne v Tatrach, tak tam urcite pojdeme zase na par dni. no a festivaly 😀
teraz nam menia v bloku okna na schodisti za plastove, tak chodim s detmi spat k mame naobed a teraz ich vzal tatik na sigord a ja varim na zajtra 😒

tufa
25. jún 2008

Ahojky,
Tadeaskovi prajeme vsetko najsamlepsie k meninam, halvne vela mliecka 🙂

my sme sa tiez na par dni prestahovali k babke a tak sa Terezka clapka v bazeniku 😀 akurat, ze nam ho pes rozkusal a tak sa neda uplne nafuknut 😒

kubi aj Terke sa vyhodili vyrazky na krku a chrbatiku a neviem z coho ☹ na zahrade papa vsetko zaradom a tak som to zatrhla, ale dedo si neda povedat aj furt jej da potajme daco, takze nam to neprechadza ☹

janazuza: nech sa vam ta vymena zadari aby ste mohli vylihovat na vlastnej zahrade 😀 😀

a co sa tyka dovolenky u nas vyhrava Slovensko a asi najviac ma taha na Oravu tam to skoro vobec nepozname 😎

michell
25. jún 2008

ahojte dievcence tak ja som tu uz nepisala asi sto rokov 🙂 ale citam poctivo.Nasa Nelka uz mala pol rocka je to riadne sidlo.Uz ma aj 2 zubky.Je zlatucka .Tak sa snazi postavit na kolienka ale vzdy sa prevrati ☹
alcapalca s nozickami uz asi iba na Levocsku na sekcove myslim ze uz nerobia.Na levocskej sa nemusis objednavat oni uprednosnuje male babatka

kubanka
25. jún 2008

Ultrazvuk na Sekcove uz nie je iba na Levocskej......babatka beru dopredu.

tufa, tak ja som bola s malou u doktorky a ma to od nejakeho jedla. Predpisala nam Fenistil a na noc Dithiaden, aby pokojne spinkala........dr. sa pytala ci nejedla cerstve ovocie, tak aj tvoja to moze mat, ked vsetko zo zahrady papa.

Tedymu prajeme vsetko naj k meninkaaaam
Nelinke vsetko naj k polrociku

dnes je futbal a tak sme zase same ostali.

michell
25. jún 2008

kubi dakujeme 😉

kubanka
25. jún 2008

michell nemate za co
Nelinka uz spinka? Kedy Ti rano vstava?

michell
25. jún 2008

kubi ano nelka uz spinka chodi spat okolo pol osmej a vstava okolo piatej rano na mliecko a potom este spinka tak do osmej

michell
25. jún 2008

pridala som nejake fotecky 😉

kubanka
25. jún 2008

tak to Ti da pekne pospat..... 🙂

fotecky .....ach jake male babo. Ja uz nepamatam na moju, ked mala tolko co tvoja. Vy ste boli v Londyne s malou? Tusim ste tam pracovali.

michell
25. jún 2008

ano kubi boli sme na 3 tyzdne,pozriet kamaratov bolo super,teraz je uz aj manzel na SK

aneti78
26. jún 2008

Kubi, dik za tip na bazeny na Sigorde, vcera boli deti s tatikom a vraj super - tepla voda a slana 😀 fajne sa vycapali. akurat dost blbe, ze aj take male deti platia polovicu vstupneho, co inde neplatia, ale kvoli teplej vode sa to oplati.

michell
26. jún 2008

ahojte deturence a mamicky 🙂

kubanka
26. jún 2008

aneti som rada, ze sa vam pacilo. Deti platia tiez vstupne? A nie je to ohranicene vekom dietata?

aneti78
26. jún 2008

Kubi, no neni, na sidl.III maju deti do 3 rokov zadarmo a tu sa plati polovica 😒

michell, mala je zlatucka, baculata, len vystipat tie licka 😵

sisi1
27. jún 2008

Ahojte,
tak my sme este u nasich, bud. tyzden hadam budeme v PO, pokial tatino nahodou nepojde do Blavy... 😒 Dnes sme boli uz aj na prechadzke, ale horucava riadna je...teraz maly spinka. Posledne dni chodi rovnako, o 12,45 a potiahne tri hodinky....rano pospi do tej osmej-pol deviatej...takze som happy, ze sa nam to tak ustaluje...az kym nepride nieco co nam to narusi 😖

Ani ja som netusila, ze na Sigorde su bazeny...a so slanou vodou....wow..Aj ten aquapark na Delni vyzera byt super, co som pozerala v novinach plan....konecne sa to u nas rozprudilo s nejakymi novymi aktivitami, uz to bolo dost biedne....

Michell: Nelinka je krasna....juj...a ako vyrastla....

Tufa: nas bazenik je zatial ok, ale bojim sa, aby ho Timo nerozkusal... 😀 😀

Tak pozdravujeme deticky aj mamicky a pekny dnik.