Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
9. júl 2008

Kubi: nerob si zarty, na tej fotke som predsa ja a Timi...zblizsia aktualnu nemam, to len na takej malej foto tak smiesne vyzera 😅 na velkej som pekne velka 😀

kubanka
9. júl 2008

sisi tak sa z nej vyrez, aby Ta bolo vidno, alebo mi poslia ja urobim 🙂

aneti78
9. júl 2008

Sisi, ale aspon by si mala prazdniny ked budes robit v skolstve.to sa pri dietati zide. a pracovna doba tiez neni skoro do vecera ako to skoro v kazdej firme vyzaduju 😠

kubanka
9. júl 2008

dazd sa vratil 😒

sisi1
9. júl 2008

hej, Anet, ale ten neustaly hluk, neustale musi clovek rozpravat nahlas, takmer kricat, no hlasivky v tahu, uz tuzim po nejakej menej akcnej robote v krajsom prostredi...a nehovorim o vyletoch, zodpovednost a nervy v koncoch, potom rozne tlaky zhora atd...viem tie su aj v inych robotach, ale ineho druhu, natlak na pracu, nie zmenu postoja k znamke...a potom platove - bieda...nie som cely den v robote, ale tiez mam predmety, ktore si vyzaduju neustale studovanie a pripravy po veceroch, stale nove formy ucenia, nove ucebnice, pisomky, testy, stale som hodiny po veceroch este robila...no nie je to malina a clovek nedostane ani jedno pero, ani jedinky kanc. papier...ked k tomu priratam triednictvo, tak to fungovalo, ze aj triedu sme ucitelia museli malovat....uz tuzim po nejakej firme, kde mi daju pero a veci, ktore k praci potrebujem a nemusim kupovat vsetko za svoje, pripadne zobrat od ziakov,nech kupia papiere,aby som im co to prefotila.... 😖

aneti78
9. júl 2008

Sisi, ja viem, svokra je ucitelka, hoci ho ma asi o dost lahsie, lebo je na ZS prvy stupen....ale tiez obcas ziram. ale je doma uz naobed....pomocky asi nekupuje (nezalezi od skoly?) a ma prazdniny. horsie, ze ked chce mimo prazdnin volno, tak je to problem

a ty uz zhanas pracu, ci este nie? ved len kukni na profesiu, ake su tam podmienky a prides na pohovor a zistis, ze chcu este viac a v podstate za minimalnu mzdu ☹

janazuza
9. júl 2008

Ahojte,
dnes som behala" po doktoroch celý deň ☹ a nič nerobia, len si ma prehadzujú ako horúci zemiak . nakoniec som aj tak skončila na chirurgii, kde som ráno začala.Doktor nakoniec konštyatoval:"pano my sa na vás nevykašleme, my Vám chceme pomôcť. Ideme na 3 týžne na dovolenku, potom prídte a my sa o Vás postaráme a tú operáciu Vám zariadime na jednodňovej chirurgii."konečne nejaký doktor, sa našiel čo je človek...
Inak vyzerá to tak, že sa budeme sťahovať 😉

janazuza
9. júl 2008

nikto tu nie je?

aneti78
9. júl 2008

Ahoj Jani, ja som tu, to je super, ze ti chcu pomoct a aj to stahovanie 😉

janazuza
9. júl 2008

ahoj Anetka, som sa zakukala po nete. Nosím bandáž na nohe, musím s tým chodiť, aby som si zasa nevytkla členok 😢 .Aspoň to není sadra a môžem stúpať na nohu, ale opatrne. Dnes boli kupci na byt, tak nám držte prsty.
Anetka aj ja hladam nejakú robotu. Sekla by mi taká, čo sa dá robiť doma, zatiaľ sa mi nik neozval, davala som žiadosti a nič. ☹

sisi1
9. júl 2008

Ahojte,
anet: neviem ako je to na 1. stupni, ale u nas na gymku to bolo tak ☹ A s tou dovolenkou pocas roka mas pravdu, neda sa, jedine ked si chora, ci "P-cko".
Na profesii mam nastaveneho agenta, chodia mi sem-tam ponuky, ale roozhodla som sa, ze az ked maly pojde do skolky - okolo cca. 2 rokov, tak pojdem do roboty. Teraz si neviem predstavit, ze ho dam do jasiel, aj ked som bola hrdinka 😔

Jani: drzim palce, nech to s bytom vyjde....a davaj pozor na nozicku 😉

Tak my zajtra odchadzame do spominanych tatier (kubi, v penz. Pazicky to mame rezerve 😉 ), tak sa tu drzkajte a uzite si vikendik...potom sa ozvem ako bolo...neviem ci pojdem na net, mozno sa podari a zakuknem 🙂 Posielame s Timim pusu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 (aj malej Lalke 🙂 )

janazuza
10. júl 2008

Sisi prajem pekny víkend 😀

alcapalca
11. júl 2008

Ahojte, kde ste? Dovolenkujete?
My sme tiez konecne trocha vypadli z domu. Boli sme u nasich, tak aspon malinka zmena pre mna po dlhom case.
Dnes som bola s Tedym na sono klbikov tak super ma ich v poriadku nemusime balit nasiroko , chudak doktor keby vedel ze ja uz 2 tyzdne na siroko som ho nebalila, kvoli horucavam, ale mala som strach ci je vsetko ok.
Co mate nove?

kubanka
12. júl 2008

Ahojte, my sme boli vcera v cirkuse, ale nie na predstaveni iba vo zverinci pozriet zvieratka 😀
Dnes ideme do Kosic gratulovat krsniatku na rok aj krstnej Lalkinej k narodeninam.

sisi ako dovolenkujete? Paci sa Vam?

alcapalca to je fajn, ze nemusite balit na siroko. Ako sa drzi Tedy? Pekne papa? Teda pije.... 🙂

janazuza mas ty smolu s tou nohou ☹ Nenamahaj ju velmi

aneti78
13. júl 2008

ahojky

posuniem nas dopredu 😀

vcera sme boli na pozemku trosku a dnes na sigorde a na ihrisku a ked sme sa nedavno vratili, tak si deti hned odchytila suseda, deti ju maju radi, ma andulky a zajacika, tak su u nej a my s muzom vegetime 😉 celkom sme zniceni, tolko energie maju nase deti 😀

najnovsie spia v jednej posteli uz dost dlho, aj na obed aj v noci a ani Tamarka uz k nam nepride, ked je pri nej Jakubko. tak neviem, ci ich nedame na seba, aby nezaberali tolko miesta, ked ta jedna je aj tak nevyuzita 😕

my asi vo stvrtok ideme do tatier do nedele, potom si to mozno zopakujeme,ale chystame sa aj na domasu stanovat,aby mali deti zazitok....

kubanka
13. júl 2008

Ahojte, tak my oslavu prezili dobre, len ta cesta bola unavna, horuco v aute strasne bolo.
Vecer sme este zasli von na kofolu, a ked sme xceli ist domov, tak nase auto sa rozhodlo, ze nepojde. Ostalo na Solivare na parkovisku a dnes ho bol muzik s mojim bratom odtiahnut do servisu. Som zvedava co sa mu stalo.
Poobede sme boli na grilovacku mnamky mnamky, steaky, stehienka, kridielka, bocik a kopec zeleninky.

sisi pekna dovolenka?

kubanka
14. júl 2008

thaaa nikto nepismenkuje?

sisi1
14. júl 2008

Ahojte,
tak vobec nebolo cas zhanat nejaku internet. cafe...pochodili sme po vyletikoch, dnes sme boli este v Aqua city v Poprade, vratili sme sa vecer o 18tej...pracka uz 1x prala, zajtra ju caka dalsia fuska.... 😝
Pochodili sme trosku Tatriky, boli sme na Lipt. mare, aj vyhliadkovou lodou sme sa previezli...ale to zbehlo...
Izba bola dost malinka pre nas, ale vacsinou bol aj Timo dost unaveny, vecer okolo 21vej vacsinou zalahol a spal do 7-7,30...takze parada...
Neviem ci vas este dnes docitam, lebo som uz teda riadne unavena, uz mi ocka klipkaju 😔

Dufam, ze ste sa tu mali dobre, ze deturence posluchali... 😉

aneti78
14. júl 2008

ahojte

Sisi, telepatia... 😉 , akurat som isla pozriet, ci ste uz doma, lebo to pocko sa teda riadne pokazilo. my teda tento tyzden do tatier nejdeme, chcem aby bolo pekne pocasie, horucavy nemusia byt,ale ani taketo dazde.

sisi1
14. júl 2008

Jaaaj, ta to tak malo ste pisali? 😕 To som teda rychlo zmakla, dufam, ze od zajtra sa polepsite... 😅

Kubi: mnamky...ja uz by som tiez nejaku grilovacku brala, dufam, ze cez vikend u nasich daco bude 😝

anet: tak aj vy sa chystate do Tatier? A kam?

Ten cirkus je este na Svaboch? Zajtra by sme mohli zajst....

sisi1
14. júl 2008

anet: mas pravdu, my sme mali super pocko, akurat vcera vecer bola riadna burka, aj elektrina neskoro vecer vypadla 😒

aneti78
14. júl 2008

Sisi, cirkus uz odisiel. ani my sme ho nestihli, len raz ten zverinec.

my by sme sli do popradu, manzel tam ma k dispozicii jeden firemny apartman - spalna, obyvacka a na chodbe je aj kuchynka, ale asi by sme chodili na obedy do restiky. no a tiez po vyletoch.
ale uvazujeme aj o dovolenke v tatralandii....uvidime. ale do tych tatier urcite pojdeme, len nech sa zlepsi pocasie.

kubanka
15. júl 2008

sisi vitaj opat doma 🙂 ........mali ste malu izbu?Ved ste v nej iba spali nie? A ostatne boli obsadene? ...... nemohli ste si vybrat inu? A inac ako si bola spokojna s ubytkom, stravou, okolim a personalom?

aneti ani my sme nestihli cirkusove predstavenie iba ten zverinec sme obkukali.

aneti78
15. júl 2008

ahojte

ja som bola gratulovat krstnej nasich deti k promociam a poobede neviem co budeme robit v takom pocku 😒

pridala som fotky tych mojich dvoch nezbednikov, teraz sa tak jasili v posteli, ale akurat kukam, ze uz zaspali 🙂

sisi1
15. júl 2008

No, to pocko je veru otrasne, horucavy su lepsie, aspon sa cloveku chce ist von, aj ked je teplo, ale toto...fuka, zima je,sem - tam poprchava, no fuj... 😠

Kubi, izba bola tak miniaturna, ze na spol postel sa dalo dostat len z jednej strany, pricom na tej jednej strane bolo asi 30cm priestoru a este policka...cize furt sme sa este aj do policky buchli plecom 😀 pred postelami bola postielka a vies, Timo neobsedi, tak on chce trosku aj v izbe pobehat a priestoru volneho tam bolo asi 1m stvorcovy, co uz....ale balkonik bol dost velky, tak aspon to...inak sluzby velmi fajn, majitelka strasne mila osobka...najprv sme dostali taku malu postielku ako pre babo, Timo sa z nej hned aj vyklopil, chvalabohu len na postele, esteze nie z tej druhej strany...tak to som mala stres, ze ked sa aj skor zobudi, bala som sa, ze vypadne...tak som si povedala, ze zajdeme aj cestovnu kupit, lebo takto fungovat nemozeme...este sme zasli sa opytat, ci nahodou nemaju inu postielku..tak majitelka tam bola a sama sa divila, ze nam dali tu najmensiu...tak chvalabohu nam dala vacsiu a bolo dobre....
Super bolo, ze priamo v penzione bola restika...sice tie ceny boli dost hrozostrasne...za veceru sme dali 400,-Sk...co sa mi zda dost...200,- stala normalna porcia - jedno jedlo bez polievky... 😒
Mali tam psika, macicky, kacicky, Timovi sa to strasne lubilo a furt len "havo, havo" vykrikoval... 😀
Prostredie je tam krasne, potociky...parada...
V sobotu sme mali 5te vyrocie svadby a v nedelu som mala narodky...tak sme troska aj oslavovali, dostala som parfemik od muzika a na vyrocie krasny prsten...no pochlapil sa 🙂 Este ja mu chcem na vyrocie nieco kupit, chceli sme privesok na retiazku,ale nic hodiace sa sme nenasli...tak popozerame tu v PO.

Kubi, a co mate s autom? Uz viete?

Este idem kuk fotocky, musim ponahlat, aj varim, upratujem...je to tu stale hore nohami.... 😝

sisi1
15. júl 2008

Juj, ale zlatucki su ti tvoji drobci Anet...a ake krasne tricenka majuuu 🙂

sisi1
15. júl 2008

Kubi, aky krasny "kvietok" vam na policke pribudol 😀 😨

alcapalca
15. júl 2008

ahojte
ani mne sa nejako nechce na net chodit, ked mam troska volna tak sa radsej natiahnem na gauc a ticho relaxujem
maly je zlaty, vela spinka, v noci sa zobudi len raz, napapa sa a spi do rana, alebo len tak tisko lezka asi hodinu a zas zaspinka
teraz je nadherny, zas inac vsetko vnima, ked sa zobudi otvori ocka, natahuje sa a ked ma zbada tak krasne sa usmeje........joj naozaj na spapkanie, a vela pocuva a pozera, a otvara pusu akoby aj on rozpraval 😵 zlaticko moje
mam doma aj tych dvoch trpaslikoch, maju prazdninky do konca jula, ale da sa aj ked pocko otras, celkom pocuvaju, sem tam ma nevnimaju, vsimam si ze zas take nove obdobie nanich prislo, ked sa im nechce tak nikoho nepocuju, hluchi, slepi
na cirkuse boli v nedelu tak tiez maju zazitok, teraz sa len tak hraju, postavila som im stan v izbe, tak maju sapitoooo
mama mi poslala uhorky, tak aby som sa nenudila este aj to robim, teraz som z nich spravila taky salat, uhorky cibula paprika a to sterilizujem
bracho mi zas poslal hrozno, velmi pekne, ale ked som ho ochutnala tak fajne kysle tak aj to som zasterilizovala, aspon budeme mat nejaky kompotik

hm, tak aspon nieco na citanie
pridala by som aj nove fotky, ale treba ich zmensit, a teraz sa mi taaaaaaaak nechce ze az

aneti78
15. júl 2008

Sisi, dik za pochvalu 😉 zas som mala mensiu nakupnu horucku, tentoraz cherokee v tescu,ale kamosky, co su vonku prisli na dovcu domov, tak stale niekto im nieco prinesie, tieto tielka su z anglicka 😅

Alenka, tesiiiim sa na fotky Tedyho, musi byt rozkosny a teda skoro sa zacal usmievat, nasi sa tak vedome usmievali tesne pred ich 3 mesiacikmi.

Kubi, pekne fotky, Lalka je zlatucka 😵

aneti78
15. júl 2008

a Sisi, vsetko najlepsie k narodeninam, nech si zdrava a stastna a takisto aj k vyrociu vsetko naj, nech vam to klape 😉