Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
26. nov 2008

Dakujeeeeeem 🙂

janazuza
27. nov 2008

Ahojte . 🙂
Zdravim Vas už z Lipan, konečne mam net. Konečne si budem mať s kým "pokecať" 😀 😀 😀

tufa
27. nov 2008

Jej to sme radi 😀 a ako ste sa zabyvali?

Kubi takze Katka, dodatocne vsetko naj... a Sisi kto je ta druha 😀

tufa
27. nov 2008

a uz viem, pomalsie zapaluje 😀

janazuza
27. nov 2008

Tufa,ešte stale to nie je tak ako by sme si predstavovali, ale sme radi, že sme prežili sťahovanie

kubanka
28. nov 2008

tufa dakujem

janazuza, tak konecne si zapojena.......a co tvoja mama? Uz predala byt?

janazuza
28. nov 2008

Ahojte
Kubi, normalne mi bolo smutno zakočkami z MK. chytala som absťaky 😀 😀 😀 😀
Mama byt predala 😅

katka.sa
28. nov 2008

Ahojte dievčatá 🙂 ´dakujem za blahoželanie ak som, bola ja tá druhá 😀 a prvej dodatočne všetko dobré. 😉 som tu pár dní nebola, Miškovi idu stoličky tak je celý deň namne ako klieštik. Dnes sme sa boli unaviť v maxe aby aspoň trošku poobede pospal. Lebo ani neje ani nespí ☹ len fňuká... už nech su tie zubadlá von.

janazuza
29. nov 2008

Baby, kde ste?
Urobila som tortu za 5 minút 😀 "radosť piecť", hlavne keĎ je roboty.
Dufam, že sa dnes konečne dokončí našim kuchyňa a natiahnu koberce. 😉
Inak som po operácii toho nešťastného členka.Bolí ma to viac ako pred oper.dúfam, že to prejde.Malý bol nachladený, ale v pondelok už ho asi dám do školky. 🙂

adypo
29. nov 2008

Ahojte, tak ako sa mate ???

Ja len na skok, sme u nasich ... dievky sa nam drzia musim poklopat .... su uzasne ...

myslim na vas, ta, sa drzte ... ahojky ... 😉

sisi1
30. nov 2008

Ahojte,
tak my sme sa vratili po vikende u nasich, maly bol zlaty, dobrucky....zlaticko nase 🙂 🙂

katka.sa - ano tu druhu Katku som mala na mysli teba.... 😉

jani: ahooooj, super, ze ste sa uz ako - tak zabyvali a ze tu budes castejsie 😉 Mamka byva s vami? Teda uz ju tu asi nestretnem....

adypo: pozdravujeme obe slecny, nech sa drzia!!!

Pojdete na Mikulasa na pesiu zonu? My by sme aj sli, no ked si predstavim tu hromadu ludi ako min. rok...jaj...nebude aj niekde inde nieco?

kubanka
1. dec 2008

Ahojte aj ja sa hlasim po vikende......v sobotu sme boli u nasich aj svokrovci prisli a oslavovali sme moje meniny aj ocove. V nedelu sme boli v sportovej hale.....paaaaaani kolko ludi tam bolo......nadacia nezny usmev robila koncert a vytazok darovala pre novorodenecke oddelenie v Presove. Takze sme sa trosku kulturne vyzili 🙂

adypo ta aj trosicku viac si mohla napissat.....ale aspon daco.....drzte sa kocky 🙂

Dnesnu noc sme zase preplakali......tipujem to na zubky 😒

syja
1. dec 2008

Sisi nejaky program je v piatok aj v maxe:
Max Prešov pre Vás pripravil opäť veľkolepú zábavnú show. Tento krát s Mikulášom, anjelom, čertom a skupinou CHIKI LIKI TUA. Všetky deti budú odmenené sladkými dobrotami, nebude chýbať čert, anjel a rozprávkové postavičky Maťko a Kubko a Traja chrobáci. Zábavná show s atmosférou Vianoc, množstvom súťaží a atrakcií v ZOC MAX Prešov už v piatok 5. decembra o 16.00 hod. Všetci ste srdečne vítaní!

sarka211
1. dec 2008

ahojte...do Maxu sa aj my chystame......velmi sa tesime.. 😉

kubanka
1. dec 2008

a nebude v Maxe tiez hlava na hlave?

janazuza
1. dec 2008

ahojte
Sisi mama býva s nami 🙂 . Chodíme stale do Prešova na nákupy a aj po lekároch 😖 Možno saa stretneme 😉

sisi1
1. dec 2008

kubi: urcite bude, tam je aj dost malo miesta a milion ludi.... 😒

jani: aku tortu si robila? Tu trasenu, ci nejaku inu?

janazuza
1. dec 2008

sisi ano trasenú, manžel triasol o dušu 😀

sisi1
1. dec 2008

jani, ja som ju este neskusala, hoci som sa parkrat chystala....mozno niekedy....

Apropo, boli sme dnes vo Fann parfumerii, tak ak by ste niekto planovali kupovat nejake parfemy, celkom sa to teraz do 6.12 oplati, maju zlavy 20% na vsetky vone.....ak mate aj karticku, tak dalsich 10%. Veeelmo som sa potesila...

janazuza
2. dec 2008

ja som sa včera tešila, naši kúpili vysávač na tepovanie(aspon nepoleziem po kolenách). Večer sme s mamou štodovali návod- to aby mal človek vysokú školu 😠 , aby ho poskladal.Som zvedavá ako pojde.
Od kobercov som si odvykla, radšej by som mala podlahu 😖 , ale nedá sa všetko naraz.Zháňam nejakú robotu na doma, ak by ste o niečom serióznom vedeli, prosim pošlite mi, v januári mi končí rodičovská "dovolenka" 😕

kubanka
2. dec 2008

janazuza, tak ked najdes nejaku robotu na doma daj vediet aj ja by som rada nieco robila 🙂

janazuza
2. dec 2008

kubanka, bolo by to super,ak by sa dačo našlo, hlavne nech je to poriadna firma a nie pyramída

sisi1
2. dec 2008

Takych je dost, co by chceli doma robit....nie je to take jednoduche....vsade len oblbuju....aspon co som diskusie citala... 😒

Nam dnes boli napojit kabel na spol. antenu, lebo nas v piatok odpojili, co UPC odkupilo kablovku...tak bolo treba dalsi kabel, lebo tamten je majetkom UPC....skoro ma slahlo....to jak u "hotentotov"....
A robila som prvykrat buchty na pare domace, boli suprove, neporovnatelne s tymi suchymi z obchodu...tak sme sa napraskali....

jani, taky vysavac s tepovacom je dobra vec, nasi maju....stal kopu prachov, ale je to aj zlozity system, takze furt tam daco odide, nasim nejaka hadicka sa tam poruchala a nove to stoji okolo 2000,-...fungovalo im to asi dva roky... 😖 Hadam vy budete mat vacsie stastie a bude dlho "ficat"... 😉

janazuza
2. dec 2008

sisi nestraš, ja sa teším, že sa nenadrem 😕
Dnes nam boli montovať satelit- modernizujeme sa. 😉 sranda bola malý robil kibica- najviac sa do toho rozumie 😀
alenka sem nechodí? asi nestíha... ☹

janazuza
2. dec 2008

anetka už asi tiež pracuje...ako sa majú detičky?

tufa
3. dec 2008

ahojky,
sisi, aj ja som dnes robila buchty na pare a boli super 🙂 musela som sa velmo ovladat aby som ich vsetky nezjedla 😝

alcapalca
3. dec 2008

ahojte, zdravim vas vsetky 🙂
nic nestiham a net mi ide ako sralo, takze nemam chut zapinat PC, ale uz sa na tom pracuje a okolo vianoc budem mat mat iny, tak dufam ze budem ficat na optike ako vichor 😀
mame sa dobre, chlapci konecne od pondelka chodia spolu do skolky, dufam ze uz bez prestavky
a Tedy ma 2 zubky nadherne, 8 kil, a nechce nic jest len mna 😀

sisi1
4. dec 2008

tufa: my mame aj v mraziaku dva baliky namrazene, ale kebyze ich tam nedam, tak by sme "praskali" dalej 😀 😝

Alenka:to je fajn, ze chlapci su uz ok, a ze 8kil, wow, to je ale valibuk Tedynko 🙂

My cakame dnes nasich, prisli na vianocne nakupy a poobede sa pripojime....vcera som bola po doklady konecne...a mam aj novy telefonik, tak dufam, ze sa mi nejaky mercedes ujde 😀
Cez vikend pojdeme blahozelat deduskovi, ma 86 rokov a babina dojde z Nemecka....stretne sa cela velka family, uz sa tesim....
Vcera som nakupovala sladkosti na Mikulasa, trosku sme s Timim Max pobehali, ale niektore butiky, no otras....muzickovi som chcela pekny sveter s V-ckom kupit, ale ked bol nejaky pekny, tak stal skoro 2000,- dakujem pekne..... 😒

tufa
4. dec 2008

dnes sme boli aj my na nakupoch, alebo skor povedane na vybavovackach a tiez sme skoncili v Maxe, ale zdrzali sme sa akurat v knihkupectve, nakupili knihy a sli domov, Terka uz bola unavena, tak sme to zabalili 😝
alenka: tedy je teda riadna chlapina 😀 tak nech tvojich chlapov choroby obchadzaju

inac je to des, krstnatko Kika chodi tyzden do skolky a tyzden je chora, este ze sestra nenastupila do roboty, lebo velmi by si jej tam neuzili 😒

nas nastastie choroby obchadzaju, ale je pravda, ze nechodime velmo medzi ludi tak to nema ani kde nachytat a na kikine bacily je asi Terka imúna 😎

janazuza
4. dec 2008

ahojte.
Alenka, malý je asi papoš 🙂 to je fajn, že mu chutí mamka 😀
Zajtra majú deti v šolke Mikuláša,malý je celý natešený. A poobede bude tuná v meste, tak sa chystáme 😅 .
Tufa je fajn ak nie ste chorý, nech Vám to vydrží 🙂