Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
14. jan 2010

Ahoj katka22 tak este stale nic? Neboj babatku je dobre v tvojom brusku.

katka22r
14. jan 2010

kubanka no snad sa tam ma dobre a nas porod bude lahky

tufa
14. jan 2010

asi na mna ide jarna unava ☹ nic sa mi nechce a ani nevladzem ☹ tak by som potrebovala nejaky zivotabudic, alebo aspon trosku vypadnut z domaceho kolotoca. A to som dnes len s Dorotkou, Terezka sa vybrala k babke 😀

monky1
14. jan 2010

caute,

katka, ty si este cela??? pozeram, ze dnes mas termin...sa malickej asi nechce 😀

tufa, aj ja som ako mechom buchnuta ...a o tom, ako sa mi nic nechce radsej pomlcim 😀

katka22r
14. jan 2010

dobru nocku kocky...mozno coskoro dnes mi zacali troska bolesti hoci nepravidelne ale clovek nikdy nevie,ved ja ked sa tu neukazem v jedno rano tak som v nemocke 🙂

tufa
14. jan 2010

drzime prstiky nech uz to mas za sebou 😀 😀

monky1
14. jan 2010

katka, aj mne sa to zacalo tak nevinne, vecer sme sa boli s mm prejst, lebo vraj prechadzky to urychluju, ci cosi take som pocula....uz som mal takych poslickov, tak sme isli do nemocky asi o 20.30, zavolali sme aj lekarovi, pri kt. som chcela rodit, prisiel ma pozriet a zasmial sa, ze toto este na porod nevyzera, ze som az prilis vesela 😀 ...ale nechal ma uz preventivne v nemocnici. Od 23h som mala kontrakcie kazdych 5 minut a presne o 5 minut 12 mi sluzbukonajuci lekar povedal: zacina sa porod, chodte sa pripravit 😀 ...a ani nie 3 a pol hodinky a Hana bola na svete 🙂
...drzim palcek 😉

zade
14. jan 2010

Dievcence dakujem za tipy na zubarov/ky - budem sa inspirovat. Nieco si uz aj obehla, no tie cakacie doby!!!
Az po velkej noci.... a ak mam bolesti? Vraj mam vydrzat!!!
Tak haladam dalej 😉

katka22r
15. jan 2010

monky stale nic....aaaaaaaaa ja sa uz zblaznim 😒 ale nie tych par dni este vydrzim ked som vydrzala tolko tyzdne 😉

zade
15. jan 2010

Katka22 - aj ja som prenasala - vyse tyzdna. Je to pomerne neprijemne, ale niec sa nedeje... bude to OK 😉.
Najhorsie je, ked sa ta pyta okolie nadajboze, ked vyvolajaju... a nic... no ono to pride...v brusku mu je este dobre. 🙂

syja
15. jan 2010

ahoj maminky sekčovčanky. moju malu slečnu čaka v tychto dnoch zapis do skoly. stale sa neviem rozhodnut ci srobarova alebo majova. ak mate niektore z vas svoje ratolesti alebo deticky znamych na tychto skolach budem rada za vas nazor. a vlastne ak ste niektore byvale ziacky tychto skol tak tiez. vdaka.

katka22r
16. jan 2010

ahojte kocky tak ctg oki,ale ma kusa dr.nazlostil lebo ked siom sa spytala ako na pondelok na prijem tak on sa spytal ci sme priamo s po a ja ze ano a on no tak to mate do porodnice blizko keby nieco ale tak pre istotu si tasku v pondelok doneste...chapete?...mam dost ze prenasam a este mam cakat aj doma na spustenie kontrakcii...ono je to po jednej stranke dobre ze budem doma ale tak by som bola pod dohladom...nic idem ja kocky pozerat svadbu kamosky...tak sa majte

katka22r
16. jan 2010

syja ja som chodila na majovku ale to uz bolo davno ale bolo mi tam fajne a moja segra na srobarku a strasne nadavala ja co mam kamosky tak skor majovku ako srobarku no neviem

syja
16. jan 2010

Vdaka Kati za nazor. Drzim palceky aby uz babo zatuzilo po velkom svete (aj ked verim ze u mamky v brusku sa mu paci) a aby vsetko dopadlo co najlepšie. Este raz vdaka.

katka22r
16. jan 2010

syja niej zac nato sme tu ale pockaj este na par nazorov....inak babenky ktore vysetroval dr.hladky neviete poradit aky je ?

syja
16. jan 2010

no jasne ze pockam este na zopar nazorov ale aj tak vdaka. ja osobne som tiez chodila na majovku ale iba do prvej ale to uz ani nepamatam 🙂. snad este na meno ucitely a to je tak asi vsetko co si odital pamatam. co sa tyka dr. hladkeho tak s nim skusenosti nemam ale myslim ze som nieco o nom citala v diskusii presovske porodnice.

monky1
16. jan 2010

ahojte dievcata

kati, moja, ty co tu este strasiiis 😉 ....."prebehni" sa hore schodmi, urob par drepov, daj si tonik a uvidis, ako sa to rozbehne...to je moja skusenost...znie to hrozne, ale ja som si tym urychlila ci spustila kontrakcie....a nakoniec dlha prechadzka s mm

syja, ja som nechodila na ZŠ v PO, takze neporadim 😒

ozaj, dievcata, meno MUDr. Leško - internista v Družbe vam nieco hovori? mam sa tam ukazat

kubanka
17. jan 2010

syja ja som chodila na majovu a bola som spokojna......ale po tych rokov je tazko povedat ci je stale na takej istej urovni, lebo ti ucitelia ktorí ucili mna uz su isto v dochodku.......a teraz je aj spojena so zimnou....ale vyhodou bolo, ze je na skole bazen 🙂

katka22r
17. jan 2010

noo tak ten bazen bol dobry

monky mne prechadzky akosi nepomahaju a schody ked ja dycham jak slon...ine daco neni?

kubanka
17. jan 2010

katka22 je este nieco.......sex bez ochrany 😀 ...ale fakt

katka22r
17. jan 2010

noo to by som brala aj ja ale kedze sme postili od 4 mesiaca manzel sa teraz boji 😖

andrejka77
17. jan 2010

ahojte.....zaciname s prikrmami a som z okolia presova tak by som potrebovala pomoct.chcem kupit bio zeleninku zmrazenu -ardo,,,ale zial neviem kde ju predavaju.ak by ste niektora vedela bola by som rada.skusala som tesko ale tam som ju nenasla.. ☹ dakujem 🙂 😉 🙂 🙂 🙂

katka22r
18. jan 2010

kocky ahojte ach to nase zdravotnictvo...este malo prenasame takze ak nic do stredy tak o 11 prijem isty a plus vyvolavacka 😒 ...snad sa nieco rozbehne idem dnes na loptu aj na schody...ale vravela ze podla kontrakcii uz by aj mohlo ale byvam nedaleko porodnice tak dobehneme 😀 ...ale lepsie domalezat ako v nemocke nie?

monky1
18. jan 2010

kati, este pomaha caj z malinovych listov, masirovanie bradaviek a aerol - to som vycitala v mudrej knizke Devat mesiacov otazok a odpovedi, ale pozor na to, vraj 15 minutova masaz kazdej bradavky 3x denne dokaze vyvolat silnejsie kontrakcie ako vyvolavacka v nemocnici...a ako som pisala, dlhe prechadzky a aj kubanka ma pravdu - sexik
...ja uz som sem rano nakukla, ci si pisala, ci ta uz "brali" 🙂

katka22r
18. jan 2010

monky pekne od teba ze si namna myslela ...a ten aerol je co?

monky1
18. jan 2010

joooj, to je preklep 😀 😀 😀 - areola - dvorec prsnej bradavky 🙂

katka22r
18. jan 2010

aha tak tomu uz chapem 😉

kubanka
18. jan 2010

ahoooojte.....katka22 ty si este tu? Sup na schody.
Ja som dnes bola s Lalkou u dr......a riedku stolicu a dr. vravela, ze uz minuly tyzdden mala zopar takych deti, tak asi ide crevna chripka. Davjte si pozor.

monky1
18. jan 2010

kubi, lepsiu spravu nemas? 😀 ..teraz, ked sa nam po prvakrat dari byt v skolke viac ako 5 dni????????

kubanka
18. jan 2010

monky velmi rada, ale nemam.... 😉
Teda mam...vcera som robila prvykrat aspik a podaril sa fajnovoooo 😀