Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

deniskajakubko
19. nov 2009

Kubi čas som tiež nenašla, tak som im poslala mail, aby mi napísali, že o ktorej to bude 🙂

kubanka
20. nov 2009

deniska tak nam potom daj vediet presnu hodinu.....radi by sme sli 🙂

tinika
20. nov 2009

kati na ctg sa musis prvykrat objednat a idem rodit do monobloku a na pripravu chodim na sekcov,je nas tam malo tak lepsia klima, viac sa pytame a tak, som spokojna akto ma union ma to zadarmo

tinika
20. nov 2009

a prvykrat som bola na ctg v 36tt

katka22r
20. nov 2009

ahoj tinika ano dnes som sa bola objednat na ctg taka zlata sestricka tam bola ze ma hned objednala sice az na 14.12 ale aspon nemusim volat...a aj ja som bola na 3D ja chodim ku pallovi takze pohoda...a kde na sekcov chodis na pripravu?ja som zo sekcova a kolko sa plati a ako dlho to je a o jakej?dakujem za info 🙂

deniskajakubko
20. nov 2009

Ahojte holky,
Kubi - neodpísali mi, tak neviem o ktorej to môže byť. Vyskúšam vyslať švagrinu s Jakubkom doobedu na prechádzku, aby sa pozreli možno bude vylepený nejaký plagát. Ak bude tak dám hneď vedieť.

deniskajakubko
21. nov 2009

Kubi asi to predstavenie začína o 15-tej. Neviem presne na škole nič nie je vylepené.

kubanka
21. nov 2009

hmmm...deniska a maju tam aspon nejaky plagat o tom?

kubanka
21. nov 2009

Uz som to nasla

V sobotu 21.11.2009 o 15:00 na ZŠ Šrobárovej na Sekčove sa uskutoční podujatie v rámci celoslovenského projektu „Zubná hliadka“, ktorého súčasťou je divadelné predstavenie o agentoch Zubnej hliadky, praktický nácvik správneho čistenia zubov a akcia „Vymeň starú kefku za novú“

katka22r
21. nov 2009

ahojte holky chodi niekto z vas na predporodnu pripravu k por.asistentke Jurcisinovej?ak ano kde ma tie kurzy na sekcove?ja chodim na dvojku tak by mi viac vyhovovalo na sekcove

tinika
21. nov 2009

kati vačšinou je to vo strvrtok o 11 na dumbierskej v spirit tanecnej skole ale ked porod. asistentka robi, tak to mame v piatok o 11 a tak to bude v piatok aj tento tyzden. Plati sa 3Eura ak nemas union poistovnu vtedy to mas zadara aj s pozičanim monitora dychu a pritomnostou porod. asistentky pri porode a potom aj chodi domov male pozriet. Trva to tak 1-1,5 hodinky, podla toho ako sa zakecame a či aj cvičime, lebo občas je nas malo aebo sa na to necitime

katka22r
21. nov 2009

tinika aha takze v piatok sa cvici hej?ja byvam hned vedla tej skoly takze by som to mala blizko,..

tinika
21. nov 2009

kati hej, kludne dojdi budeme radi ja snad este stihnem tento tyzden prist na buduci uz asi nie 😀 a akurat vystihnes ze začina sa od znova preberat priebeh tehu, porodu a tak my si uz len zopakujeme

katka22r
22. nov 2009

ahaa no uvidim este lebo vies som zacala chodit na dvojku a uz sa tam aj pozname ale sak sa rozhodnem...a ty to uz mas o chvilku tu nie?a kam ides rodit do monobloku?mas svojho porodnika?potom daj vedeit ako to prebehlo peknu nedelu vam vsetkym 🙂

kubanka
22. nov 2009

ahojte tehulky, len pekne cvicte, aby ste mali kondicku a nestuhli vam svaly.

Vcera sme boli na tu zubnu hliadku a bolo to fakt super......pekne divadielko... a malo aj svoj zmysel a ucinok, lebo Lalka sa teraz boji uja bacila Cecila hehe........odovzdali sme im nase kefky a oni nam dali nove.
Dnes varim novu specialitu....kubanske gule 😀

katka22r
23. nov 2009

kubanka tak tak ale ked mna stale boli panva aj ako keby ma uz zadok bolel ci co to sa vlastne deje 😒 vraj je vsetko oki ze sa vsetko este stale roztahuje

kubanka
23. nov 2009

Ano Katka vsetko sa roztahuje a pripravuje na porod. Xces rodit klasicky? Kolko si pribrala?

katka22r
23. nov 2009

noo chcela by som klasicky a zatial som pribrala 12kg

monky1
23. nov 2009

jeeej, tinika, ved ty to mas uz co by kamenom dohodil 😀

kubanka, takze kubanske gule, hej? 😀 😀 😀 ja sa asi poobzeram po monky gulkach 😀 😝

ja som dnes zase vyvarala a vypekala ako besna - nie ze by som sa setrila, ale mordujem sa v kuchyni 😀

katka22r
24. nov 2009

monky a uz vies co cakate?idete do novej ci do starej_?

monky1
24. nov 2009

katka, este je skoro na urcenie pohlavia - myslim si 😒

a nejdem ani do starej, ani do novej - chcem rodit v BJ - aj prvykrat som tam rodila a maximalna spokojnost po kazdej stranke - ako personal, lekari, nove priestory, max. 3 na izbe, telka, chladnicka, rychlovarna kanvica...ja som bola na dvojke - sama som byt nechcela - a tri sa mi zdalo vela, kedze som mala malicku pri sebe

katka22r
24. nov 2009

ach monky prepac ja som myslela ze si 31tt🙂))a to opacne to bude tym tehotenstvom...super takze ty uz mas jedno babenko za sebou....a moja bolela ta niekedy panva?no tam dole mna len v noci tak ja nechapem

kubanka
24. nov 2009

katka mna tak bolela panva na bokoch.........nemohla som spat vobec na boku.......ale po porode to preslo, vsetko je ok

monky1
24. nov 2009

katka, neviem, ci to, co ma boli je panva, ale napisem to tak jednoducho - boli ma prava polovica zadku . myslim kost vnutri - hlavne ked lezim a chcem vstat, alebo ked lezim a chcem sa otocit....niekedy aj ked stojim....pri prvom tehu ma boleli kolena, teraz toto 😒 ...len sa mi to vidi trosku skoro - 13tt 😖

katka22r
24. nov 2009

noo presne to boli aj mna ale zaujimave ze ak pocvicim na priprave je mi dobre ...nechces chodit aj ty?
a

monky1
24. nov 2009

hm, pisala si, ze chodias na dvojku do centralu? ak sa nemylim...kedy je to...upresni, ak mozes

katka22r
25. nov 2009

no tak je to kazdu stredu takze aj dnes o 15tej do 17tej a plati sa 3 eura jedna hodka je s gynek.a druha sa cvici ides dnes?kde vlastne byvas ak na sekcove mozeme ist spolu na 38cke daj vediet hej?

katka22r
25. nov 2009

kde ste tehulky??

monky1
25. nov 2009

katka, tak v tento cas mi to absolutne nevyhovuje - cca o 15tej chodievam po malicku do skolky ☹

katka22r
25. nov 2009

hmm skoda ale co uz no nie?potom je aj na sekcove v spirite ale to musis prehodit s olienkou s temy januar leden 2010