Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
26. dec 2008

Ahojte,
dakujeme aj my za priania, zijeme, uzivame si volna a prave sa chystame vyrazit - ideme si zatancit, po dlhom case....tak sa tesim.

Dufam, ze deturence su zdrave a uzivate si sviatky. Pozdravujeme vsetkyyyyych!!! 🙂

janazuza
27. dec 2008

Ahojte.Konečne trochu volnejšie, malý spí , tak je volno pri PC 😀 .Dnes sme bolui v PO v tescu na akcie- ale slabota. Išli sme nadarmo( iba miueko snme kúpili 😖 ).
SISI užívame si sviatky a aj tatka mame doma tak sa blázni stále s malým 🙂

alcapalca
28. dec 2008

Krasne sviatky aj my vam zelame 🙂
janka aj my sme dnes skocili do tesca na akcie, mala som pre chlapcov vyhliadnute super bundy na dalsiu zimu, boli dost drahe tak som sa tesila ze teraz sale ich kupim, ale bohuzial nemali ich 😒 , takze im som tiez nic nekupila, fakt na tie 5 rocne deti nic moc, ale pre Tedyho sa dalo, zas ma vybavicku na jar leto. A najzabavnejsie je ze som mu potrebovala uz kupit pyzamu lebo vsetko ma male, a nemali jeho cislo len dievcenske tak ma 3 pack ruzove pyzamka, xixix sa tesiiiiiiiim aspon na vecer si ho budem predstavovat ze je moje dievcatko 😀 😀 😀

janazuza
28. dec 2008

Ahoj Alenka
Zajtra idem zasa do PO( nejak sa nevieme odtrhnúť od Prešova 😀 ) Idem s malým na kontrolu na krčné- som zvedavá na výsledok - bral mu výter.
Konečne ideme aj po občianky( načase) dúfam, že budú robiť 🙂
Možno ešte skočíme do Tesca , či niečo nedodali. 😀

alcapalca
28. dec 2008

jani aj v kenvele maju dobre zlavy, mne sa zda ze lepsie ako v tescu a aj pekne veci na tych nasich frajerov

janazuza
29. dec 2008

Ahojte. Tak sme boli dnes v Po a celé doobedu sme boli na krčnom. Otrasne vela ludí, malý už bol nervozny a nakoniec nás asi o 11 hodine pustil 1 pán skôr. Inak sme tam ešte ďalšiu hodinu. takže sme nakoniec nikde neboli( teda ja s malým). naši si vybavili po úradoch aj manžel, šli sme na nákup a domov. Som zničená akoby som celý deň makala na stavbe.( to s toho čakania- malý po rukáchj a kolenách.) 😒

kubanka
30. dec 2008

Ach tie sviatky......nam sa riadne narusil denny rezim a to sme na nom dlho pracovali 😒
Muzik ja doma a mala nechce chodit na obed spat. Som zvedava ako to budeme zvladat, ked pojde do prace, zase budeme hladat vhodny rezim spanku.

Zajtra odchadzame na chatu a tak Vam uz teraz prajem Stastny novy rok 2009 🙂

janazuza
30. dec 2008

Ahojte.
Kubi aj tebe pekného silvestra a všetko dobré do nového ročku.
My sme dnes celý deň makali s mužom - rezali sme drevo a malý usilovne pomáhal. Rúbal drevo o 100šesť a ukladal. Večer odpadol o 6 45 a spí jak anjelik. Niet nad zdravý vzduch 😀 😀

sisi1
30. dec 2008

Ahojte,
Jani: asi aj nasho maleho treba niekde k drevu poslat, este stale vykrikuje, nechce spat....

Tiez sa nam narusil rezim spanku, ale co je plus, spime rano uz do osmej, co sa veeeelmi tesim....Inak su to fajn dni, ked je muzik doma, uzivame si taku rodinnu atmosku, blaznime sa, varime spolu...dnes sme si robili vyprazane sampinony po dlhej dobe...uz sme sa toho masa prejedli... 😝
Zajtra nas tu bude 8 ludi, bude zabava a v noci pojdeme do mesta, nasi budu asi maleho strazit...prenho by to bolo este nebezpecne na pesej zone....

Tak vam aj ja prajem krasne oslavy Silvestra a vsetko dobre do Noveho roku, hlavne vela lasky, pohody a spokojnosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janazuza
31. dec 2008

Ahojte. Tak som ho včera precenila, síce zaspal skoro , ale vyspatý bol o 1 00 a na sťahoval sa k nám. takže bolo po spaní... Mna vytlačil malý s postele a ostal s tatkom, mamka skončila v detskej v jeho posteli 🙂 . ráno bol jak rybička už o 7 00. Myslela siom , že si pospí, ale smola.

Všetkým mamičkám , detičkám prajem pekného silvestra a všetko naj do nového roku.

janazuza
4. jan 2009

ahojte.
Vítam vás v novom roku 😀

ajabaja
5. jan 2009

Ahojte,

neviete mi, prosim poradit nejaky bazar/ obhcod na kupu kocika v presove a okoli?

ani ja ani priatel nie sme z vychodu, byvame pri levoci, takze sa nam tu tazko orientuje, okrem toho, bude to nase 1. babo 🙂

velmi pekne dakujem za rady a info,

majte sa krasne, pekny den aj zaciatok roka 🙂

tufa
5. jan 2009

Ahojky,
vsetko dobre do noveho roka detickam a i mamickam 😀

tufa
5. jan 2009

ajabaja: viem o dvoch obchodoch s kocikmi v PO. Jeden je v meste blizko jarkovej ul. pri restauracii Kepasa /to je cisto bazar/ a druhy na svaboch/polske kociky/. No a potom klasika detske obchody v meste na hlavnej, alebo v Maxe je velky ochod pre deti. Kebyze chces vysvetlit presnejsie napis do IP.
Inak aj my zhaname kociarik a mame najvyssi cas, kym este vladzem chodit po obchodoch 😀

kubanka
8. jan 2009

Ahojte a vitajte v novom roku

sisi1
8. jan 2009

Ahojte,
tak konecne idem nieco napisat, lebo to uz zanedbavam odkedy je muzik doma.....ako ste silvestrovali?
My teda dost bujaro, uz som si teda potrebovala "vyhodit z kopytka" ako sa vravi, tak som si uzila Silvester. Nasi strazili a my - s braskom jednym aj druhym + bratova priatelka sme vyrazili do ulic. Musim povedat, ze bolo super...
Inak stale niekam pobehujeme, vcera sme boi v KE, volali nam z Kiky, mali sme tam objednany regal malemu do detskej, tak sme ho dnes poskladali, celkom prakticky kus nabytku, su tam aj boxy na hracky, super.
Teraz moji chlapi este vyrazili do obchodu a ja som vysavala ten polystyren co maly nadrobil z krabic... 😠

O chvilu bude mat maly meniny, tak musim uz vsetkym zadrhnut hracky, uz ich nemame pomaly ani kde skladovat....ale najvacsi hit bol prenho ani nie hojdaci erdziaci konik, co som si ja myslela, ale vysavac, ktory mu krstny kupil.... 😀 Drzi ho to uz teda od Stedreho dna, neprejde den, aby nam "nepovysaval" byt....no tie polystyrenove gulocky co to vysava mi teda riadne idu na nervy.... 😝

Tak popiste ako sa mavate co porabate a tak.
Dufam, ze deturence su zdrave a uzivate si zimicku 😉

janazuza
8. jan 2009

Ahojte. Aj v PO je taká kosa? Tu je -16.
Malý zasa soplí, takže do školky sme po sviatkoch neastúpili ☹ . Už je taký roztárený, vôbec nechce počúvať, niekedy je to o nervy 😖
Sisi my sme boli doma na Silvestra a o pol noci vyšli všetci okolitý susedia strielali petardy a pripíjali si. Tak sme boli aj my, no super, to v bytovke nezažiješ. Malý spal ako drevo, zobudil sa asi o 3 po všetkom 😉

sisi1
12. jan 2009

Jani, aj u nas bola taka kosa... 😝 Uz je lepsie, hadam Rusi aj ten plyn pustia.... 😠
Vcera konik nefical...

Tatino zacal dnes zarezavat, takze zaciname budovat stary rezim....

kubanka
12. jan 2009

Brrrr jaka kosa, boli sme trochu von a nemyslela som si, ze je az taka zima. 🙂

sisi1
12. jan 2009

Kubi, my sa az teraz chystame, aj na nakup skocime....
Vcera sme malemu kupili take plastove sane - boby ci ako sa to vola, najprv ho tatino tahal, hrozne sa mu to pacilo, ale najvacsia sranda bola, ked chcel len on tahat sanky a nie a nie domov, len chodil a tahal sane.....asi 2 hodky sme boli von, teda uz mi aj nohy zamrzali a on si veselo slapal.... 😀

kubanka
12. jan 2009

Teda boby pozname aj my a tiez sme chodili kazdy den von........Lalka dostala deku pod zadok a tatik ju tahal okolo bytovky a parkrat sa aj spustili dole kopcekom. Zabava riadna........,alel domov sa jej nexce ani ked ma cerveny nos. 😀

janazuza
12. jan 2009

ahojte. Dnes som bola v PO - strasne sme zmrzli. Tu bolo minule -18. .ešte že máme pec 😀 . Iba s drvom problém, ale zajtra mám majú doviezť.
Slavko sa chodí sánkovať s tatkom-ja bvy som zamrzla( a ja sa bojím sadnúť na sánky).Tiež sa nevedia rozlúčiť vonku s kopcom 😀

sisi1
12. jan 2009

No veru, tie detiska su neskutocne, neviem kolko by tak vydrzali, kebyze ich netahame do tepla....asi az po cencule 😀
Ja teda by som uz isla lyzovat, len sa musime nejako s braskom zosuladit, kedy on robi a kedy bude mat volno a asi vyrazime do Regetovky. Uz mi to chyba, aj maly by si uzil...

Timo sa dnes v Hypernove predviedol, na potvoru nemali ziadne kosiky dnu, ani tie autickove, tak si vyhliadol prvykrat ten maly vozik pre deti, ze "vodic v zacviku" 😅 , len najhorsie bolo, ked sme veci vylozili z neho pri pokladni, on sa s tym vozikom vybral naspat do obchodu nakladat dalsi tovar 😅 😀
Potom ho nechcel ani za svet pustit, SBS-karka nas upozornila, ze musi zostat za pokladnou, tak to bol prenho "uder pod pas" a od zlosti sa tam valal v reve po zemi....som myslela, ze ma slahne, take nervy som nanho mala a taaaak som sa hanbila ako pes.... 😔

Jani, ale mate aj kurenie plynom, nie? Ci len drevom kurite? Musite mat teda teplucko, nasi ked drevom kuria, je to uplne ine teplo ako plynom, take teplejsie 😵 😵

kubanka
13. jan 2009

Ja som bola dnes so sebou na poradni a veru odsedela som sa tam, az ma zadok bolel.......a nic nove som sa nedozvedela, lebo babo neukazalo co ma medzi nozkami 😀

tufa
13. jan 2009

zatial nas nase babatka natahuju 😀 uz som pripravena, ze prekvapko bude az na sale 😀 😀

janazuza
13. jan 2009

Ahojte. Sisi máme plyn. Ale dole v kuchyni kachlovec. Tak si pritápame.
Drevo dnes nepriviezli, ale aj tak bol besný den. Ráno sme zaspali a nestihli sme odhlásiť malého zo školy. Potom sme sa ponáhlali k doktorke, ked sme boli hotový prišli elektromr meniť. Potom, že nás oco odvezie, príde ku autu prázdne kolo - defekt. Išiel to vymeniť podložil zdvihák a prelomil spodok( znité auto - starina). prišiel švagor a ked sme konečne vyšli z domu- vodári- prišli odpisovať vodu. No na zbláznenie- ku dr. sme prišli asi o 11 15 a ešte nám zrobila preventívu na 5 rokov. Nakonies som letela kúpiť sekeru 🙂 (kalačku) ved mali priviezť drevo 😖 . prišli sme pred pol1 domov a ja zasa letela do školky po obed. Poobede som sa šla vybúriť do záhrady a pílila som posledné zbytky dreva na večer. No proste den blbec

sisi1
13. jan 2009

Kubi, tufa: takze sa este nedozvieme ci chlapcek alebo dievcatko....hmmm....ja som teda uz straaaasne zvedava.... 😉
deniska a ty sa ako mas?

jani: tak to si si teda "uzila" booze....to si drevo pilila? No klobuk dole... 😨

My sme mali taky oddychovy den s Timim, na mna daco lezie, tak som sa len povalovala na gauci, ale zvladli sme odzdobovanie stromcekov a urobili sme si palacinky....teraz si davam Coldrex, no uvidim co sa z toho vykluje, v hlave mi huci, fuj.... 😝 No, idem este vylozit umyvacku a zalahnut....

kubanka
14. jan 2009

janazuza ja som tiez kedysis skusala rubat drevo a celkom ma to bavilo heh 🙂 .... len potom ta svalovka

sisi uz to na Teba vyliezlo, ci si to zhodila s coldrexom? 😉

My dnes budeme mat navstevy....muzik ma meninky.....pridu dve babky a jeden dedko

kubanka
14. jan 2009

No a ako pokracuju plienkove deti pri oducani od plienok? Ja svoju stale posadim na nocnik, ked vstane, cize rano a poobede..........dnes sa jej nexcelo vobec spat a myslela som, ze len vymysla, ked vravi, ze xce kakat......posadila som ju na nocnik a ozaj, pisala do neho.......zase sme lahli, pila mlieko a o desat minut zase vravi, ze xce kakat, to sa mi zdalo ako natahovanie casu pred spankom, no posadila som ju a ona sa vypisala zase. 😀 Teraz uz spi. Konecne, ved o takom case uz mala pomaly vstavat.

sisi1
14. jan 2009

Ahojky,
Kubi, uz vyliezlo, noc som mala otrasnu, na Coldrexe a Ibalgine...nie je to nejaka hrozna nadcha, ale hrdlo ma boli teda dost, sem - tam smrkam a hlava....hadam to rychlo prejde... 😝
Muzickovi prajeme vsetko najlepsie k meninkaaaaam 😵 😵

Timo tiez teraz zaspal, v obyvke na koberci... 😅 to sa nam teda dlho nestalo...bol s tatinom v servise, nejake svetielka v palubovke menit, no a Timo sa tam asi dve hodky von unavil, no napodiv ked dosli domov odmietal spat. Po druhom pokuse som sa na to vybodla a myslela som, ze do vecera vydrzi, no nevydrzal, odniesla som ho do postielky, ani o svete nevedel 😀
S tym pytanim som to asi zakrikla, sem - tam sa vypyta, no ked ho prebalujem vtedy je hrdina a huci "pytať, mami tatať"....len keby to castejsie predtym oznamil 😠 Ale skor sa vypyta ked ma slipky, ked ma plienku, tak malokedy...