Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
22. jan 2009

Vitaj Ivanka

Moja mala sa pyta vonku a mne sa taaaak nexce do toho necasu......a ona uz ma ciapku aj sal oblecene a skusa natiahnut nohavice 🙂

alcapalca
22. jan 2009

no ideme do skolky, ale ked pozeram z okna, tak cccccc, riadna hmla sadla

danielkapo
22. jan 2009

kubanka tak to uz je hotova slecna 😎 zlata musi byt... ciapka a sal su zaklad...nohavice tiez zvladne 😅 inak moja simka neznasa byt naobliekana..vonku potom tak vystraja....

sisi1
22. jan 2009

alenka:plastenku kupis nejaku univerzalnu, skus aj net poprazdit, ale aj v predeti by si isto kupila, my sme tam slnecnik kupovali, cez net bol o 100ku lacnejsi, ale postovne a potrebovala som ho hned...my sme dostali original ku kociku...

S tymi bytmi to nie je bohvieco, my sme pred dvomi rokmi kupovali a to sme vystihli, ani sme netusili, ked sme sa do toho pustali, ale teraz stoji skoro tolko raz....pripada mi to ako keby sme ho pred desiatimi rokmi kupili, ked pozeram tie ceny....otrasne...

Ja som piekla chlebik a teraz som dala upiect vianocku, som zvedava aka bude... 😅 Vonku sme este neboli, chystam sa na skok aspon do obchodu, tak asi vezmem pesi maleho...ta hmla je stale horsia a horsia...no jak v Londyne... 😝

dani: malej ide az teraz prvy zubok? Tak to mate este pred sebou.... 😔

sisi1
22. jan 2009

heh kubi, mala musela byt podarena, moj ma len taha loptu si hadzat, tak sa mu musim venovat....dnes spal perfektne, 2,5 hodky cez obed, parada...to je asi take spave pocasie, lebo ja by som tiez najradsej zalahla 😅 Ale na Lalku to asi neplati 😅

kubanka
22. jan 2009

sisi a to po tom dazdi sa Ti xce?
Zajtra budeme same cely den a ja uz teraz neviem co budeme robit 😒

danielka moja sa rada oblieka a zvlast, ked ide von, to je stastna 🙂

danielkapo
22. jan 2009

sisi no jej to akosi pomaly ide, teraz ma tm taky kusocek uz von z dasienka...no jo asi si uzijeme este 😀

kubi ja ked idem simku obliect tak vystraja neskutocne...ale to vacsina deti nema rada ako si vsimam...lalka je vynimka 😉 inak uz mate mena pre dalsie babo?

kubanka
22. jan 2009

Nie nemame este presne vybrate mena, len take co by mohli byt

ivana82
22. jan 2009

Aj nas maly neznasa zvlast rukavice, teraz v overale uz nedavam, tak je od toho pokoj - ved na krstiny sme neprisli vcas prave kvoli rukaviciam (krstna mama maleho - teda moja sestra ich nevedela navliect 5 min. s malym bojovala, a nakoniec aj tak som ich natiahla ja) 😀 😀 😀 😀 a najhorsie je ked dojde u maleho na ciapku, ked ideme von obaja s manzelom, tak on je uz nachystany maleho len hodim do kociara a uz uteka prec,lebo mame asi zazracny prah cez vchodove dvere akonahle cez neho prejdeme s kociarom, tak je ticho...ale tie boje s ciapkou... veru reve jak pavian...nic nepomaha... ale uz si zvykol ...nic inemu ani chudacikovi neostava 🙂 🙂 🙂

Dani - blahozelam Simke k prvemu zubceku, pozdrav Mariku - ako sa ma? nech sa niekedy ozve cez icq...pokecame

sisi1
22. jan 2009

Kubi, nechce sa mi, myslela som, ze neprsi,kedze ludia bez dazdnikov chodia....pomaly aj muzik dojde a ja sa nevykopem... 😝
A hod prosim mena z ktorych vyberate....hmmm?

Ivanka: nechodila si na VS tu v PO? Nejaka si mi povedoma... 😅

ivana82
22. jan 2009

Sisi - ano chodila som na VS do Presova, koncila som v maji 2007 🙂

sisi1
22. jan 2009

Hmm, ja som koncila na FHPV 2004..

ivana82
22. jan 2009

tiez som chodila na FHPV a v 2004 som bola druhacka - tretiacka - co si studovala, ked sa mozem opytat ? 🙂

sisi1
22. jan 2009

SJ - NJ a ty?

ivana82
22. jan 2009

Dej - OV

sisi1
22. jan 2009

Tak sme sa mozno stretli, alebo sme mali aj spolocnych kamaratov, v kazdom pripade som si na to spomenula, ked si sem prisla 😉 Ucila si niekde tu v PO ci si nestihla?

ivana82
22. jan 2009

Naozaj sme sa mozno stretli, ucit som stihla jeden rok, ale ucila som v Kosiciach na sidliosku Terasa... 🙂

kubanka
22. jan 2009

aj ja som studovala na FPHV r. 2000 som koncila........nepamatate si ma 😀 😀 😀

sisi1
22. jan 2009

kubi 😉 😀

ivana82
22. jan 2009

Kubi, prepac, ale ked si koncila este som drela stredoskolske lavice 😀 😀 😀 😀

danielkapo
22. jan 2009

Ivka, jasne pozdravim....nemas nejake fotky maleho? 😉

tufa
22. jan 2009

Ahojky,
fihaaaa tak tu sa to rozbehlo 😀
kubi: kociarik sommala po sestre a dalsie babo by uz nezvladol 😒 tak sme ho hned ako sa dalo dali prec.Ale rozhodli sme sa,ze nebudeme vela investovat do kociara nakoniec, kedze uz nebudem robit 3 hod. vychadzky po okoli - s Terezkou to uz nebude mozne a tak kociar bude najcastejsie odparkovany aj s babatkom na dvore 🙂
Co sa tyka spania tak Terezka uz 3 noc spala vo svojej velkej posteli s nami v spalni 😎 spi celkom v pohode, len okolo 1.hod. sa zobudi a to si idem ku nej lahnut, alebo dnes prisla uz k nam na postel a pekne spala do 7.30hod. U babky mi raz potiahla do 8.15 hod. ale to je rekord. 🙂
No a cez obed ked si k nej lahnem tak do 15 min. zaspinkla a spi presne 1.15 min. malokedy dlhsie ☹

tufa
22. jan 2009

a pozdravujem vsetky nove maminy a ich deturence 🙂 🙂

kubanka
23. jan 2009

ivana 🙂

tufa, no aj mne sa zda, ze uz nebudem chodit na take 2-3 hodinove prechadzky.......skoda, celkom sa mi to tak pacilo.

sisi1
23. jan 2009

tufa, kubi: preco nemozete robit dlhe prechadzky aj s druhym babom? 😕 Ved ked bude Lalka, Terezka v skolke, tak sa da, nie? Ci Terezka nejde do skolky?

Jaaaj, baby, mna uz asi slahne z toho pocasia, je to neznesitelne, aj ten vzduch je akysi tazsi, fuj....

Neviete o nejakom programe pre deti cez vikend?

kubanka
23. jan 2009

My sme vcera boli s muzikom na Radosincov.........celkom sa mi to pacilo, aj ked ich velmi neoblubujem, ale tak na 65% sa dalo pozerat. 🙂

sisi1
23. jan 2009

V divadle aj s Lalkou?

ivana82
23. jan 2009

Dani, pridala som fotky...

sisi1
23. jan 2009

Jeej, aky je maly Tonko zlatulinkyyyyy, ach ake male krasne babo 😵 😵 😵
Ja si tu takto od varenia odbieham 😀

ivana82
23. jan 2009

a co fajne varis na obed? my mame palacinky 😀