Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
20. jún 2009

Pekny vikend vsetkyyyym aj my prajeme...

tufa: ako sa mate, vsetko ok?

tufa
21. jún 2009

Dorotka je nastastie O.k., akurat nechce spat, ale to asi tym, ze sme u babky a je to tu ako v materskej skolke, krik, hluk 😀 a je trosku nachladena
vcera bolo na pretekoch super, akurat strasna kosa, boli sme naobliekany jak v zime, ale aj tak sme kus vymrzli

adi asi som ta aj zazrela, ale akurat ste sli okolo tribuny takze aj keby som zakricala tak by nebolo pocut 🤐

adrianamickova
21. jún 2009

no,škoda mala si ma grgnúť 🙂

kubanka
22. jún 2009

Ahojte.......pisem po vikende....stravili sme ho navstevami, kedze v takom uprsanom pocasi sa nic ine neda robit.

tufa, ani moja Mimka nexce akosi spat... 😒 ..........v sobotu prespala cely den a potom sme povinne vecer pozerali film s muzikom do pol jednej, lebo sme sa snazili ju uspat raz on a raz ja.

zade
22. jún 2009

Ahojte bambulky - nepisem, nakolko nestiham. Ale to asi viacere... 😉

Rozbieham v PO od septembra hudobnu skolicku Yamaha Class, ak by ste mali zaujem tak kuk www.yamahakurzy.sk Blizsie info cez IP. Vsetku svoju energiu i volny cas sustrdujem na toto. A je toho neskuutocne vela co cloveka caka, ak chce prejst vsetkou slovenskou byrokraciou, aby zacal s podnikanim. Ach jaj..

este link na debatku:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

yaotzin84
22. jún 2009

Zade a co to bude stat taky kurz, co bude trvat, a v ake dni bude

zade
22. jún 2009

yao - vsetky tieto zalezitosti este dojednavam. Cenu zatial nemozem pustit do eteru, nakolko este nemam presne dohodnute ceny prenajmov priestorov, a tak to iste chapes. V cene kurzu vsak bude odborna lektorka, ucebna s vybavenim hudobnych nastrojov pre male deticky - ozvucne drievka, chrastitka, roumba gule, cinelky, tamburinky, Yamaha Kaeboard vselico ine. Plus Leporelo pre deti a CD.
Cielom je vzbudit u deticiek zaujem o hudbu ako taku, zivot v kolektive a hlavne radost z hry. Budem len rada ak sa pridete pozriet a potom sa rozhodnete. Urcite to tu napisem.
Vyucba bude prebiehat v MC Emerka na Sekcove a v RC Hviezdicka blizko centra mesta. 🙂

zade
22. jún 2009

Este nieco - kurz prebieha 10 mesiacov, v dnoch riadneho skolskeho vyucovania. Jedna hodina trva 45 minut, 1x do tyzdna. Ktore dni? To este netusim, cakam na vyjadrenia materskych centier.

zade
22. jún 2009

Aby som nepisala len o sebe:

Kubi - my sme boli u Dr. Kleina a myslim si, ze je vyborny odbornik, i ked cudak. Vtedy sme este byvali vo VT a nas ortoped nam chcel dat obe nozicky do sadry (mala asi dva mesiace), lebo ma nespravne vyvinute chodidla. Mala som s nou "cviciť" - v spanku rozobrat perinku a drzat nozicku jak blazok, a to az tak, ze sa mala hned zobudila a hlavne .... k nicomu to neviedlo. Tak som vyhladala na webe dr. Kleina z PO ako odbornika z ortopedickej komory, inak uznavany je aj Blavou. Napisala som mu email, zobral nas na konzultaciu a potvrdil opak. Dietatko ma chodila v poriadku a ziadnu sadru netreba. Este sa ma spytal -akoby to bolo dnes - ci je to moje prve dieta, lebo ina tak si vie vysvetlit, ze som si dala nahovorit nezmyselne drzanie nozicky v spanku.

Kde robi to vies. A ozaj, preco tam nechces ist, ked si tam bola s Lalkou?

tufa
22. jún 2009

zade: vyzera to zaujimavo, a pre ake stare deticky to bude?
dufam, ze moje dievky nebudu po mne, lebo moj sluch je skor hluch ☹ slovom zo mna spevacka nikdy nebude
kubi: dnes Dorotka spala ukazkovo cez den, ale noc bola vesela 🙄

zade
22. jún 2009

tufa - hudobne kurzy su urcene pre deticky od 4 mesiacov do 6 rokov. Ja mam teraz certikikat len pre deticky do 4 rokov. Ale myslienka ma skutocne nadchla. Ale o tom, neskor. Nechcem aby ma niekto zle pochopil, ze si tu robim biznis ci nieco podobne. 😉

Vekove kategorie deti su podelene a tomu prislucha pochopitelne aj rozdielnost pristupov vo vyucovani. Urcite inak sa ucia babatka a inak predskolaci. 🙂 🙂

monky1
23. jún 2009

ahojte...
....my sme uz doma, vikend bol nad moje ocakavania, ale akosi nestiham....aj dnes mam frmol a zhon...maju nam prist zrezat z obkladaciek a iporiek, lebo sa neda osadit zarubna....nechcem si ani len predstavit. kolko prachu a upratovania ma caka 😢
teraz utekam nieco navarit, okolo obeda pride svokor, aby sme zakryli a oblepili vsetko, co sa da.......mam pocit, ze tej rekonstrukcii nie je konca kraja 😒 - zajtra pokracujeme

petra1985
23. jún 2009

ahojte, zade ku Kleinovi chodime aj my.. ma tam vzdy ludi po milu jarmilu ale oplati sa cakat vlastne s detmi sa ani necaka beru dopredu.. inak baby dokedy nosili vase ratolesti ortopedicke nohavicky? Minule mi povedal, ze jedna nozka uz je ok ale este jednu treba dat do poriadku tak mame nosit dalej.. je mozne ze tak skoro od 3 mesiaca uz prestane nosit tie nohavicky? Ci je to normalny vek?

danielkapo
23. jún 2009

Ahojte
my sme ok, len nejak nemam inspiraciu pisat 😀 mala da zabrat,. v kuse cosi vymysla..uz celkom pekne chodi, ale stale chce rucku, tak ma len zdrapi a musim s nou pochodovat 😅
petra, pokial je vsetko v poriadku, moze uz byt tak skoro bez ortop.noh....moja cca od septembra tusim je bez nich, alebo koniec augusta..teda 3./4.mesiac, ved on ti povie 🙂

pekny den

zade
23. jún 2009

petra - my sme ort. nohavicky nosili do 4 mes. Aj kvoli tomu, ze som bola ako babatko vyklbena a nosila som strojcek. tak som jej davala aj bez odporucania ortopeda. Sice, o kvalitach mojho prveho ort. som tu uz pisala.

kubanka
23. jún 2009

petra moja prva slecna nosila ortopedicke nohavicky...teda balena na siroko bola iba mesiac a teraz pri druhej to iste....dr. vravel, ze nemusime uz balit na siroko. A to su dvaja rozny ortopedi. S prvou sme boli pri Kleinovi a s druhou pri Gajdosovi.
zade zmenili sme ortopeda kvoli zvedavosti 😉 ......chvalia obidvoch

danielka Simonka uz chodi??? Gratulujemeeeee 🙂

monky davate dvere do kupelne ci do kuchyne, kedze spominas obkladacky.

tufa
23. jún 2009

aj Dorotke hned pri prvej navsteve povedal, ze uz nemusim balit nasiroko a to mala mesiac 😎

a pre hubarov a hubarky - zacali rast huby ...hriby, baranie hlavy .... hrrrr do lesa 😀

zade
23. jún 2009

tufa, ja hubarcenie milujem. Len sa bojim kliestov. Ale vdaka za tip. Prave sa chytame k mojim rodicom. 🙂

monky1
23. jún 2009

ahoj, zienky,

som utahana ako kon.....dnes sme s hankou museli odist k tete, lebo tu bolo tolko prachu z tych obkladaciek, ze az som verit nechcela. Vsetko v kupelni bolo orandzove od prachu. Zajtra este pokracujeme, ale to uz len ja s manzelom...uz sa tesim - Pat a Mat 😀 😀 😀 😀 ...vraj to uz nebude take hrozne, tak som zvedava

kubi, obkladacky v kupelni - aspon tam chcem dvere!!!!! teda vsade chcem, ale tam ako prve.....stve ma to, lebo uz davno mali byt zalozene. doma su uz 4 mesiace, ale pred manzelovym odchodom sme nemohli osadit zarubnu, lebo sa nezmestila do otvoru - preto to rezanie...a uz sme to vtedy nestihali - boze, pisem ako tatar 😀

dnes som robila trojaku pizzu - juj, to bolo obzerstvo...az sa hanbim priznat....ale co uz, ked sa tak vydarila - hl. oblozenie 😵 😵 😵 😵
uz som myslela, ze ani nenavarim, lebo hanka mala zachvat trucovitosti a vzdorovitosti, ale smykla som ju po 40 minutovom placi do postielky, lahla k nej a o 10.30 uz veselo spala - normalne ju ten plac unavil. spala 3,5 hod!!!! u nas hotovy nonsens 😀

tak dobru nocku, aj ja taham do postele, lebo som "hotova" 😔

danielkapo
24. jún 2009

Pekne rano

kubi dakujeme, aj ked uplne samostatne chodenie to este nie je....musime "vychytat zopar much", napr.este jej nejde velmi brzdenie 😀 minule sa za mnou rozbehla a sa rozcapila na zemi, nastastie len na koberci, ale srandu z toho mala 😅 a stale sa hrooozne ponahla vsade...heh

monky, tak pevne nervy pri tej makacke, nech mate cim skor hotove 😉

pekny den

monky1
26. jún 2009

Ahojte dievcata,

pozeram, ze nejak to tu viazne 😒 ...my zase odchadzame k rodicom na prdlzeny vikend, takze ani netuknem.........v sobotu ideme na svadbu, ale vobec sa mi nechce, ak mam byt uprimna...no snad bude dobre

danka, je super, ze simka sa uz pusta sama >...uz je velka slecna 😀 ...a co sa tyka dokoncovacich prac, juuuuj, to este potrva...este je tu roboty ako na kostole 😀

tufa
26. jún 2009

monky tak pekny vikend a dobru zabavu na svadbe 😀
my budeme doma 😖 tato s Terezkou a krstnym idu k babke a my s Dorotkou budeme mat doma klud.
Hlasi pekne pocasie tak budem kocikovat a kus sa poprechadzam po okoli co je nove 😎

monky1
26. jún 2009

tufa diiiiik, snad sa zabavime 🙂 ...a aj my ti zelame pekny a nicim neruseny vikend s Dorotkou 😵

kubanka
26. jún 2009

tufa ty od kedy mas dve deti si tu castejsie ako ked si mala iba jedno hehe 😀 ......ja iba chvalim

monky prijemnu zabavu na svadbe...........a uz mate nejaku skolku vybratu, kde vezmu Hanku? Alebo ste nic nezohnali?

danielka Simka ma srandu z toho, ze s nou spadne? Tak to moja hned reve....a uz je velka 😒

deniskajakubko
27. jún 2009

ahojte holky, nejak nestiham. Máme sa fajn. Stále sme vonku, keď je pekné počasie, tak nemám čas si Vás ani dočítať.
Zajtra sa chystáme pozrieť na FARFEST. O týždeň máme krstiny.

deniskajakubko
27. jún 2009

KUBI - chcela by som sa Ťa spýtať ohľadom Mimkinich krstín. Prosím pozri do IP.

zade
29. jún 2009

Ahooojte... vonku je pekne, pravda? Tak sme radsej na vzduchu ako pri PC.

Monky - uz ste v PO? Ozvi sa mi. Ako ste svadbovali? 🙂

babenky a co nase megastretko?

adrianamickova
30. jún 2009

🙂 čau babuchy,ako?boli ste niektorá na farfeste???nedela na sekčove,my sme boli a tak som čučala či neividím
dajakú známu tvár,včera som zavarala čarešne a piekla koláč,dnes ideme na poštu a von niekam 🙂 🙂

danielkapo
30. jún 2009

Ahojte, adi my sme boli... 🙂 povozili sme sa na konikoch v tom "koci" malej sa pacilo... 🙂

kubanka
30. jún 2009

Ahojte, adi my sme xceli ist, ale nevyslo nam. zdrzali sme sa na navsteve a potom uz sa nam nexcelo, len sme sa presli okolo bloku.

deniska zmen si udaje v pase, lebo vraj si este tehotna heh 😀