Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
5. mar 2008

aleni: si poklad, dakujem kraaaasne 🙂 😉

janka: ved to je vylet 😉 ja som robila kedysi vzdy zatahy na oblecko, nakupila som vzdy na nadchadzajucu sezonu 😀 No teraz s Timkom je to uz problem a velmi sa to uz neoplati...tak si kupim u nas v obchodoch stale nieco...

kubanka
5. mar 2008

No caaaafte hlasim sa po dlhsej odmlke, ale co sa da robit........... na potvoru, ked som rano vstala-mam upchaty nostek a caka ma krasnych 7 dni s nadchou 😒
Co mate nove? Preberali ste postele? Nasa zatial nevrzga, ale zato gauc, ten ano 🙂
Vybavujeme si hypoteku a furt cosi kdesi treba lietat, tak sme taki rozbehani

Je tu este niekto?

janazuza
5. mar 2008

je tu niekto?
🙂

adypo
6. mar 2008

dobre ranko mamicky a deticky,

ako sa mame ??

prajeme krasny den ... 😉

kubanka
6. mar 2008

dobre ranko
adypo ty sa pochval ako Ti to ide. Uz mas polovicu za sebou 🙂
Nasa Lalka vie sama vyliezt na postel.....chyti sa postielky, vylozi jedno kolienko a sup je hore.

adypo
6. mar 2008

ahojky ...

kubi .. vasa Lalka, je ako zive striebro .. tiez ma tej energie trosku viacej 😉 , sikovnucka je .. gumkacik ..

no vidis ani som si neuvedomila, ze to mam polku pomaly za sebou, citim sa v pohode, ono ani nemam cas si uvedomit, ze som tehotna pri mojej Elly .. ale vysledky mam zatial v pohode, tak dufam, ze vsetko pojde aj nadalej ok... vybavujete hypoteku ? idete cez fond rozvoja a byvania ?? 😉

aneti78
6. mar 2008

ahojte

Kubi, bud rada, ze az teraz, nasi vedeli tusim od 9.mesiaca vyjst a az okolo 11.mes. sa naucili zist dole bezpecne, cize som si uzila 😀 fakt som si vydychla, ked zacali chodit.
ani neviem ako som to obdobie prezila hlavne v ich zdravi 🙂

adypo
6. mar 2008

.. to ja som sa tiez tesila nato, kedy Elly zacne chodit, ze ju nebudem musiet vlacit po rukach ... ale teraz pekne pride vystrie hore ruky, lebo chce ist na ruky ... 😉 😉 takze ziadna vyhra u nas... 😀 😝

tufa
6. mar 2008

nam dneska Terezka 1x zisla sama z postele, pekne nastavila zadocek a po brusku dole 😀

kubanka
7. mar 2008

Ahojte, tufa gratulujeme ... heh nastavi zadocek 😀

Taky pekny den a ja trcim doma............poobede mi treba ist do socialnej poistovne a taaaaak sa mi nexce.....musim vymysliet, kde necham malu, lebo s kociarom tam ist nic moc a na rukach by nebol problem, ale co s mojou nadchou, ako sa s jednou rukou vysmrkam? Teraz zalahla a dufam, ze sa pekne do ruzova vyspinka.

Prajem krasny slnecny den.

Nisa kde si? Stavias?

kubanka
7. mar 2008

No ke ste vsecia? 🙂
Tak nic 😒

sisi1
8. mar 2008

haloooo, kde ste kto? 😕

Popiste ako sa mate......

My sme boli dnes trosku v Tescu, chceli sme ist do mesta, no po dazdi sme velmi nemali chut behat po obchodoch s mokrym kocikom... 😝
Timo mal v Tescu zabavu, bol podareny, smejkal sa neustale na niekoho, vykrikoval....hlavne na deti....ked sme ho potom pustili sameho chodit, musel ponavstevovat vsetky bocne obchodiky, no predavacky mali zabavu....

Idem pokracovat v praci, muzik ma zapas...paaaa

aneti78
8. mar 2008

ahojte

my dnes mame prvu oslavu mojej 30ky, ktoru mam o tyzden. takze pijeme 😀
v nestrazenej chvili aj Jakubko ochutnal plisku, triasol sa od hlavy po paty, kuknem a on s poharikom v ruke, skoro ma kleplo. tak ho teraz pozorujem, ze co, ale asi tam bolo len par kvapiek.

snoopy
8. mar 2008

Ahojky,
vsetkym vam prajem pekny sviatok MDZ 😀 😀

denik
8. mar 2008

caute maminy 😉 vas zanedbavam.. ale finisujeme byt, vyzera to, ze sa coskoro prestahujeme 😵 no ale potom tu uz nebudem chodit vobec,lebo nemame comp 😖 tak vas zatial pozdravujem a prajem pekne pripravy na sviatky jari 🙂 nas caka okrem ineho oslava Veronkinho rocka, tak sa uz vytesujem, aj tortu som uz obejdnala 😵

denik
8. mar 2008

som zabudla - aneti vsetko naj naj naj.. aj my sme dnes slavili, bratove meniny.. marec aj februar mame perny na oslavy.. tak vela zdravicka prajem 😉

nisa
autor
8. mar 2008

ahojte maminy 🙂
Lala ma zajtra rocik tak chystame oslavu 😵 ale to zbehlo do kelu 😎 Dary nakupene, torta upecena......

Aneti/ ja som oslavovala 30 v stredu 😲 prajem vsetko najlepsie

nisa
autor
8. mar 2008

Deni caf 🙂

denik
8. mar 2008

a este k tomu papaniu, co som sa minule pytala.. ste dobre, zemaju zubale, tak nech pokusu 😀 moja mala ma ale stale len dva.. skusa sice hryzkat dasienkami, ale take ako masko len prehltne a potom ju napina.. ale pomaly si zvyka, dnes krasne spapala obed len popuceny, asi 160gr, tak som spokojna 😵

denik
8. mar 2008

cafky, ides na IP? happy birthday!! krasne narodeniny a vela vela lasky do srdiecka 😵

aneti78
9. mar 2008

Nisa, tak aj Tebe vsetko naj. mne to vobec nepride, ze uz mam 30, ale ved napokon, vek je len cislo, nie?
No a Tvojej Laurinke vsetucko najlepsie k prvemu rocku, hlavne nech je zdrava, vam nech robi len a len radost. peknu oslavu a vela darcekov 🙂

kubanka
9. mar 2008

dobry den mamicky, takze same oslavy sa nam blizia co? Vsetko najlepsie k narodeninkam a aj samozrejme najmensim k prvemu vyrociu.

chcem sa opytata ci este satle periete v detskych praskoch detske veci.

sisi1
9. mar 2008

Ahojte,
Nisa, srdecne blahozelame Lauruske k rociku, nech vam robi stale velku radost, je to uz velka bambulka 😉 (kuk aj do marcoviek, mala ma tam blahozelania 🙂 )

aneti: aj tebe blahozelame k narodkam 😉 Je to len cislo, mas uplnu pravdu 🙂

Vcera sme prvykrat dostali teplotku....bola som v soku, ked sa maly poobede zobudil, tak bol taky zvlastny, ani chodit sa mu nechcelo, tak som to pripisovala tomu, ze este malo spinkal, potom si este takmer hodku zdriemol a ked vstal, chytila som mu cielko - horuce...mali sme 38,4....Chudatko, normalne len lezkal, taky otapeny bol a ja v strese...dala som mu det. paralenik...potom mal uz len 37,2...NO ale noc bola katastrofalna!!!!!!!!Toto sme este nikdy nezazili, neviem ci to bolo zo zubkov, lebo horna dvojka sa nam este uplne neprerezala, ale vobec nechcel nic jest ani pit, caj som na silu donho nalievala, ale flasu do ust nevzal....skusali sme aj na lyzicu, ale nic....budil sa od 8mej takmer kazdu hodinu, lebo bol hladny, a my sme dookola narabali mliecko a on odmietal a od placu zaspaval....Bola som uz normalne zufala....potom sme donho dostali pribinaka, tak pospal 2 hodky, ale aj tak sa stale budil, teplotku uz nemal....
Dnes uz aspon viac papal, ale je dost nervozny...ked hryzkal mrkvu, musel do toho dasienka zahryznut, no taaak sa rozplakal....takze myslime, ze to bolo z toho...
Dufam, ze uz taku noc nezazijeme 😖

Kubi, ja teraz nemam Lovelu, tak periem aj v Persile alebo Tide...zatial sme nemali ziaden problem, myslim, ze uz su dost velki...aj Persil je ten sensitiv - ale vobec vecicky po nom nevonaju 😒

Na obed sme dnes varili brav. na mexicky sposob, mnamky, a poobede som ukuchtila take kosicky z list. cesta s pudingom a marhulkou...z Bajecnej zeny bol tusim ten recept...piekla som to vo forme na mufiny...super to je... 😝

Neviem ci pojdeme s malym von, ked mal vcera tie teploty....hmmm...

aneti78
9. mar 2008

Sisi dik 😉
teraz zuri nejaka viroza, vraj sa vola cierna 😨 strasne vela deti to chytilo v mojom okoli. teploty ale az vyse 39 a par dni, potom zvracanie a dieta sa obsype komplet az po hlavu. ale ATB netreba, je to len virus. tak drzim palce, nech su to fakt len zuby.

Ja som prala v Lovele asi do roka. ale teraz, co bol ten persil s aloe tusim - bola vzorka v Mama a ja, prali ste v tom? prekrasne vonalo pradlo, ked mi dojde tento co mam, tak ho kupim.

kubanka
9. mar 2008

sisi daj vediet ako je Timimu 😉

aneti, mne svokra dala vyskusat nejaky bezfosfatovy prasok a ja som dala do pracky medzi nase veci aj Lalkine, ze na skusku, tak uvidim ci bude mat nejaku reakciu, ale vacsinou som dala vrchne oblecko a nie take na telo.

Nezabudnite dnes okupat deticky aj seba, lebo nepojde tepla voda pondelok aj utorok 😅

tufa
9. mar 2008

Vsetkym oslavencom aj velkym aj malym 😀 prajem vela hlavne vela zdravicka, lasky a dobrej nalady 😎 😎

My sme sa nedavno vratili z vyletiku, boli sme na krstinach malej Natalky vo Zvolene 😀 /to blahozelanie k MDZ bolo odo mna, len som si neuvedomila, ze som na cudzom PC 🙂 /
Terezka bola uplne super, usmievave dievcatko, aj cestu prezila v pohode, asi sme vybrali dobru sedacku 😉

Denik: aj my sme mali donedavna 2 zubky, 3. nam vyrastol pred 2 tyzdnami takze s maskom sme sa aj my sem-tam popasovali ale celkom jej islo hryzkat aj dvojzubej 😀 😀

sisi1
9. mar 2008

No, hlasim, ze Timo dnes teplotu vobec nemal, klop-klop, hadam to nebude ta viroza, vracat sme nevracali....akurat poobede mal zase obrovsky plac a neustale si smatral v puse...teraz spinka, dali sme mu Nurofen sirupcek, hadam bude dobre a konecne zje v noci aj mliecko 😒

aneti: ja som mala vzorku v Mama a ja Persil sensitiv... 😖

kubi: nestras, hadam nie aj my budeme bez vody? ☹

denik
9. mar 2008

caute maminy, ja periem v Batole tekutom.. Veronkine aj nase, teda uz periem spolocne, nejak som si na ten prasok zvykla, aj na avivaz a velmi pekne vonia 😉

dnes sme boli makat v byte a som jak zbity pes.. ta pani pred nami bola asi "velka" gazdinka.. linka bola taka "zadubena" ze som ju drhla dve hodiny! som myslela, ze prisem o ruky.. no a uz som aj poumyvala nas prvy riad a hrnce 😀 haha.. znie to tak zvlastne, ale doteraz sme pouzivali splocne, teda rodicovske 😵 uz len dame podlahu do obyvacky a ideme pa-pa..

kubanka
10. mar 2008

🙂 sisi nestrasim, ale mi sme mali taky papier na dverach aj moja mamina a kedze ty byvas medzi nami, tak asi ani vam nepojde 🙂 .......a asi vam pojde zubok, ked pises, ze si smatral v puse
aj ja som ala vzorku Persil sensitiv 😉

denik potom napis kedy sa budete stahovat 🙂

tufa a robili ste si cestou prestavky alebo Terezka vydrzala vkuse v aute?

aneti78
10. mar 2008

Ahojky

Kubi a vy nemate teplu vodu? my mame 🙂 a zajtra ich okupem na bazene, tak mi to je jedno.

moj muz zahlasil, ze tento rok ideme autom na dovcu do Chorvatska, sice stale chodime do Bulharska lebo tam mam rodinu, ale kedze sme sa pustili aj do tej chaty, tak na lietadlo nebudeme mat prachy a autom by som si s nimi este netrufla taku dlhu cestu.
tak hadzte tipy, kam ist, kadial ist atd.