Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sarka211
11. feb 2008

ahoj kubi...okrem vrtania ako?
sisi blahozelam k Timkovemu pokroku 😀

sisi1
11. feb 2008

dakujeme sarka...mas nove foto, co? Inac mala je rozkosna, kukala som fotecky... 😉

sarka211
11. feb 2008

ano konecne ......aj ja som pozerala tvoje 😀

kubanka
11. feb 2008

ahoj sarka a sisi
uz uz som xcela vyjst von im nieco povedat, no na nasom poschodi nevrtali, iba pretiahli kabel......maju stastie chlapci, inak by si to zlizli.

ideme obedovat, ked uz nespime.

sisi na solivare je tusim sukromna skolka..... neviem ci aj jaslicky.

sarka211
11. feb 2008

ahoj dobru chut...ja prave papam lebo mam prestavku 😅

aneti78
11. feb 2008

ahojte

deti este spia, potom ideme do mesta.

sisi a kde su tie jasle teraz? ja som Ti to nehovorila, Ty si vtedy vravela, ze niekto Ti to spominal. ja o inych jasliach v PO ani neviem 😖

kubi, ja som to mala vo stvrtok to vrtanie, robia cele Svaby teraz. nastastie to postihali vyvrtat, kym isli deti spat. v piatok este dokoncovali, ale to uz nasi neboli doma. takze dva dni 😠 tiez to neznasam, ale u nas to robili taki starsi ujkovia, zdaleka nie chlapci 😀 a mne je take blbe kricat na starsich ludi, aj ked som riadne nervozna 😠

aneti78
11. feb 2008

a tento tyzden na stretko nejdem, manzel ma akciu v stredu, utorok, stvrtok chodime plavat a v piatok chceme niekde vypadnut uz.

adypo
11. feb 2008

sisi1 ... nooo na solivare mala byt sukromna skolka, ale nakoniec su tam deticky, ktore su v hmotnej nudzi .... mne Elly chodi do medvedika, som velmi spokojna .... ano prestahovali sa na Bezrucovu pod "Micurinku" smer na staru Dubravu a zo Sekcova rano chodi mikrobus, ktory berie deticky do jasli .....

kubanka
11. feb 2008

aneti aj tito boli stari ujkovia, to len ja som tak napisala

adypo, ako s mas? Ide Ti to v praci? Zvykas si?

tufa
11. feb 2008

sisi:
koberec stal do 700Sk/m. napamatam sa presne. Kupovali sme ho v Jednote na sid.3.

deniskajakubko
11. feb 2008

Sisi inač blahoželám Timkovi ku chodeniu, je šikulka. K tým topánočkám z lekárne, nemajú tam len ortopedické, ale bežne na nosenie. Ja tiež Jakubkovi kupujem ešte s klenbou aj keď neviem, že či ešte musí nosiť s klenbou, no pre istotu. A aj je v takých sandálkach pevnejšia noha.

deniskajakubko
11. feb 2008

Jakubko mi spi už od 19-tej. V škôlke samozrejme, že nespal, aj málo obedoval. Mali pečienku s ryžou a Jakubko pečienku nemá rád a ryžu tiež nemusí. Som nešťastná z toho, že v škôlke nespí, potom keď príde zo škôlky je veľmi nervózny a ani si ho poriadne neužijem, keďže už o 19-tej spinká. ☹
Zajtra majú v škôlke karneval, tak sa vytešuje. Má šašovskú masku.

kubanka
11. feb 2008

deniska IP

sisi1
11. feb 2008

Tufa, to je slusne, musime ist potom tam pozriet, zatial mame do detskej farbu a borduru 😅 Postupne dalsie vecicky...

No, v lekarni nam povedali, ze sandalky a topanocky tam mozeme kupit na vonku, vraj dovnutra su lepsie pevne papucky s klenbou. Tak sme napokon kupili take rozkosne papucko-sandalky s tvarovanou klenbou zn. Rak, pekne na nozicke drzia a super sa mu v nich chodilo...Na von mame take teple boticky zn. Deitex, su mu dobre, takze az na jar budeme kupovat topanocky na von.

Adypo: dnes som volala do tych jasliciek, veru, su na Bezrucovej, ale vraj to tam maju lepsie, prostredie, budovu, vsetko. O tom mikrobuse mi nespominala, ale chceme tam zajst sa pozriet. A ako, Ellinka si tam zvykla? Nas bude mat v sept. 1,5 roka ked by sme ho chceli dat...ale na deticky reaguje velmi dobre, co som prekvapena...

Timo dnes nastupoval do vytahu po svojich, prvykrat takto siel vytahom, ani sa mu nechcelo z neho von 😀

denik
11. feb 2008

diky kočky za podporu..ja sosm tiež chodila až po prvom roku a myslím, že je to v poriadku.. len ako som písala, babky sú netrpezlivé a silou mocou ju učia, že Veronka stojí a Veronka nechce, dvíha nožičky do vzduchu a kričí.. pritom keď sa dostane k stolíku, či skrinke, vytiahne sa na nôžky a stojí ukážkovo.. takže ja to beriem v pohode 😉 a kríži krásne.. ide tak rýchlo, že aj havina predbehne 😀

aneti78
11. feb 2008

Deniska, ja som sa pytala muza, ze co mali v piatok u svokrovcov na obed, ked tam prisli prvy den a on ze pecienku s ryzou a ja hned, ze fuuuuj, ja to nemam rada, ale oni ze vsetko zjedli 😨

adypo
12. feb 2008

ahojte ....

kubi .. v praci super, prijemna zmena .. som velmi rada, ze som sa tak rozhodla, kym nepojdem na dalsiu matersku, aspon dalsia materska nebude pre mna opat a zas rutina .... 🙂

sisi ... Elly si zvykala tazsie na jasle, lebo sme zacali mat obdobie, ked bola mala "zamamana", ale teraz je to v pohode .. chodila som s nou tam tyzden .. stravu maju perfektnu, pestru, ucitelky su fantasticke, nenormalne sa im venuju .. maju velky dvor, kde mozu deti pustit, bez toho, aby sa im nieco stalo ... Ja som velmi spokojna ... fakt .. 😉

kubanka
12. feb 2008

dobre ranko zase nam svieti slniecko 🙂

aneti78
12. feb 2008

ahojte

asi ste vsetky von, ked je tak pekne. ja som bola zrana u detskej dr. potvrdit tie prihlasky, tak uz mozu ist do skolky 😀 a odobrila mi to saunovanie aj kupanie sa bazene, mam vsetko robit tak ako to robim, ze je to super vec.

adypo, este budu vselijake obdobia...by som chcela vediet ako si ucitelky poradia s takym mensim obdobim vzdoru, aky vychovny priklad daju tym detom. ucitelku ma jednu alebo sa striedaju? ak by som Ti mohla poradit, ak by sa nieco take u vas vyskytlo, co sa urcite skor ci neskor vyskytne, tak si ju nechaj doma s vami, budes mat sice dve deti, ale som sa sama presvedcila, ze treba vtedy pristupovat velmi citlivo a individualne. a myslim, ze to spravne odhadne jedine mama 😉 my sme to mali zhruba pred pol rokom, bola som psychicky viac unavena nez fyzicky, ale nelutujem, lebo teraz zberam ovocie. a to bolo take fakt mini obdobie vzdoru, presadzovania svojho ja ci neviem co este....no a krat dva, ale Tamarka fakt len okrajovo.

kubanka
12. feb 2008

to bol den, pekne sme vymrzli vonku a obedovali sme o tretej hehe
na veceru som nachystala zapekanu brokolicu so zemiakmi, mrkvou a syrom

denik
12. feb 2008

dnes bolo naozaj krasne,aj my sme boli vonku.. asi hodinku.. a malá spala tri hodiny 😵

kubanka
12. feb 2008

denik takeho spachtosa by som aj ja brala 🙂

denik
12. feb 2008

ach kubi.. to len ked zaspi vonku, potiahne dve, niekedy tri hodinky.. ale ked ju davam haji do postielky, poobede, tak cirkus 😅 len čo ju položím, hop na bruško a sedív postieľočke, spieva macíkovi a keď ma zbadá, záchvat radosti.. sa naťahujeme aj hodinu.. a spí tak 30minút..

kubanka
12. feb 2008

Takze mas dlhe prechadzky, ked xces aby spinkala 🙂

mibka
12. feb 2008

ahojte
Sisi a kubanka blahoželam k prvym kročkom,mi stale nič no čakam že už to pride
Inak sisi neboj maly zabudne ,mmne sofinka spadla z hojdalky asi pre mesiacom a už sa hojda aj jááj 😀

kubanka
12. feb 2008

ahoj mibka, mohla by si si zmenit v nastaveniach, ze uz nie si tehtona ..... xcela by som ta vidiet v 89tt 😀

adypo
13. feb 2008

ahojte ... pekny den prajeme ... 😉 😉

kubanka
13. feb 2008

ahoj ady a ty nie si v praci?

adypo
13. feb 2008

kubi som ... ale predstav si aj tu mame net ... 😉

kubanka
13. feb 2008

ahaaa, ta ja som trdlo 😀