Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
11. apr 2009

Vsetkym prajeme prijemne prezitie velkonocnych sviatkov

Nam doma nejde pocitac a teraz sme u babky a dedka, tak, ze si vas precitam, ale ani nie je co.
Monky ako ste dosli?

sisi1
12. apr 2009

Ahojte babule,
ako sviatkujete?
My sme ok, cez den byva pekne, akurat poobede sem - tam prsi, ale da sa. Maly je v kuse von, nemozeme ho dovnutra ani dostat. potom pride ako take ciganca uspineny, ale stastny ako blcha....
Korbace maju s tatinom pripravene, Timo uz dostal "objednavky" od znamych, krstnej, ze ich nemoze obist, tak sa namaka zajtra... 😀

Pekne sviatocne dni!!! 🙂

kubanka
14. apr 2009

Ahojte este nam nejde pocitac, vraj zajtra bude opraveny, tak az ked vecer alebo az vo stvrtok vam nieco napisem.....ale ved vy sa pochvalte ako ste sviatkovali. ja len tak na skok som tu.

danielkapo
14. apr 2009

Ahojte
tak my sme sviatkovali klasicky, pekne bolo, vsetko fajnucke aj simonka sa bavila 😎 chcela som ju sice vziat aj na svatenie jedal, no aklurat bola burka, tak sme ostali doma aj s kosickom 😀 nevadiiii....pojdeme o rok 😅
No nemozem si pomoct ale odkedy som doma, teda odkedy mam Simonku tak vsetko neskutocne leti 😅 uz po sviatkoch a ochvilu slavime rok 😎 sranda...
tak pekny dnik

yaotzin84
14. apr 2009

Ahojte dievcata, dost casto vas citam, a uz mi nedalo nepridat sa.
Danka aj nasa malinka bude mat o dva tyzdne rocik.
My sme tiez presovcania len rpbim v Ke, manzelka tu chodila casto, ale teraz uz pomenej

danielkapo
14. apr 2009

ahoj yaotzin 😉
no tak mame dcerky rovesnicky 😀 parada... aj tebe/vam to tak rychlo zbehlo? ten rok... 😅

yaotzin84
14. apr 2009

No velmi rychlo, hovorime si s manzelkou, ze to asi ani nie je pravda, dneska sme sa boli ockovat, a som skoro plakal ked ju pichali.
Mala je taky moj maznacik

danielkapo
14. apr 2009

heh aj my sme dnes boli na ockovani 😅 no aj moja mala je moj maznacik 😀
idem ju uz ulozit, taka je nespokojna....tak dobru nocku 😵

yaotzin84
14. apr 2009

Dobru noc, my uz spinkame...tak o siedmej odpadneme stale lebo cez den spinkame malo
Danka kde chodite ku ktorej doktorke

monky1
14. apr 2009

no caute, zeny,
my sme uz doma...ako sme isli, tak sme aj prisli - smola cestou tam, smola cestou spät - dalsie auto pokazene.....uz si zacinam mysliet, ze som tomu na vine 😀 😀 😀

Hanka sa ma uz celkom fajn, este obcas zakasle a aj jej to chrci na prieduskach, ale len niekedy....uz je to o 80% lepsie........ani mna uz hrdlo neboli 😅

...a ako sibacka a olievacka? My sme boli aj aj, ale v ramci slusnosti - nastastie

yaotzin - aj tu ta vitam 😀

ivana82
15. apr 2009

Ahojte, prajem krasne rano 🙂 chcem sa Vas opytat, nemate nejake tabulky, kedy sa co moze zacat podavat ako prikrm? VIem, ze maly ma len 5 mesiacov, ale kedze vacsinu z toho bol na umelom mliecku, tak lekarka mi povedala, ze po V.Noci zacneme s prikrmami. Citala som temu v Babatkach, ale tabulka je tabulka mala by som ju na ociach...

Monky - tvoje recepty som si poctivo precitala, celkom su fajn ... 🙂

monky1
15. apr 2009

ahojte

??? ivi ??? ktore recepty ??? uz som zabudla 😨

ivana82
15. apr 2009

recepty pre najmensich 🙂

monky1
15. apr 2009

jaaaaj, tak na tie som fakt zabudla 😉 ...tak snad budu Tonkovi chutit

lebo niektorym maminam som posielala aj cosi mailom, tak sa mi to poplietlo 😀

yaotzin84
15. apr 2009

Ahoj Ivka my sme zacali od 4 mesiacika prikrmovat, zacali sme zeleninkou, mrkva, petrzlen, zemiaciky, a ovocne ako jablcka a postupne to ostatne, tyzden po tyzdni sme pridavali inu zeleninku ako spenatik a brokolicu a od siesteho sme davali aj masko.
Vdaka bohu spapala vsetko , ani nevypluvala ani nic, chuti jej a teraz uz pomaly papame vsetko co ostatny, teda dospeli

sisi1
15. apr 2009

Dobre ranko,
tak sme aj my uz doma, dobre bolo, som vyoblievana, vysibana ako kazdy rok, hadam budem cely rok zdrava 😀 Zaujimave na tom vsetkom je, ze zeny boli oblievane, ale chlapi ochorelli, moj muzik, tatino aj brat maju nadchy, no pochop tu logiku.... 🙄 Dufam, ze Timi bude ok, zatial sa nic neukazuje....
Tak na dnes mam o zabavu postarane, prat, prat a upratovat, dovykladat este veci, vcera vecer sa mi uz hrozne nechcelo...

monky: tak to ste mali smolu...ale netrap sa, stavaju sa vselijake veci....

ivi:http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?page_id=385469
http://www.alinka.sk/c/nevhodne-potraviny-pre-d...
http://hami-klub.hami.sk/registrace/data/jideln...

kubi: uz mate monitor?

sisi1
15. apr 2009

yaotzin: vitame ta, ach aky komplikovany nick... 😅

monky1
15. apr 2009

ivka, ja som sa pridrziavala tabulky, kt. bola v Mama a ja-zhodovala sa s vacsinou inych tabuliek a bola dobre prehladna, ale po tom stahovani neviem najst nic 😀

monky1
15. apr 2009

dievcata, aj tu sa vas opytam - nemate niekto dobry recept na mačanku? ja stale robim inu - skusam a hladam, ale obcas sa netrafim, i ked sa zje.....prosiiiim, piste

sisi1
15. apr 2009

monky: kubanka robi tusim macanku castejsie, ona mi davala recept, ja som len raz robila a uz si nepamatam....

yaotzin: a ty si moment. v praci ci na materskej?

yaotzin84
15. apr 2009

Nie nie ja som pracujuci otecko, neviem ci by sme vyzili keby som ostal na materskej aj manzelka kvoli tomu sla do prace a zacala podnikat, aj ked ona chcela stale podnikat.

monky1
15. apr 2009

sisi, recept uz mam, uz varim...som zvedava na vysledok 😲

yaotzin - ako po olievacke? aj si sibal, ci len olieval? v com manzelka podnika? ak to nie je tajomstvo 😵

yaotzin84
15. apr 2009

No ja som neolieval, ja som bol slusny animanzelku ani dcerku , manzelka je dost chora aj bez toho a malinka je este mala.
Nie je to tajomstvo rozbieha detsky obchod v Presove , uz ma aj svoj internetovy , chcela to orbit uz davno, hnevalo ju ze motyl nema ziadnu konkurenciu a ze si mozu dvihat ceny ako sa im zachce.
ale zacala to robit hlavne preto, ze ju to bavi.

ivana82
15. apr 2009

ale ved v meste je aj maly svet s detskymi vecami a aj na trojici som pred mesiacom objavila nejaky obchodik s detskym oblecenim...aj ked niekde na sidlisku by bodol nejaky obchodik, hoci aj na svaboch...my sa prejdeme zo sekcova...🙂 nabehnem tam hned prvy den po otvoreni 😀 😀 😀

danielkapo
15. apr 2009

ivi na svaboch uz je 😉 domaja 😀

monky1
15. apr 2009

tak to je super, ze ju to bavi ...to je hlavne pri podnikani ...byt pre to zapaleny 😀

ivana82
15. apr 2009

jaaj, tak nenabehnem prvy den, tak nic...ostaneme verni malemu svetu alebo tescu...

yaotzin84
15. apr 2009

Ivka , no to by bodol len keby boli priestory alebo aspon priestory za rozumne ceny.
Maly svet je drahy a to ju prave hnevalo, na trojici bolo babetko uz je zavrete chcela ho prebrat , ale nedohodli sa s majitelkou, na svaboch je domaja a na sekcove tiez v garazach.
Takze chcela konkurovat hlavne motylovi a malemu svetu a chce konkurovat hlavne cenami a tovarom, doniest nieco nove, nove farby a podobne, lebo slovensky dodavatelia su drahy hlavne domaja a antony, a nie su velmi ustupni dohode.
Aspon sa bude snazit , takze si myslim ze prijme kazdu kritiku aj info o cenach :DDDD
a otvorene no uz je to spustene ale doplna sa to za behu takze zatila ma tovar na ukazku, od kazdeho dodavatela aby mamicky videli kvalitu a podobne a potom to objednava ked sa niekto rozhodne uz si boli pre veci mamicky u nej.

ivana82
15. apr 2009

aha, tak dobre, snad sa tam s manzelom niekedy prejdeme, vezme nas vyvencit do mesta... uz je teplejsie, takze s malym to prezijeme...

deniskajakubko
15. apr 2009

Ahojte holky,
ja som doma, Jakubko šiel s mojou mamkou do Ľubotíc k prababičke, takže mám čas na učenie. Čaká ma 5 skúšok, 3 z toho mám 3 dni po sebe, tak uvidím ako to postíham. Ale šťastie, že mám všetko pred termínom pôrodu, no dúfam, že nebudem musieť ísť na nejaký opravný.