Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
17. máj 2009

ajojte
my sme sa este len teraz vratili z billy, nemala som nic na polievku, takze este len zacinam varit
tortu som len tak pre nas piekla, musim vela trenovat, takze taku mini okruhlu, no nedarila sa mi vobec piskota, nechapem, ci vajcia boli zle alebo rura strajkovala 🙄
ale vonku je krasne teplucko 😎

alcapalca
17. máj 2009

Aneti a co ti bolo, lebo ja od vcera teplotujem av hrdle mam akoby 100 ihiel zapichnutych

aneti78
17. máj 2009

ahojte

Aleni, no ja neviem presne, ale si myslim, ze to od deti som chytila, muz to tiez chytil, ale mali sme doma sumamed, hned zacal brat a za dva dni bol ok, ja som tuto noc konecne nemala teploty a dnes mi je ovela lepsie, aj ked prehltanie o nicom, vsetko mam zdurene a zapalene. ak mas vysoke teploty, tak rychlo utekaj hoci aj na pohotovost a cim skor lieky, lebo aspon to, co mali deti, hovorila dr. ze je strasne nakazlive.
nasi budu asi dalsi tyzden doma, lebo teraz to chytilo Jakubka, uz reval, ze ho boli usko a ocko mu hnisa, tak som nasadila liecbu ako u Tamky, zajtra pojdu na kontrolu, tak uvidime, co povie ☹

janazuza
17. máj 2009

Ahojte.
Gratulujem Kubi k malej Mimke a preajem veľa zdravíčka a mliečka 😀 😀

danielkapo
18. máj 2009

Dobre ranko....a krasny den 🙂

monky1
18. máj 2009

Cafte Mařenky, co dnes porabate?
Ja skusam svoj prvy chlebik v pekarnicke 😀 , som zvedava, co z toho nakoniec bude 😨 ...este musim vydrzat hoďku a pol

alenka - ako vcerajsia aukcia...vyhrala si? alebo zabudla 😀 😀 😀

sisi1
18. máj 2009

Ahojte,
ja som bola dnes na krv na endo., o siedmej som prisla a bola som 39. v poradi 😔 3 hodiny som cakala na odber, no na porazenie....tolko ludi som tam este nezazila...postupne sa nazbieralo na odbery 60 ludi.
Ludia sa tam uz vadili, nervozni boli...

Kubanka vas vsetky pozdravuje a dakuje za pozdravy 🙂 Maju sa dobre, aj malinka.

Detickam aj mamickam skore uzdravenie prajeme!!!

danielkapo
19. máj 2009

Ahojte,
tak sme boli vcera v poradni, simka ma 8750g....od minula pribrala 550, takze pekne 😉
co mate nove? sisi, to teda musel byt zazitok....60 ludi na odber, uf....uz som odvykla od cakania u lekara 😅

ivana82
19. máj 2009

Ahojte baby, ak mi viete poradit, co robit, maly nam prvykrat vcera ku veceru a v noci zareagoval na prevenar teplotami do vysky 38,9 C. Dostal cipky Paralen, ked mu vyskocila teplota na 38,9 tak sme mu uz dali zabal...teraz ma uz "len" 38,3 a to su 4 hodiny od uzitia cipku...bojim sa

yaotzin84
19. máj 2009

Ivka aj nasa mala mala stale teplotky a este k tomu jej trpli nozky, a to po kazdom ockovani. My sme jej davali pit vela cajiku alebo vodicky, prikladali sme na nozky zabaly ....no a na teplotku nam zabral az nurofen pre deti s paralenom sme to nezbyli skoro vobec.
Neboj sa len bud kludna lebo malinky vyciti, ze sa nieco deje.
To je len reakcia ono to pomizne, my sme tak mali dva dni za sebou teplotku, ale mala hlavnme vela pila.

ivana82
19. máj 2009

YAo alebo Danka, neviem kto presne ste, ale to neva 😀 dakujem za podporu, aj mne sa zda cudne, ze az po druhom prevenare dostal takuto vysoku teplotu, po ziadnom inom ockovani takto neteplotoval. Predtym som mu po kazdom ockovani dala nurofen a bol v pohode, no vcera sa nurofen minul a mali sme uz len paralen, tak sme mu ho dali a ako keby ani nic nedostal, teplota klesla maxim. o 0, 5C co sa mi zda malo...

danielkapo
19. máj 2009

ivi, hlavne nestresuj, deticky znasaju teplotu lepsie nez dospeli a po ockovani je to normalka...cipka by mali zabrat, pripadne sirup nurofen.... 😉 drzim palce

ivana82
19. máj 2009

diky danka 🙂

yaotzin84
19. máj 2009

Presne jak hovori Ivka....hlavne lud :DD aj ed sa to tazko povie pri malom babatku.
Pri pocitaci sme obaja...ale povacsine Bohus nakolko danka ma kopu roboty furt, ach jajaj

tufa
19. máj 2009

Ahojky,
danielka: pozerala som si fotky 🙂 to uz je velka kocka 😀 😀
ivi: dufam, ze Tonkovi je uz je lepsie

my sme sa vratili prave z vonku, zahradka je uz tip-top, zacina sa mracit tak uz by mohlo zaprsat 😝 z toho polievania budem mat svaly jak Rambo 😀 😀 😀
moje dievcence su zlate, dnes sme spali do 7,30 hod. 😎 akurat, ze ja od 5 - 6 hod. som bola hore s Dorotkou, ale na to som si uz zvykla 😎

monky1
19. máj 2009

ahojteeee,

dnes je nadherny den, az na to dusno, ale s vcerajskom sa to neda porovnat. Doobedu sme boli trosku vonku, prisla nas pozriet sisa s Timkom, boli sme pri fontane, deti ponahanali vevericku, kupili sme si a spapkali forneti ...cestou domov nas aj dazdik chytil, cakali sme pod mostom, kym sa to upokoji, deti mali srandu z toho.... 😀

tufa
19. máj 2009

takze pekny den za vami 🙂
nas mraky postrasili ale nespadla ani kvapka ☹ ☹

alcapalca
19. máj 2009

monky? sisi? žiarlim 😀 😀 😀

monky1
19. máj 2009

alenka, ked tebe treba kolkovanu ziadost 😀 😀 😀 😀

monky1
19. máj 2009

alenka, IP 😉

danielkapo
19. máj 2009

tufa ano, uz mi dievcatko vyrastlo 😵 ako sa dari vam? dorotka poslucha? terezka kocikuje? 😀
monky to musel byt pre deti zazitok, schovavat sa pred dazdom... 😅

sisi1
19. máj 2009

Tak veru, trocha sme zmokli, ale fajn bolo....Timo hovoril tatinovi: "mokjy bol" 😀
My sme sa poobede vybrali omrknut kozmeticku, ale nerobila, tak sme sa presli s drobcom na zmrzku a domov. Uz bol chudak utahany, len na gauci lezal a Noddyho pozeral.... 😅

Alenka, nabuduce vas s Tedym nalozim s nami do auta... 😀

sisi1
19. máj 2009

Jeej, Simonka ma kraaasny bazenik.... 😉

zade
19. máj 2009

sisi, monky - aj nas ste si mohli pribalit ☹ ☹ ☹

danielkapo
19. máj 2009

zade, sisi s monky su sukromnicky 😀 😀 😀 srandujeeem 😉
sisi hej fajny je bazenik,no trosku sa bala vojst tam 😅 bojko je to 😀 ale potom som tam hodila babiku, tak sla za nou 😝

monky1
19. máj 2009

zade, vy sa o takomto case uz vacsinou zberate domkov spinkat - my sme dnes nespali 😒 a vonku vysli dost neskoro ... a pri fontane sme boli len tu pri nas - na trojke (Družba), nie v meste

danka, ty srandistka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....kolkokrat sme ta volali kacicky okukovat, hm? 😀 😀 😀 .... tak kedy pridete????

sisi1
19. máj 2009

zade: no, nabuduce si aj vas pribalime 😉 Musis castejsie prispievat sem, aby sme vedeli ci ste v PO a ako sa mate ....my sme mali cestu na sidl. III do Kaufu., tak sme cinkli monky, ci mala spi a kedze nespinkala, tak sme si spolu vyrazili....

Moji chlapi vyrazili o siedmej von, ale nezdrzali sa dlho, maly mal auticko a bol dost nezvladnutelny 😅 Ja mu uz nedovolim brat auticko, lebo to ideme potom slimacim tempom a som z toho na nervy....

deniskajakubko
19. máj 2009

ahojte holky hlásim sa po dlhšej odmlke. Stále som ešte 2v1. Najskôr som sa neozývala, lebo som sa učila na skúšky a teraz som bola od 1.5. do 15.5. v nemocnici, začali mi dosť puchnúť nohy, tak si ma tam nechali no a popri tom mi zistili z moča zápal a streptokoka B, takže nohy mi hneď na druhý deň v nemocnici odpuchli no musela som tam byť pokiaľ mi nezabrali antibiotiká. Ale som rada, lebo inač by som sa ani nedozvedela, že mám toho streptokoka a že vraj to by som po pôrode prenieslo na malého a musel by brať antibiotiká, takže na niečo bola nemocnica dobrá. Inač prišla som z nemocnice a nohy mám znova ako gajdy, ale tlak mám dobrý a bielkovinu v moči nemám, takže už to nechávam tak.

monky1
19. máj 2009

deni, uz to vydrz...inak ja som mala presne to iste...aj streptokoka a j nohy ako gajdy 😀 😀 😀

ozaj, a ako skusky? vies, ze mas termin v den, ked sa nam ma vratit tatino? mozeme spolu odratavat 😉

deniskajakubko
19. máj 2009

monky, ešte jednu skúšku mi treba, už aj tú som mohla mať, ale práve som bola v nemocnici, tak teraz musím čakať na 25.6. 😒