Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

zade
26. mar 2009

pozicivna autosedaciek - DK auto. Skus to cez vyhladavac, pred hotelom saris maju vystavene auta. Specializuju sa na prenajom aut, ale poziaciavaju aj sedacky.

kubanka
26. mar 2009

alcapalca ano bola som na 4D, ale uz davno......neviem na koho sa bude podobat, skryvala si tvaricku pred nami 😀

tufa, takze az v piatok 🙂
Ako to tam teraz vyzera? Vraj maluju......nie je smrad?

zade
26. mar 2009

babule - planujem otvorit v PO hudobnu skolu pre male deticky. Avsak vaham, predas len je to chodza po tenkom lade.

Mojím snom bolo robiť niečo, čo pomôže deťom zžiť sa s hudbou už od začiatku ich života. Predškolské programy hudobnej školy Yamaha su postavene prave na tomto principe.
Programy su urcene pre deticky a ich maminky uz od 4 mesiacov veku. Myslim si vsak, ze ovela zaujimavejsie je toaz v obdodi, ked dietatko viac vnima svoje okolie od 18 mesiacov. Postupne sa deticky ucia hru na telo, poznavaju noticky, hru na flautu.....

Preposielam link na podobnu hudobnu skolu v Prievidzi. Robim si nieco ako prieskum terenu 🙂 Uvazovali by ste nad niecim takym?
http://www.hudobna-skola.sk/programy-uvod.htm

tufa
26. mar 2009

kubi: ja som bola len dole na CTG a potom v ambulancii a tam nebolo citit ziadne farby, uvidime zajtra 😝
a ako som myslela, ze menili okna tak to bol omyl, zdialky to tak vyzeralo ale to len zopar okien premalovali ☹

kubanka
26. mar 2009

NO ja som sa na poradni u svojej dr. dozvedela, ze uz aj ona na CTG, takze nemusim chodit do starej porodnice kvoli tomu, rovno ona mi spravi.....ona uz ma asi vsetko heh........aky je Kascak? Nezmenil sa? Furt taky isty? Pojdem za nim.

tufa
26. mar 2009

No pripada strasne odmerany, ale v podstate pohoda 😎 buduci tyzden je niekde rozlietany, tak preto idem uz v piatok 😝
a ja sa citim uplne v pohode, dnes som sa zobudila a normalne rozmyslala ci mam este brucho, som sa zobudila lahka ako pierko 😀 😀 nic ma nebolelo, netlacilo, dokonca ani neviem kedy k nam v noci Terezka docupitala do postele 😀

tufa
26. mar 2009

a mame novy prirastok, narodilii sa mi rybky v akvariu 😀 jar sa blizi 😀 😀

kubanka
26. mar 2009

tufa, tak rybky Ta uz obehli heh 😀 ...............tuto noc som aj ja spala dost tvrdo a aj Lalka....vobec ku nam neprisla.

monky1
26. mar 2009

dievcata, za to my sme nespali do 4.30!!!!!! ked som lahla, hanka sa prebrala, ze ma soplik- ze ho mam vybrat, pol hodinu na to chcela piskat - tak sme boli na WC a potom sa uz tak prebrala, ze nespala - vymyslala, ze chce mliecko, granko, cajik s medikom a citronom, vzdy dostala vodicku, trosku sa upokojila ale spanok niekde v Madarsku 😀 rano som sa zobudila opuchnuta a unavena, ako by som celu noc v bani farala 🙄

monky1
26. mar 2009

zade, mne tu adresu nechce otvorit ☹

zade
26. mar 2009

OK,
poslem este raz

zade
26. mar 2009

hudobna skola yamaha: http://www.yamahaskola.cz/

sisi1
26. mar 2009

zade: mne sa to paci 🙂

monky:tak to ti Hanka neda vydychnut....nemam rada take obdobia, ked v noci vymysla a rano skoro vstava....to som potom nervozna jak pes... 🙄

Moje dieta stoji pri dverach v zimnych topankach s kozusinou, pancuchach, ciapkou na pol oka a bundou na jednej ruke, a krici mi "pa, pá".... 😀 No neviem kam sa vybral takto vyfinteny 😀
Dnes ho celkom bavil krtko aj Lego...ale najviac pesnicky z CD Bola babka...poznate niekto? U nas to fici okrem Podhradskej a Canakyho....

monky1
26. mar 2009

zade,

jeeej, vyzera to super, ani som o takom niecom nepocula. Odporucam mrknut aj ostatnym maminam

sisi,

nenastvala si ty toho svojho drobca niecim, ked sa rozhodol odist 😀
a to CD nepoznam....len ako pises podhradsku....u nas je naj od nich Vesela anglictina - hanka uz vie aj 1 pesnicku zaspievat - one, two, three, vcelicka je bee, four, five, six, prasiatka su pigs, seven, aight, nine, moj sa povie mine, desat to je ten, sliepocka je hen
sisi, ake su tam este pesnicky? od koho to je? je to niekde aj na nete?

a este pocuvame CD Bambulku - normalne narozpravane a naspievane pesnicky

sisi1
26. mar 2009

monky: ta anglictina sa mi paci, vyzera to super....a bambulku nemame, musim popozerat...toto je to spominane CD:http://www.ab-obchod.sk/cd/pesnicky/bola-babka-mala-ca...

aneti78
26. mar 2009

ahojky

Zade, nasi uz chodia do yamahy v skolke a parada, no ved som vyssie pisala, ze aj vystupenie sa celkom podarilo a vlastne cela ta prezentacia yamahy bola super. a nestoji to az tak vela, takze urcite rodic nevaha, len nech sa ma dieta kde realizovat 😀

u nas teraz fici rafaela stonozka od podhradskej a este ta o tom dievcatku, co si pchalo prst do nosa 😀
ale nasi maju radi aj take nedetske pesnicky od chiki liki, taslera, desmod 😀
ale najviac sa mi paci jakubkove rockove prevedenie pesnicky prsi, prsi na gitare 😉

monky1
26. mar 2009

tu mozno najdete nieco k bambulke, ale treba byt registrovany

http://cucaj.sk/index.php/topic,2695.0.html

aneti78
26. mar 2009

mon, bozinku, mna by kleplo 😀 ja tak ako Sisi, ked sa nevyspim, tak len vrcim. nasi spia ako mechom udreti, sice raz za noc sa prepravi niektory z nich ku nam, ale cim dalej je to menejkrat, no ja ani neviem kedy sa tak stalo 😅 lebo tiez spim ako drevo. ked boli mali dost dlho sa budili na mlieko,ale akonahle prestali pit v noci, tak uz je klud, Tamarka vstava curat este kym som ja hore a Jakub vydrzi bez curania celu noc. no a este spia aj cez den cca dve hodky, takze je to v podstate ok s nimi 😉

monky1
26. mar 2009

len to nemozete odkliknut odtial, ale skopirovat a vlozit do noveho okna, lebo mi nepodciarklo tie cisla a html

monky1
26. mar 2009

aj tu je nieco, len je to nekonecny pribeh

http://www.warmacher.com/viewtopic.php?t=39327&...

monky1
26. mar 2009

to predtym boli rozpravky DVD

a toto je CD - 32 pesniciek
http://www.warmacher.com/viewtopic.php?t=32474&...

monky1
26. mar 2009

aneti, stava sa to, ale nastastie zriedka. Keby to bolo pravidelne, tak uz tu asi nie som 😀 . Zvycajne spi od 19h do tej cca 6h +/- 😉

sisi1
26. mar 2009

monky: a to kde sa da kupit?

anet: to ako je to organizovane - ta yamaha? To niekto odtial chodi do skolky?

aneti78
26. mar 2009

Sisi, ano, kazdy piatok o 15tej si ich vyzdvihne v triede a ide s nimi a este s rovnako starymi detmi, ktore su prihlasene z druhej triedy na tanecnu do inej miestnosti a tam maju tu tanecnu, o tristvrte na styri ich vodi spat. Takze pre mna to je velmi pohodlne, ze ich nemusim nikde vodit. a na mesiac sa plati 3,32 eur za jedneho.

zade
26. mar 2009

Sisi - pocula som, ze Yamaha funguje na sekcove v sukromnom CVC, avsak mala som info iba o pop speve a hre na akusticku gitaru. Tvoje deticky chodia predpokladam na nieco veku pribuznejsie. Mozes o tom napisat viac?
Dakujem.

kubanka
27. mar 2009

monky na tych strankach co si poslala sa plati za stahovanie? ja neviem po anglicky ☹

monky1
27. mar 2009

nie, je to zdarma, aspon teda ja stahujem uz asi rok a nikdy som nic neplatila

kubanka
27. mar 2009

a co ma stlacit?

monky1
27. mar 2009

kubi - IP

kubanka
27. mar 2009

No muzik bol dnes s malou u dr. v noci mala teplotu, dala som jej Nurofen, este hodinu nespala a rano mala stale teplotu. Dr. nam dala Cefzil....nepoznate to niektora?