Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
12. jún 2009

juj monky, super 😵 😵 si uziva malicku 😉

mala uz dobre sa ma, trosku sopliky este, ale uz je zdrava, aj vonku uz chodime;) takze uz dohodneme tie kacky/kone niekedy :D

tufa
12. jún 2009

Ahojky,
deniska: gratulujem a prajem vela zdravicka a mliecka pre Filipka 😀
my uz sme na tom lepsie 🙂 v oci som toho vela nenaspala, ale horucka uz klesla, na Terezku prisiela spanok tak uz odfukuje a Dorotka sa zase usmieva na svet 😀 dufam, ze uz to bude dobre. mali sme mat "akcny" vikend, pride dedko s babkou na navstevuze sa pojde na huby /ja klasika s Dorotkou ostaneme na ranci 😀 /, na chatu za znamymi .... a nakoniec budeme sediet doma, hlavne aby choroba odisla 😀
dnes v noci sa na ranci narodilo zriebatko, joj sa tesim

a tip na vikend v Kapusanoch su folklorne slavnosti tak kto ma chut moze zajst

sisi1
12. jún 2009

Ahojky,

jeeeej, deniska, tak to sa tesime, Filipko je uz na svete...gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵

tak vcera som uz nevladala sem kuknut, bola som dost mimo....cely den sme s Timom prelezali, ja viac ako on, ale pomohlo...tatino dosiel z roboty, nechal ma oddychovat....a cajik mi varil. 🙂 Som na ATB, je to lepsie, ale velmi pomaly sa to zlepsuje, v usiach mam zalahnute uz asi 4ty den....tak takto ma choroba uz dlho neskolila... 😖
Timo este zakasle, troska sopliky, ale uz celkom fajn.

danielka: dakujem, tesim sa, ze Simke je uz tiez lepsie 😉

monky: super, tak si nakupte, ja to zboznujem...rada sa flakam po obchodikoch...sice s Timom som uz potom dost nervozna, ale vzdy sa tesim, ked si nieco potrebne kupime....vo dvoch sa lepsie nakupuje, vsak? 😉

tufa: wow, take zriebatko som ja este ani male nevidela 😅 Dorotke by som zabaly nedavala, co viem tak baby radili napr. natriet dietatko smotanou, to vraj rychlo stiahne teplotu, alebo vlazna sprcha...hoc si myslim, ze cipok by mal zabrat, teda nam aspon stale zabral, pripadne Nurofen sirup.

My ideme dnes k nasim, tak pojdem nieco pobalit, ked Timo vstane, vyrazime.
Prajeme zatial krasny vikend, ozveme sa od nasich....

kubanka
12. jún 2009

Ahojte juuuuuj ako som sa zlakla toho hromu 😒

Deniska gratulujeme k Filipkovi a prajeme vela zdravicka vam obom.......aj my sme mali pre chlapca vybrate meno Filip 😉 ..........takze uz doma zarezavate....a co na to starsi bracek?

Tufa, Terezka, Dorotka, Sisi, Timi, Simonka, Hanka.........vsetkym chorym posielame balicek vitaminov 🙂

tufa
13. jún 2009

Ahojky,
vsetkym marodom prajem vela zdravicka 😀
sisi: ktovie ci sme si nepriniesli chorobu z letiska, kedze nas tam riadne prefukalo ☹
u nas je veselo, mame navstevu tak Terezka rozprava a rozprava s babkou 😀 😀

a trosku ma mrzi to male nedorozumenie, ci ako to nazvat co sa tu pritrafilo aj ked nerozumiem preco, ale co uz 😝 ja som rada, ze si mozem aspon takto s niekym pokecat, kedze tu nablizku nemam nikoho a uz aj telefonovat som si odvykla, vacsina kamosiek ma deturence a tak rozmyslam, zavolam, co ked prave spia, alebo ma robotu ... tak radsej nevolam 😉
pekny vikend vsetkym 😀

monky1
13. jún 2009

caute babky,

my sme zase len dve....tatko odisiel dnes v noci o 2.h do Piestan - pracovne

...svokor doviezol este nejake krabice s nasimi vecami, kt. sme mali u nich odlozene, ked sme prerabali byt, tak ukladam a ukladam a ukladam a niet tomu konca kraja 😖

danka, ano, uzivaju si jeden druheho, dokonca tak, ze mamka je v mnohych veciach nepodstatna 😀 😀 😀....vsade len tatko pod, nie ty, maminka, tatko ide...ja mozem ist pokojne aj na dovolenku 😀

sisi, nic podstatne sme nekupili, ale vybavili sme, co sme potrebovali...nejak poprchavalo, takze na behanie po obchodoch som ani ktovieaku chut nemala

kubanka, dakujeme za vitaminky, ale Hanka sa zatial drziiiiii, nie je chora 😀 ...snad som prave nepovedala "hop"

tufa, takze mate veselo 😉

sisi1
14. jún 2009

Ahojte,
ako vikendujete?
My nic nove, Timo stale beha po vonku, pocko nam dnes vyslo...vcera bola dost "kosa" teda 😒

Pekny dnik prajeme....

monky1
14. jún 2009

cauky cau....nikde nikto...hm, vonku pekne, tak asi preto
...nam nedavno odisla navsteva, mali sme tu take malinke babo 😵 😵 😵 😵 ...juj , si neviem predstavit, mat zase take malicke doma 😀

...zajtra sa tesime na koncert...ozaj, ide este niekto?

Tak pekny vecer 😉

zade
15. jún 2009

ahoooojteeeee 🙂
Nestiham si Vas citat, ale tesime sa na koncetrik 🙂 🙂 🙂
Uz aby bolo poobede 😉

kubanka
15. jún 2009

Ahojte.........tak my mame za sebou krstinky.....vsetko dobre prebehlo, akurat Lalka bola cely cas vonku s babkou, lebo ona ma asi mravce v zadku a nevydrzi viac ako 10 sekund v klude. Skoda, ze nam pocasie velmi nevyslo, aby sa deticky vonku na tom krasnom ihrisku pohrali.......ale aj tak nam tam vzdy odbehli betarky......raz prsalo a raz svietilo slniecko.
Inac je to aj dobry tip na stretko mamiciek s detickami....personal prijemny a prostredie krasne.

monky1
15. jún 2009

Caute,

ani Vam dnes nesla stranka? My sme sa nedavno vratili z koncertu Podhradskej a Canakyho - teda bol to riadny chaos 😀 ...uz to vyzeralo, ze nestihneme, lebo ostali sme stat v zapche - kvoli tej vykradnutej banke, ci co to hlasili.... kontrolovali auta...my sme nastastie isli inym smerom, ale zapcha nas neminula

Cez den pozram z okna rovno na kupko, par odvazlivcov sa uz opeka na slnku a kupe vo vode...miestami zavidim, i ked sa mi este nezda az tak teplo - na kupanie

zade
15. jún 2009

kubanka - tak som rada, ze uz mozete s kludnym svedomim chodit von v kociariku. Ked som byvala u nasich na dedine, co spociatku bolo, nesmelo sa s kocikom inam ako na dvor, lebo babo nebolo pokrstene. Teda ....
Co keby sme to velke letne stretko dali prave tam?

Monky - mne sa koncert velmi pacil, az kym nezacala rozpravka, to uz nebolo pre nas... Chodili sme na chodbu chytat balony. Nakoniec som to vzdala a sli sme domov a po tatika z prace. 😉

sisi1
15. jún 2009

ahojky,
uz sa chystam do hajan, ale este prispejem...na koncerte bolo fajn, akurat na mna dost velky chaos, ale pre trosku vacsie deticky ako sme my, paradna zabava....avsak sa tesim, ze sme boli, stretli sme aj adypo, maju sa fajn, Ella je uz riadna kocka.
Dostali sme aj baloniky, jeden na palicke Timo hned po koncerte praskol a druhy mu uletel 😅 Zato Hanka si svoje pekne niesla domov.... 🙂
Mna doteraz bolel zub, ktory ma nikdy nebolel, az kym mi dnes donho zubarka nesparala a tvrdila, ze sa musia precistit kanaliky a az tak dat nova plomba...som zvedava, hadam to uz nebude boliet... 😠

kubi: sa tesim, ze vam to dobre dopadlo, ak vravis, ze je tam tak pekne, mozeme dat tam stretko...skoda veru toho pocasia... 😒

sisi1
16. jún 2009

danielka: kde ste?

danielkapo
16. jún 2009

Ahoj
sisi, tu sme 😉
tak super, ze ste si koncert uzili 🙂
my sme vcera boli na tu 2.davku prevenaru, tak este dnes sa mame slniecku vyhybat, co pri dnesnom pocasi zrejme nebude problem 😀 inak nemala simka reakciu ziadnu, dokonca sa mi zdala byt lepsia 😅
boooze ale neskutocne plakala (kricala) ked ju ockovala...chuda male
tak pekny den zelame

danielkapo
16. jún 2009

a pridala som par fotiek z najnovsie oblubenej simkinej cinnosti (piesok, klzacka) 😀

monky1
16. jún 2009

caute vsetky 😉

no dani, tak teda fakt do krasy....simka je nadherna bambulka...juj, uz si ani nepamatam, kedy bola hanka taka malinka...i ked...nebolo to zase az tak davno 😀

ja som si dnes dakla nacas - este len teraz variiiiiim 🤐 🤐 🤐

sisi1
16. jún 2009

dani, super fotocky, mala je krasna princeznicka...piesok asi vseobecne deti lubia, len by sa tam hrabali... 😀 To je dobre, ze ste nemali reakciu, my sme na prevenar mali.... 😒

My sme uz navarili, povysavali, Timo zalahol, ja si idem dat francuzske zemiaciky... tak vsetkym dobru chut prajeme.... 🙂

kubanka
16. jún 2009

Ahojte my sme dnes boli prvykrat na poradni s Mimkou........pribrala 1,120 kg, cize teraz ma rovnych 4kg....trochu im tam poplakala, lebo doma som ju zobudila a isli sme hladne, aby nahodou po ceste nevrackala alebo potom, ked ju dr. vyobracia heh

kubanka
16. jún 2009

pridala som fotky z tej restiky, kde sme mali krstiny, tak si mozte pozriet ihrisko 😉

monky1
17. jún 2009

jej, kubi, vyzera to tam super 😅
normalne ziram, ako pekne Mimka pribrala, wow 😕

ja sa idem pustit do tohto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4435
a polievku mame tuto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15119

danielkapo
17. jún 2009

Pekne rano
kubi ta restika vyzera byt fajn...mimka je krasne babatko 😉
monky take pochutky chystas, ta polievka vyzera dobre, ja mam hrozne rada kremove...

dnes bude krasne 😵 😵

adrianamickova
17. jún 2009

ahoj žienky...tak bola som na sekčove po soničku,akože už prázdninovala u babky,teraz sme doma ideme sa najest a spať,a poobede sa chystáme na strom....oberať čerešne,len neviem ako či nebude pršať,dajak sa chmáry sťahuju,a aj naplniť bazén v piatok hlásia super teplo cez 30stupňov 😵 😵
posielame pusinečku malým kámoškam,aj veľkým...hana,simonka 🙂 🙂

adrianamickova
17. jún 2009

no monky robí chúťky.... 😝 😝 😝

adrianamickova
17. jún 2009

danielka...pozrela som si foto,simonka je zlatúšik,fakt rastie do krásy 😵

sisi1
17. jún 2009

Ahojky,
tak predsa neprsalo...aj my sme mali obavy, boli sme sa prejst v meste, aj v cestovke.

adriana: ahoj, vitaj medzi nami...a pis... 😉

Kubi, pekne fotocky, este mozes viac s Mimkou dohodit, nech sa kochame 😉

Joooj, monky, take sisky by som si dala....my mame od vcera francuzaky, tak siska by bodla... 😀

monky1
17. jún 2009

adi caaaaau - bola si na sekčove po soničku tak pises na sekcov? 😀 😀 😀 😀 😀
...tak chod a pis castejsie 😉

šišky - chvalili ste, chvalili a prechvalili - viac skody ako užitku som narobila 😎
ale chutovo mnam, hana mala lekvar az za usami

kto ma chut, pozyvam ...inak ich jeme do Vianoc 😀 😀 😀 😀

kubanka
17. jún 2009

monky nevies, kde je prostejovska ulica na trojke? Mame tam ist za ortopedom s nozkami. Je to niekde v Centrume, ci skor este predtym v tom zdravotnom stredisku?

danielkapo
17. jún 2009

kubi, ja som tam bola s malou...je to v centrume smerom ku kupalisku, hned pri tom je aj skolka

adi 😉 mnam ceresne...ako sa mate inak?

sisi idete na dovolenku? pochval sa🙂

monky no hned by sme dosli:D

kubanka
17. jún 2009

danielka je to priamo v centrume ci dalej v osobitnej budove?