Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

katka22r
17. dec 2009

fajneeeeeeee

zade
17. dec 2009

aj my sme sa sankovali 😉
Jaj, bolo vyborne 🙂

zade
17. dec 2009

monky - nevedela som, ze dr. mlcochova je na MD. Vedna nej nic nebolo poznat.
Sice, boli sme tam koncom leta. Kto ju zastupuje?

monky1
17. dec 2009

neviem, kto ju zastupuje, ale asi MUDr. Rozman - ale neviem naisto

kubanka
17. dec 2009

Ahojte nasa vcerajsia besiedka bola kraasna......vsetke deticky boli oblecene za anjelikov 🙂 Lalka sa hanbila tak ako ostatne deti, ale bola som na nu hrda, ze sa hned nerozbehla k nam a ze cele predstavenie vydrzala bez placu. Trocha tancovali, trocha recitovali a nakoniec dostali nove hracky.
Sniezik je kraaasny. My sme este neboli na riadnu sankovacku.

tufa
18. dec 2009

my sme boli aj dnes sa posankovat 😀 Dorotka hned zaspi ked je v pohybe ale dnes uz bola Terke zima tak sme boli len chvilku. Zajtra ideme k babke tak tam sa aj ja spustim z briezku 😀 😀 😀

tinika
18. dec 2009

ahojte

monky ty kokso ty uz si 17tt sak si teraz zahlasila ze si tehula, to straaaasne leti, sak nas Paťko mal včera už 3 tyzdne

kubanka
20. dec 2009

Jeeeej tinika............ako sa mate s Patrikom? Pocuva? Kojis? Dufam, ze ste obaja v poriadku.

My sme sa este stale nesankovali. Lalka stale kasle....ale uz je to lepsie.

tufa
20. dec 2009

tak my sme dnes zapriahli aj nasu Dzesy 😀 😀 joj to bola parada, aspon bolo vzruso na ulici 😉 😉

katka22r
21. dec 2009

kocky dnes vonku nechodte fuka jak na sibiri

monky1
21. dec 2009

katka, uz som bola - u lekara po ATB...som chora jak pes 😢

katka22r
21. dec 2009

monky juuj tak skore uzdravenie my sme boli na ctg ukazkove 😀 a tak o pol 1 na ultr.mala ma 3000g a uz je dole hlavickou tp nam dali az na8.1 ale povedala ze si mysli ze vyjde este toho roku

kubanka
21. dec 2009

Ahojte monky posielame Ti mech plny vitamiiinov........ake atb beries? A Hanka je zdrava?
Vonku je stale riadna zima, ale vraj na vianoce bude odmäk

katka22r, takze silvester budes oslavovat v porodnici? A ty by si radsej bola este doma s bruskom alebo v tej porodnici?

tufa vy mate dobreho "tahaca".........zatial ste zdrave? Ako sa ma Dorotka? Uz pekne sedi a hraje sa? Nasa sa vie uz sama posadit........a ked je v postielke, tak sa skusa aj postavit betarka. Musime jej znizit matrac.

katka22r
21. dec 2009

kubanka ak ti mam napisat pravdu tak by som radsej bola ak by uz mala bola na svete 🙂 ja by som ju uz chcela teraz ved 3000g je pekna vaha nie?...no ale uvidime....kocky a kde kupim niejaky lacny fusak a overal pre novordeniatko?neviete poradit

kubanka
21. dec 2009

katka22r 3000g mala aj moja Mimka, ked sa narodila a stacilo to....je dva tyzdne skor narodena
fusak a overal v detskom textile kupis.....alebo v second hande 🙂

monky1
21. dec 2009

kubi, ja beriem Zinnat - nie som nadsena, ale bolo to nevyhnutne 😢 😢

katka, fusak som videla tusim na Hlavnej na Trojici v predajni Aladin - ak sa nemylim, ale to aj 2 mesiace dozadu
ale mali by mat vo vsetkych obchodoch, kde predavaju veci pre babatka

monky1
21. dec 2009

aeste som zabudla - Hanka sa ako tak drzi, ale este sem tam zakasle - odkasle...dozvuky predchadzajucej choroby

katka22r
22. dec 2009

dakujem kocky za navrhy aj am ten sekac napadol a mame tu jeden na sekcove taky fajn ale tam skor v stredu lebo v utorok vela ludi kvoli tommu ze vsetko je tam za 30 centov a s tym bruskom sa trepat pomedzi ludi achjaj tak skor pojdem zajtra lebo v stredu su ceny take ake su...a ja zo sekaca mam viac veci pokupene nehanbim s ved sa to vyperie nie?no dnes nam zasa nasnezilo som zvedava ake to bude ked do toho pride ten dazd co hlasia 😒

tufa
22. dec 2009

Ahojky,
vsetkym marodom posielam kopec vitaminov, nech pobiju bacily 😀 😀
nas zatial choroby obchadzaju , klop, klop, klop...

dnes sme boli na vianocnych nakupoch, nakupili sme ale hlava ma boli jak kona, prilis vela ludi vsade a hlavne deti sme nechali u babky a Dorotka bola 1x sama bez maminy tak dlho ale zvladla to na1. 😎
Dorotka jše inac lenivec, vobec sa neche pretacat a o chodenia ani mysliet ☹ asi nas cakaju rehabilitacie, Dr. povedala, ak sa to nezlepsi 😒 ale inac sedi pekne, naciahne sa za hrackou ze si az lahne a nespadne, len sa nechce prevalovat len lezi na chrbte jak chrobak.
kubi a jak furt hovorim, sikovne mas deticky, Mimka uz behat ked sa Dorotka sama prekula 😎 😎

tufa
22. dec 2009

katka my sme natrafili na super sekac na Pozioarnickej ulici, kde mali kopu zimnych veci, tam sme kupovali aj overal pre Terku minulu zimu. Neviem ako tam je teraz ale mozno treba skusit a, aj ked verim, ze uz sa ti asi velmo nechce "gulat" tak daleko. 😉

katka22r
23. dec 2009

tufa dakujem za radu ved dakoho poslem bud mamku alebo svokricku 😀

katka22r
23. dec 2009

UZ SA BLIZIA VIANOCE,TEN CAS RYCHLO LETI.NA STROMCEKU SVIECKY SVIETIA,STASTIM ZIARIA DOSPELI AJ DETI.STARY ROK UZ ODCHADZA A NOVY IDE ZA NIM,NECH VAM RADOST PRINASA-TO JE MOJIM PRIANIM...VESELE VIANOCE !!! 🙂

monky1
23. dec 2009

caute,

kde ste vsetky? vypekate? vyvarate? 😀 😀 😀
ja som sa dnes KONECNE zastavila, od rana sa krutim v kuchyni - dnes som este urobila medovy kolacik s plnkou a piskotami, nase oblubene kysnute makove trojuholnicky 😵 ...skusala som aj 2 plechy orechovych, kysnute kapustniky k zajtrajsej polievke - som na ne zvedava, lebo som ich robila prvykrat a este toto, alen nie z kysnuteho (3 cesta na den by som uz nezvladla 😀 ), ale z listkoveho http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13366
medzitym perkelt na smotane s kolienkami a este ma caka pozliepanie lineckych vsetvarov a ozdobenie cokoladou
a ked to zvladnem, odpadnem ako zbity pes a vstanem az na Novy rok 😀 😀 😀 😀

janazuza
24. dec 2009

Ak lásku topí ľad, čo pani Zima vyčarila
Ak dá človek viac, čo v sebe skrýva,
Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz,
Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas,
Tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých vied,
Pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
Praje Jana

adrianamickova
24. dec 2009

Krásne VIANOCE aj na Sekčov,všetkým v téme
Dieťatko v Betleme, Ježiško maličký, za tebou ideme, čuj naše prosbičky. Daj nám zdravia, sily, do jedenia chuti, srdce rodičovo nech sa nezarmúti. Zošli požehnania aj do nášho domu, by sme mohli pomôcť v biede hocikomu
my3baby

tufa
24. dec 2009

Krasne Vianoce všetkym, kopec darčekov pod stromčekom, ale hlavne rodinnu pohodu a zdravičko 😀 😀

kubanka
24. dec 2009

Na stromceku sviecka svieti,
pokoj, stastie nech k vam leti.
A ked rozziaria sa vase tvare
by hojnosti ste mali stale.

monky1
25. dec 2009

STASTNE A VESELE PO SVIATKOCH 😀

katka22r
26. dec 2009

noo kocky aky bol jezisko?u nas stedry a vraj kriza 😀

katka22r
28. dec 2009

kocky ta co este rozbalujete darceky 😀 😀 😀 ...my sme akurat dosli domou s ctg,,,v stredu ideme zasa lebo boli slabsie ozvy tak uvidi ci si nas tam nechaju alebo este novy rok oslavime doma 😉 keby ze sme rodili dam vediet