Maminy z Považskej Bystrice

skorica8
23. jún 2013

Ahojte maminky mam 9 mesacnu dcerku. Chodievam s nou poobede von. Aj na hupky, badat na ihrisko..atd. a nikde mensie deticky. Chceli by sme spoznat nejake kamosky kamosov, alebo poradit ci chodite s takymito malymi aj niekam do materskych centier...alebo tak. Ak mate zaujem ozvite sa mi, mozne dat stretko pokocikovat a pohrajkat sa. Peknyyy vecerr Tana

gretocka
4. júl 2013

ahoj, mam rocnu dcerku, chodievame vonku na ihrisko na Lanskej v parku. Obcas doobeda, obcas poobede.

lilly0812
5. júl 2013

Ahoj Tana, a kde presne byvas v PB. Ja mam 18 mesiacneho synceka, byvame na sidlisku Rozkvet. Bola by som rada, ak by sme sa niekedy spolu aj s malymi poprechadzali (teda skor kocikovali). Von chodievame medzi 14:00 a 16:30 hod. Obcas chodievame do materskeho centra Vcielka na Rozkvete.

skorica8
autor
4. sep 2013

Ahojte holky som sa neozyvala, ospravedlnujem sa, lebo cakame druhe babatko a bolo mi dost zle prve mesaice a cez prazdniny sme teraz boli kade tade. Na Lanskej v parku som uz bola par krat s malou. Zacina mi chodit tak je to lepsie. V kocariku nechce sediet takze kocikovat dlho sa neda. Ja som z kolonie takze ak mam auto k dispozicii sa viem zviest na Stred na ihrisko lebo v kolonii nic neni. No lillly my praveze od 13:00 spinkame doma a chodievame von az okolo 16:00. A do obeda sa mi podari niekedy od 10.30-11.00 do tej 12.15.
Neviem ako casto chodievate na modreho konika ale obcas mozme skusit ze niektora napise ze ide von a kam a ak by sa stihalo sa stretneme🙂? Co vy na too?

skorica8
autor
4. sep 2013

Takze teraz uy mame 11 mesiacov.

marianisima
20. sep 2013

Ahojte, mám 3 mesačnú dcérku a bývame na sídlisku Rozkvet. Malá dlhé prechádzky príliš nezvláda, takže kočíkujeme väčšinou len po sídlisku. Keď nám trošku povyrastie, tak plánujeme navštevovať MC Včielku. Pekný deň všetkým 🙂

lilly0812
10. jan 2014

@skorica8 Ahoj, ospravedlňujem, sa, že som skôr neodpísala na dlho som tu nebola. Teraz sa nám spánok upravil tak, že malý (teraz 2 rokyň spinkáva na obed cca. 2 hodiny, niekedy hodinku. Pokiaľ by si išla von s malou môžeš mi napísať a dohodli by sme sa. Malý už síce bežká no niekedy sa mi nechce takže občas ešte chodíme aj v kočíku.

skorica8
autor
10. jan 2014

@lilly0812 Ahojjj aj my už bežkáme ako drak🙂 Momentálne čakám každú chvíľu do konca januára čakáme druhé bábo takže prvé mesiace sa budem zabehávať 16 mesačnú našu fešandu a bábo..ale potom na jar, či k letu ked budeme zohratejší a často chodiť von isto otvorím zas tému na stretávku s maminkami a detičkami tak sa ozvem, nech sa deti spolu vybláznia a my maminky pokvákame🙂. Prajem príjemné dníčky a nech sa darí..

hamarovakamila
1. feb 2015

@skorica8
Dobrý deň,
chcela by som sa Vás spýtať mimo témy na sídlisko Kolónia. Sťahujeme sa do Považskej Bystrice a máme vyhliadnutý byt pri železničnej stanici. Známi nás ale od Kolónie dosť intenzívne odhovárajú. Chcela by som sa Vás spýtať ako sa v Kolónii býva, či je to s istou skupinou ľudí, ktorá sa tam vraj zdržiava tak zlé ako sa hovorí a čí by ste mi celkovo odporúčali ísť bývať s dvoma malými deťmi predškolského veku do tejto časti mesta. Veľmi pekne ďakujem.
Kamila

janickacrazy
3. feb 2015

@hamarovakamila No ja bývam v PB, ale do Kolónie by som určite bývat nešla a s malým deťmi už vôbec nie. Bohužial sú tam ubytovaní neprisposobiví občania a je tam aj vela bezdomovcov. Možno aj preto sú tam ceny bytov ovela nižšie ako inde. Ale mne by to zato nestálo, aby som sa bála potom decká pustit vonku ked budú vačšie. Neodporúčam. Býva mi tam kamarátka, takže tam občas chodievam, vidím ako to tam je. 😖

ajus969
8. feb 2015

@hamarovakamila byvame v kolonii a vobec to nie je take zle, ako to vnimaju ti, co tu nebyvaju, su baraky, kde vyslovene byvaju neprisposobivi obcania, ale ak su slusni susedia, tak to vebec nie je problem, radsej by som byvala tu a co sa tyka ceny bytov, su take ako na rozkvete a tam to tiez nie je bohvie co, ked clovek pozna z pocutia, ze samy fetak 😀 ale tak ono to skutocne zavisi od ludi, ktorych mas okolo seba, vsade sa najdu aj taki aj onaki 🙂