• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
19. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kde chodis kocikovat? Ani mne sa samej velmi nechce, ja chodim v okoli drazdiaka, znievskej :slight_smile:
28. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tiez z petrzky...chodim po lukach a drazdiakoch a tak v tych koncinach...

Jej Katinka, dobry rozdiel medzi tvojimi detickami.
28. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iron, keď Ty po lúkach, ja po hájoch...hehehe...a že Petržka...:slight_smile:))
29. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
iron, tak to chodime po spolocnych chodnickoch :slight_smile: ano, ten rozdiel si uzvam, ako by vsetko bolo prvykrat :slight_smile:
1. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute no konečne sa dakto našiel aj z petržky:slight_smile:) Ja chodím síce okolo kanala ale som ochotná sa dotrepať kamkoľvek lebo samej mi už zahrabáva .Každý deň si dačo stahujem do mobilu aby som mala aspoň čo počúvať:slight_smile:)
2. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katinka ked máš toľko ratolestí tak mi poradíš že? :wink: Ako mám zabaviť svojho dvojmesačného drobca?? Cez deň toho moc nenaspí a ja neviem ako ho zabaviť :unamused: Inak nedáme nejaké stetko baby? Spravíme si kočíkovú párty:slight_smile:
2. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi, neviem ci ti dobre poradim :slight_smile: ja mam tiez obcas ten problem s mojim 6 tyzdnovym drobcom :slight_smile:, tiez su dni ked vela nenaspi :frowning2:. My dlho papame, takze to zaberie cas, ked uz na vecer nechce byt v postielke, tak si ho dam do vajicka alebo mu pustim kolotoc. Chodime aj von, ale to kocikovanie samej ma tiez velmi nebavi. MOzeme dat stretko, to by bolo super :slight_smile: Kde okolo kanala chodis?
3. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja bývam na začiatku ako je červená pošta alebo tpd je blizko takže v tej prvej polke kanála ale dojdem hoc kam.My cez den nespíme skoro vôbec takže... Akurát teraz má také chvílky spánku lebo ho mám trapiť na brušku aby dvíhal hlvku tak je vždy strašne zmorený:slight_smile:)Veď povedz kde a kedy a ...
3. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To s tym nespanim poznam, moj maly ma take dni ze tiez skoro vobec nespinka, ale potom si to vynahradi na druhy den :slight_smile:. Davas ho vela na brusko? ja ani velmi nie, asi by som mala. Ako sa sem dostanes? Mozeme hocikedy, chodim von kazdy den okolo obeda.
3. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kade chodíš? my chodíme okolo druhej Dávam ho na bruko ale jeduje sa nemá to rád
4. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim kade tade v sidlisku, kde ma napadne, pripadne okolo drazdiaka a tak. Ked sa ti bude chciet, dojdi, dame stretko, bolo by supsi keby sa pridali aj ine maminky z petrzky :slight_smile:
4. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to bi bolo len mám pocit že sem žiadne nechodia:( No dame dakedy stretko len dnes si dojde jedna kočka pre mlieko tak...
4. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako inak? My sa nudíme nevieme ako sa zabavit no čo už najnovšie spúšťa taký krik keď ho vyberám z vane jo joj ja mám domakačičku
4. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to mame podobne :slight_smile: tiez vselico vymyslame. chceme mu teraz kupit take lehatko co vibruje aj s hrackami, zevraj je to super a rozmyslam aj o klokanke, nevladzem ho dlho nosit a on sa rad nosi :slight_smile:. Ani nemas o sebe nic v profile, ako sa vola tvoj drobec? Mas vela mliecka? Mojmu moje nestaci, vecer musim prikrmovat.
4. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten moj drobčúlik je Adamko máme dva mesiacedva týždne .Má už 6100g a 61m takže o tom noseni na ukách mi nemusíš vravieť ibaže ja posilujem od začiatku mali sme 4560g:slight_smile:)Ano mliečka máme dosť-keď ho kupíme.Nekojím nedalo sa.Nevedl chytit a ťahať a ani som nemala takže sme si užili s tym dosť.Vymenili sm ai tri druhy lebo nás zapekalo.... no aleuž sme spokojný:slight_smile:) Už sa teším ked bude kašičky a tak:slight_smile:) A ako inak hajate pekne? My krásne ide hajat okolo 19-20.00 potom sa zobudí o polnoci a potom o piatej rano no a potom sme už hore mi sme taký ranostaj:slight_smile:)
5. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak to su nasi drobcovia na tom podobne :slight_smile: Martinko sa narodil s vahou 4600 a teraz ma 5900 a 60 cm :slight_smile: takze mame takych malych obrikov :slight_smile:. To je skoda s tym kojenim, ale ked sa neda, co uz. My sme vyskusali tiez tri druhy a az po Hami je spokojny a ak ti mozem odporucit, na brusko je SUPER Babycalm. Vyskusali sme sabsimplex aj espumisan a maval koliky, teraz je uplne super. S tym spinkanim to mate dobre, nas drobec zaspi az okolo 21.30 -22.00 aj ked ho kupem okolo siedmej, ale potom spi az do piatej. Tak kedy dame stretko? Tiez mi ide na mozog to nekonecne obchadzanie cinzakov :grinning:
5. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedy len chceš mojenko je mi to jedno ja som vonku každý deň len cez výkend som rada že je snami konečne tatinko takže cez týždeň ak nevadí
6. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminy, no my by sme sa s Izabelkou aj radi pridali bývame na Romanovej, ale sme taká šiši psia family, máme dvoch velkých psov, takže chodíme do tažších terénov aby som neobtazovala ludí so psami na volno:((( chodíme aj k draždiaku, teda skor popri, mašírujeme bud k Zemníku alebo Ekonomickej univer., malá už normálne ani nezaspí ked ideme po chodníku tak si zvykla na drncanie:( tak ako chodíte k Draždiaku tak ste nás možno videli, prehliadnuť červený kočík + dvaja velký hnedý psi - to sa asi nedá:((( tak vám želám príjemné kočíkovanie, my zase vyrazíme do terénu.... ale nudit sa nenudím, psiská ma zabavia statne:( pekný den Veronika
6. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej super, tak sa rozrastame :slight_smile: dagi, ak chces, dojdi aj dnes, len daj vediet kedy :slight_smile: izabel, pridaj sa aj ty :slight_smile: mne osobne psy nevadia, len ta obdivujem ako to zvladas s kocikom a so psami
6. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sory baby ale v tomto daždi sa mi až k draždiaku moc nechce :unamused: .Pôjdeme len dakde tuna pri nas keby sa rozlialo jak minule a ja pri technopole:slight_smile: zmokla som jak.... Ani mne nevadia psy naši maju tiež kokra len je rozmaznanejší ako môj malý:slight_smile: No nič snáď budúci týž nebude tak strašne liať
6. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu u nas na znievskej neprsi, ale je hnusne. Malemu to je jedno, vonku najlepsie spi :slight_smile: Dufam ze buduci tyzden to bude lepsie,ale cak anas zima, tak neviem neviem :frowning2:(( Izabel, ja casto chodim k drazdiaku, este som si ta nevsimla, ale budem cihat :slight_smile:))
6. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa prechadzame popri kanali ... raz od Kauflandu k Drazdiaku ... ak je dobre pocasie. Inak od Kauflandu opacnym smerom ako je Vlastenecke pocasie. Alebo kade tade po Petrzke. Ja byvam v blizkosti Bingo Alfa.
7. nov 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj egyptanka tak to máme spoločné cesty ja sa chodím prechádzať po tej prvej časti kanála ale aj jak je kauflant. možno ťa tam stertneme aky máte kočík? my sme modrý:slight_smile:)
8. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej katika aj mi spime najlepsie vonku alebo iba vonku.Boze ani nevieš ako sa teším ked bude sedieť a registrovať hračky a začne papať dačo iné ako mliečko :slight_smile: ked budem opluta mrkvičkou :confounded: ale čo bude sranda.
No nič dúfam že nebude pršať a dame stretko
8. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi, my cerveny Peg Perego ... dnes som tam bola tak okolo druhej urcite.
8. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky no včera som ta tam akosi nevidela:(
10. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute baby tak ako ? Ako to riešite vtomto krasnom počasí? Ja som ho včera prvy krat dala na balkon-také mi to bolo divné .Druhý krat po troch mesiacoch sme nebol vonku.
11. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek, dva dni sme trcali doma, tiez som rozmyslala nad tym balkonom. Dnes je konecne slniecko tak hura von :slight_smile:. Tak kedy dame to stretko babenky? :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mozem sa pridat :slight_smile: aj ked mam uz o nieco starsiu malu ako vy, tak mam ten isty problem obcas...sama strasna nuda vonku, i ked mala mi uz robieva castejsie aj vonku spolocnost a obzerame sa kade tade ale je to ine :/

toto pocasie je strasne, esteze dnes bolo krasne ale bohuzial my sme ostali so soplikmi a kaslom tak sme to ani nevyuzili...

uz ste sa aj dohodli na stretku? my byvame zatial kusok od tpd ale do mesiaca sa budeme stahovat kusok od cervenej posty takze chodievam zatial tiez tak rameno smerom od albera az ku kauflandu alebo az k drazdiaku...
12. nov 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No jasné že sa môžeš pridaťja :slight_smile: aj keby si mala 15šť ročného a chodíš ho kočíkovať hlavne že nám bude dakto robiť spoločnosť :wink:

:grinning: ty budeš bývať blízko mňa aj ja bývam pri červenej pošte.Tak to si dáme rande a pôjdeme spolu za katikou čo ty na to.Lebo na tom stretku sme sa ešte nedohodli akosi aj kď by sme u mohli má byť vraj pekne tak...

Lebo tieto upršané dni hmm vďaka bohu za balkony:slight_smile: ale ten druhý deň som už nevydržala a musela som isť aspoň do obchodu

no nič tak a majte zatiaľ a píšte kedy a kde!!!! :grinning:
14. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok