• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
Caute, super :slight_smile: rozrastame sa :slight_smile: tak sa dohodnite a cakam vas, tesim saaaaa :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
izabelkak aj my sme taka psia/zvieracia sisi rodina :grinning: mate niekto aj starsie dietky? mam dvojrocneho synceka a hlavne predpoludnim chodime do lesa pri dostizke vencit psa, a radi by sme nejakych partakov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Halo kde ste všetci? Nikto mi nič neodpisuje hmm :frowning2: .Nechcete dakto moju spoločnosť na prechádzku cez týždeň? Chytaju ma depky z tohto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
my sme mali troska hekticke obdobie, tak som nestihala...
dagi tento tyzden sa stahujeme, takze buduci tyzden sa mozeme kludne dohodnut a stretnut :slight_smile:) zatial sa drz a nezufaj :slight_smile:
23. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jamerlenka moja Ty sa drž pri tom sťahovaní -nezávidím ti ho ani troška ja som v máji povedala že som sa sťahovala naposledy už len do starobinca a tam si vezmem len bačkúrky a bavlňák :grinning: .Ok potom sa ozvi
24. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, aj ja som z Petrzalky, aj ked moj maly je od vasich o nieco starsi. Byvam oproti Inchebe, ale cely zivot som byvala v Ovsisti, takze sa v tych koncinach hocikedy motam ako je cervena posta. Mozem sa k vam pridat?
25. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez som z Petrzalky a casto sa chodievam prechadzat s kamoskou ale aj sama okolo kanala alebo zajdeme niekedy aj do lesa a popri drazdiaku. takze sme sa uz mozno niekedy nevedomky stretli. ja mam skoro 11mesacnu dcerku a na prechadzky chodievame vecsinou doobeda...
25. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Adulik tak ked sa budes motat pri tej poste tak sa ozvy ja tam byvam:slight_smile:)
Jéj mi sa rozrastáme:slight_smile:)Katika nejako si sem dlho nezabludila alebo čo
26. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute, nejako mi nevysiel cas, ale uz som tu. Dagi, ani mna to uz samu nebavi, tak dajme stretko, niekde v strede :slight_smile: navrhni. Tolko tu vsetky diskutujeme, uz by sme sa mohli aj vsetky stretnut, co poviete baby? :slight_smile:
26. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok v pondelok? okolo 14.30? Ale kde?
27. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,
no my uz pomalinky mame skoro vsetky veci naznasane v novom bytiku, uz len sa musime s mojou polovickou a nasim zlatom premiestnit :slight_smile:

dagi tak po tomto stahovani napodobne, uz len do starobinca :slight_smile:)

ja v pondelok bohuzial nemozem, ale potom kedykolvek cez tyzden sa mozeme stretnut...a ked tak pozeram tiez som prechodila par chodnickov ako vy ostatne, tak sme sa mozno aj uz videli, ktovie :slight_smile:

idem sa pustit do poslednych krabic, keby ste sa nahodou stretali aj iny den tak dajte vediet, ja budem byvat na furdekovej, takze ja to mam vsade kvazi blizo :slight_smile:
krasny den vsetkym
27. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok v pondelok, ja pojdem dnes preskumat cestu co ide od drazdiaka popri kanaly, kam az dojdem :slight_smile: baby, napiste kazda kde byvate a kam chodite na prechadzky, snad najdeme spolocne cesty, tesiiiiiiiiiiiim sa :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak citam nase prispevky, tusim vsetky chodime okolo kanala :slight_smile: tak to potom s tou kocikovou party bude jednoduche :slight_smile:
27. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja chodím kade tade okolo kanála popri dostižke kade ma napadne :confounded: .Baby ja som celý výkend sama z malým doma -idem s Adamkom žúrovať :wink: on pôjde spať o siedmej a ja oštvrť na osem -to bude žúrka :grinning:
27. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mate super ze o siedmej maly spi :slight_smile: nas maly zaspi ako hodinky o desiatej, sem tam aj skor ale potom spi az do rana, do siestej, do siedmej :slight_smile: tak vam prajem dobru zurku :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes plati? a kde?
30. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jejda Kati ja som zabudla prepáč ale zajtra ak chceš tak môžme:slight_smile: Včera sme boli v poradn a povolila nám kašičky -keby si videla ako bľačal ked som mu brala prázdnu fľašku sme sa na nom smiali :grinning:
2. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som myslela, ze to tu vymrelo :slight_smile: oki, mozeme zajtra ale kde navrhujes? ja mozem ist popri kanaly, neviem kam ma to dovedie :slight_smile:. Vy uz papate kasicky? supeeer :slight_smile: urcite lepsie v noci spinka :slight_smile:
2. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ako sa mate? zajtra sa teda stretavate? ak by nevadilo tak by som sa pridala, my uz mame velke stahovanie za sebou, takze okrem upratovania a prehadzovania veci z miesta na miesto nemame nic na robote :slight_smile:
2. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej super, jasne ze sa mozes pridat :slight_smile: to stahovanie ti nezavidim :frowning2: mna hlavne rozculovali tie vrecia so satami, ked som nevedela kde co je :grinning: Ale asi to najhorsi emas za sebou. Tak zajtra o 14.30 ale kde?
2. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby sory ale stretnete sa bezomna :frowning2: Ja musím ísť do servisu za auto robiťtroška poriadky lebo naňho už čakám dva mesiace a idú mi na nervy už furt s vyhovárajú a tak. :angry: takže mi držte palce nech ich tam nepozabíjam a nech ma netrafí šlak.Ak tak by som dobehla v piatok dakam pa zatial.
A Kati mne malý spinkal krásne aj predtým od 19tnastej do 4-5 raná ale dnes potiahol do pol šiestej :slight_smile: Jeto moje zlatíčko keď budú také dobré aj ostatné tak ich chem aj desať :wink: .Inak dnes ma ogrckal a oplul mrkvičkou no bude to ešte sranda kým zistí čo stým má chuďa moje robiť :grinning: Tak zatial pa
2. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi skoda, ale piatok by sme uz mohli dat stretko. Drzim palce s autickom, aj ja si musim dat svoje do poriadku, ale zatial mojim nejazdim, tak tu stoji bez pohnutia na parkovisku uz asi 3 mesiace. Syn bude mat vodicak v decembri, tak ho dufam prevetra :slight_smile:.
Nas Martinko tiez dlho spinka a prespi celu noc, ale zaspi az tak okolo desiatej a spi az do rana, dnes spal az do 7.30 :slight_smile:. Ved pokecame, dufam, ze uz zajtra :slight_smile:
Jemerlenka ak mas cas, mozeme stretko dat aj dnes, len povedz kde, neviem kde presne byvas, tak sa ozvi :slight_smile: pa pa
3. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som sa na net a vlastne uz nikam poriadne nedostala...nam vyrasil prvy zubok a mala bola za posledne dva dni stale umrncana, v noci spala asi tak 5hodin a to nie v kuse a cez den, o tom radsej ani nehovorim :(
dnes idem vecer jej vyskusat dat papat kasu tak uvidime co bude...

baby kludne sa mozeme stretnut aj cez vikend po obede ak pojdete same vonka,len dufam ze nebude tak skaredo a ked nie buduci tyzden by sme sa uz iste mohli stretnut :slight_smile:

katinka by si bola omrknut ten kanal, v pohode si sa tade presla? mozeme dat potom niekde stretko na polceste :slight_smile:
4. dec 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,

mozem sa pridat aj ja? tiez chodim sama kocikovat a zacinaju ma chytat depky. clovek sa nema cely den s kzm porozpravat. byvam na budatinskej. ozvite sa rada sa s vami stretnem. :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte no tak čo kedy sa vidíme? Joj vy máte už prvý zubok:slight_smile: No paráda tak to bude už klobásu a nie kašu :grinning:
5. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sashie, supis, ja byvam na znievskej, takze sme susedky :grinning: , mozeme dat stretko a ist za ostatnymi mamulkami :slight_smile: Jemerlanka, isla som popri kanaly az ku kauflandu, dufam, ze uz konecne dame stretko. Baby, tak ako? :slight_smile: Dagi, aku kasicku papate? My mame este asi cas, Martinko bude mat tri mesiace az 22.12. :slight_smile:
6. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katinka, az dnes som sa dostala na internet, boli sme na vikend prec. mozme sa stretnut aj zajtra alebo v utorok? chodim von kazdy den vacsinou okolo 10 az 10,30 na cca na 1 - 1 1/2 hod., tak vydrzi spat a potom este raz poobede cca o 15 hod. vsetko zalezi ako sa vymotame a ako sa saska napapa. stale nemame rezim. v lete som zvykla chodit popri kanaly az ku kauflandu, ale cim je starsia tym tusim menej vonku spi. predtym vydrzala aj 2 h.
6. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, chodim s bledohnedo bezovym kocikom s oranzovym lemovanim, vacinou mam bielu bundu :slight_smile: tak ked ma uvidite, dame rec :slight_smile: Co tak stretko zajtra o 14.30 pri kauflande? :slight_smile:
6. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim vacsinou v ciernej bunde, cierny sportovy kocik. len si netrufam ist az ku kauflandu, pretoze posledne tyzdne sa budi po hodine a reve a reve ..., tak sa snazim motat okolo domu, aby som nemala daleko domov.
6. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aoj Kati no môžme dneska okolo tretej pri tom kauflande my máme modro modrý kočík a ja v hnedej bunde.Papáme ryžovú nemliečnu od nestle-miešam mu to stým jeho mliečkom-ale žeby ho to zasítilo viac ako mliečko hmm ale začína papať aj mrkvičku tá mu moc nechutí ale kašičku som mu dala včera pár lyžičiek aj z tanierika a tak mu to išlo :grinning: paráda.
7. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok