• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
Oki, dufam, ze sa najdeme :slight_smile: ste sikovni, ked uz tak krasne papate :slight_smile:
7. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no včera som tam bola kolo štvrt na štyry ale už som ta tam nevidela.Okukávala som tam jednu ale tá si si myslela že som dajaký uchyl:slight_smile:)
8. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme sa asi tesne minuli :frowning2: ja som bola v kauflande a potom som sa tam chvilku potulovala, tiez som si ta skoro s jednou pomylila :slight_smile: :slight_smile: dufam, ze nabuduce nam to vyjde :slight_smile: aky mate presne kocik?
8. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tmavo modrý z bledomodrou ani neviem aka značka taký veľký nie tie moderné sú síce pekné ale nepraktické mne by sa tam Adamko už ani nezmestil :confounded: Ako sa inak máte?
8. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :wink:
mozem sa aj ja k vam pridat? kocikuje niektora z vas v jame?
9. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo je to tá jama?To je kde?
9. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi01 jama sa vola ihrisko ako je Vysehradska a Sasovska ulica, na konci Petrzalky :wink:
10. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila, ja kocikujem okolo drazdiaka, byvam na znievskej, vysehradska je tusim cez cestu, tak sa mozeme niekedy dohodnut :slight_smile:.
Dagi, co bude s tym nasim stretkom? :slight_smile:
11. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď môžme snáď sa nájdeme :slight_smile: akurát hľadám nejakú lacnu postielku pre malého k svokroucom :stuck_out_tongue_closed_eyes: bože tie pálky čo za to chcú hmm to môžem rovno novú kúpiť.Ako sa inak máte? Počuj Kati mne malý z tej ryžovej kaše spí eše menej ako z mlieka je to normálne? :unamused: Inak je to moje slniečko furt sa škerý najnovšie sa hráme na autobus robi bbbbrrr a prská sliny na všetky strany ale už začína aj hlášky ked papá tak robi be a ked mu tato dohovára tak sa zaškerý a povie ha podarený je :grinning: a vy ako? Čo máte nové?
11. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi, keby som mala kupit prilezitostnu postielku tak by som sla do tejto ...
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/00115751
lacna, kvalitna a nic tym nepokazis. :slight_smile:

ide sa niekedy kocikovat?
11. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm dik niečo poriešim a aj s tým kočíkovaním by sme mohli dačo poriešit :unamused:
11. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co je hrozne ... mna v tomto pocasi ani kocikovanie nebavi, su dni kedy ani paty nevytiahneme z domu a malu radsej dam v kociku na balkon nech ma cerstvy vzduch. esteze su v meste vianocne trhy, lebo ma prinutia ist kocikovat so slinou na dobru loksu. :grinning:
ja chcem letooooo :slight_smile:
11. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty maškrtnca jedna a kedy pôjdeme na tu lokšu?
12. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na trhoch uz dvakrat, cez den je tam celkom malo ludi, okrem loksi sme si dali aj trdelnik, mnaaaam, bol skvely :-P.
dagi ako to ze ti menej spinka? to je zvlastne, ale podla mna to neni tou kasou, ta by ho mala dost zasytit. Nas maly sa tiez stale skeri, najma doobeda, to je usmiaty vkuse a vecer? to je najhorsie, zaspava az okolo desiatej, niekedy az okolo jedenastej, ja uz potom len lahnem a spim. Adamko ma tusim presne o mesiac viac ako nas Martinko :slight_smile: a vkuse si cmula pasticky, akoby mu isli zubky, ale to je urcite este skoro :slight_smile:).
Tak ako s tou nasou party? Stretneme sa zajtra? :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim od 17.-20.12. je gazdovsky dvor na Dostizke, tak mate dalsiu inspiraciu na kocikove prechadzky :slight_smile:)
14. dec 2009 o 11:17  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ja som sa sem nedostala :// nejak nam na novom bytiku odisiel net a bola som "odrezana" od sveta...a potulovala sa dalej po okoli sama:/
jak tu inak po tomto nasom okoli kocarujem, tak vzdy tak pozeram ze je tu straaasne vela mamiciek s kocarmi...

Katinka ak by si chcela ja viem byt s malou za takych 10-15min pesky pri kauflande...len u nas je to s tymi vychadzkami komplikovane, ze bud chodime pocas doobedneho spanku alebo pocas poobedneho...
dagi a ty ako? chodievas s malinkym vonka?

ena dakujeme :slight_smile: esteze si to pripomenula :slight_smile:
14. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ked sa vyberiete na gazdovsky dvor, tak je iba od 12 do19h, len tak pre info, teda dufam ze si to dobre pamatam, lebo neviem najst narychlo tu pozvanku v novinach :slight_smile:
14. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Kati mi máme v piatok presne v piatok 4 mesiace:slight_smile:)

No na ten gazdovský dvor by som šla čo vy na to:slight_smile: Čo tak vo štvrtok alebo piatok? Teda ak mi do toho nedojde ten blbý servis lebo už ma drbne máme dva mesiaceauto tam a hrozí že ani k svokroucom nepôjdeme hmm

Jamerlenka ja chodímokolo druhej pol tretej poobede doobeda len ked idem dačo vybaviť minule sme boli doobeda a chuďa moje bol pomýlený celé dva dni:slight_smile:Možno si ma aj videla blúdim tu zväša sama okolo kanála a dostižky a tak taký modrý kočík a znudený unavený ksicht to som ja( sme totiž už druhý týždeň od rána do pol noci sami:( )
14. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemerlenka, my chodime von tiez ako dagi, tak okolo druhej, mozem prist vpodstate hocikam kam dojdem :slight_smile: a na ten gazdovsky by sme mohli vybehnut, co vy na to? :slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
návrh-PIATOK? prd vchodom do dostižky okolo pol tretej? Nesľubujem lebo v poslednej dobe mi nič nevychádza :angry: a ešte musím ísť do servisu po auto a k právnikovy už ma serú idem ich dať na súd :rolling_eyes: už skoro tri mesiace mi opravuju auto je to možné :unamused: ?
15. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee petrzalske stretko v piatok ... este uvidime, lebo v piatok mame plavanie a malu nechcem moc vlacit potom po vonku. Ale ak by sme nesli, lebo ma troska sopliky tak by sme sa prisli ukazat.
15. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jéj a kam chodíte plávať aj ja chcem chodiť od nového roka dakedy ale neviem sa rozhodnt kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi, do Mobika na Pasienkoch ... fakt musim odporucit. Super prostredie, prijemne instruktorky, vsetko po ruke.
No zajtra som to plavanie zrusila, lebo mala mi chytila nejake hnacky tak zbytocne ju nebudem trapit. Uvidime ako sa bude mat zajtra ci prideme kuknut na Dostizku.
17. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi, my zaciname 11.1. v zabiatku, este maju volne, prihlas sa, mame na nich vyborne referencie :slight_smile: Mozeme chodit spolu :slight_smile:
18. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... jeee ja som si pomylila cas ja som tam bola o cca 13.30 ... :frowning2:
18. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No pekne ste sa na mna vykašlali v piatok!!! :angry: Ozaj pôjdete mrznúť aj v takejto kose? Kati a kde je to žabiatko či ako....No chcela som ísť až tak okolo marca kôli tej kose -nemám vodičák a ani auto kedže ho drahý potrebuje tak... ale ved mohla by som .Kde to je a dokedy sa tam musím prihlásit?Daj adresu webovu....
Kedy dáme to stretko či až na nový rok??Ak to nestíhame do sviatkou tak asi áno lebo potom ideme k svokroucom do nového roka tak...

Inak ako sa voláš-egyptanka? nejako som nezaregistrovala:slight_smile: Kade chodievaš teraz vonka?
20. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dagi, pozti si stranku www.zabiatko.sk, tam vsetko je, my od dnes plaveme vo vani, bola u nas jedna mila instruktorka :slight_smile: a ucila martinka plavat vo vani, je to taka predpriprava na bazen. Dagi, ja budem chodit autom, tak sa mozeme nejako dohodnut. :slight_smile:
V piatok sme neboli na dostizke, lebo sme boli cez obed na vianocnych trhoch a dost sme vymrzli :frowning2:. Zajtra ma byt uz teplejsie, tak sa mozeme stretnut este pred sviatkami, co tak o 14.30 pri Kauflande?
21. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi, volam sa Peta a zvacsa sa prechadzame pri kanali bud od Kauflandu smer Drazdiak alebo len tak brazdim petrzalske ulice a objavujem kde co je (ale v tejto zime to uz nejak nehrozi).
Ale v poslednom case sme malo vonku, radsej som s nou doma, alebo len co ideme k nasim. A uspavam stylom, ze ked spi ona, spim aj ja.
21. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teraz, ked je uz zima, tam mozete chodit do herne na gessayovu. Ja ked som mala starsieho syna tak okolo roka tusim, fungovala raz do tyzdna herna na Hrobakovej, normalne je tam nejake pedagogicko psychologicke centrum,ale fungovala tam aj herna, raz do tyzdna 2 hodky.. to bolo super, bol tam bazen s gulickami, kopa hraciek, chodili sme tam casom partia mamiciek, super to bolo.. Na Gessayovej je centrum volneho casu, a ked je chaldno, tak je to celkom fajn miesto.. Alebo ked mate este take kocikove, nebehave deti, tak posediet sa da aj v kaviarnicke v lepsom svete na Osuskeho - tam je to tusim od 3tej do 9 tej otvorene, z konika sme tam mali par stretok.
23. dec 2009 o 01:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok