• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
ena, mna materske centra a herne nejako nelakaju ... hrat sa mozem aj s malou doma bez toho aby som ju stresovala obliekanim, radsej budem kruzit vonku, kde si pospi a ako som pozerala vtedy ked su tie herne tak my vacsinou spime.

och joj zajtra som cely den sama doma ... rozmyslam aky si dam zajtra plan. Neche sa niektorej ist do Sadu??
28. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tiez som z Petrzky. Byvam hned na zaciatku,hned za novym mostom. Nasa trasa zvykne byvat popri ramene okolo Kauflandu az k technopolu a nazad. Mam zeleny kocik Cam (4 kolesovy, mame aj konkurenciu, ale ten je 3 kolesovy :slight_smile: Vacsinou chodim v dlhom hnedom kabate.

Teraz cez sviatky mam muza doma, takze si robime spolocny program, ale potom zas zacne chodit do prace a ja sa budem zas sama prechadzat :(
29. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj zuzi :slight_smile: ked ta uvidim, tak mozeme pokecat, my mame hnedo hnedy kocik s ornzovym lemovanim, byvam pri drazdiaku a casto chodime smerom az ku kauflandu porpi kanali, vacsinou mam bielu bundu.
Dagi, ty si sa kde stratila?
Bola som mrknut v "jame" mame to kusok, je to tam pekne, ktora mamina tam chodi? :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaj a ja mam ceveny Peg Perego a vacsinou mam cerveno ceiernu bundu, ale spoznavacie znamenie je cierna siltovka s fialovym znakom :slight_smile: ... ja zvacsa sa prechadzam od cca 12.30 do takej 15.00.
Inac niekedy sa zvyknem prechadzat aj po Petrzalskom korze a obdivujem novostavby na Gercenovej ... a dostala som tip, ze tam je jedna baby friendly kaviarnicka s detskym kutikom a stolickami, kde podavaju aj zakusky :slight_smile: ... tak chystam to tam omrknut.
29. dec 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egyptanka, tak omrkni tu cukraren, taky dobry veternik by som si veru dala. A korzo mam tiez tuto za rojom :sunglasses:
29. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za mile privitanie. Chodievam sa s malym prechadzat tiez tak okolo obeda, ale niekedy aj neskor.

Egyptanka, tak omrkni tu cukraren, taky dobry veternik by som si veru dala. A korzo mam tiez tuto za rohom :sunglasses:
29. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, omrknem ale az buduci rok ... tento to uz nestiham :slight_smile:
29. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak a uz mame po Vianociach, to ubehlo...
jaj, ze cukraren, teraz nechcem vidiet aspon mesiac zakusky :grinning:

katinka ja som kazdy den v jame, tak mozme dat stretko, chodime okolo 14 hod :wink:
30. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila, ja osm sa bola vcera prejst v jame, boli sme tam cca okolo druhej :slight_smile: mam to kusok, mozem sa zastavit, ako ta spoznam?
30. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katinka, tak dame dnes to stretko v jame? vcera sme tam neboli, sme si poobede s Kubkom pospali do 15 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom sme sli do Tesca.
31. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes okolo druhej pri kanali, ale po pol hodine prechadzania ked uz mala zaspala som to zabalila, lebo ten vietor dnes bol neskutocny ... som mala normalne problemy manevrovat s kocikom, ked sa do nas vietor oprel.

jeeee Jama, ked som bola dieta tak som sa tam chodila na tajnasa hrat, mala som to tam zakazane, lebo som tam musela prechadzat cez cestu. Ale kd tam boli take suprove preliezky :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, kde je ta Jama? Hoci som v Petrzalke vyrastala, tak netusim kde to je.
4. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nahodou dnes sa niekto nepojde poprechadzat popri ramene? Trasa Kaufland - Technopol :wink:
4. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute babulky:slight_smile: tak už sme tu neboli sme doma na sviatky-konečn vypadnút na chvilku:slight_smile:) Do 7dmeho máme doma tatinka ešte ale potom by sme mohli dat konečne to rande!!Kati ved na teba tč mám tuším tak:slight_smile:) Ako inak po sviatkoch?? Prejedené či stále chcete íst do tej cukrárne brrrr. Kati na to plávanie ideme až v marci !!
4. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile: ako sa mate? my sme boli troska chorlave a odrezane od sveta...chodievate aj teraz vonka v takomto krasnom pocasi?
6. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ˇanochodíme každy den lebo potom je jak tisíc čertou -inak je od nového roka jak sto čertou:slight_smile:
7. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zacinam dietit, takze cukraren bude az za odmenu.. chi chi..

Dnes sme boli na prechadzke, zobrala som aj stare rozky, ze dam labutiam, no skoro ma zozrali!!! Som sa ich normalne bala :slight_smile:
7. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm to poznám preto ich chodím krmit ku kauflandu z toho mostika čo je taky briežok aby si prešla na druhu stranu kanala-fuu tam ich je asi 50siat!!:slight_smile:)
Tak to dôverne poznám Zuzi aj ja idem chudnut cz sviatky som riadne pribrala drahy sa mi smeje že či čakáme druhé babo:slight_smile:) Išla by som aj na nejaké cvičenie s babom len sa mi samej nechce tak.... nepridáte sa dakto :grinning:
8. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dagi to poznam, odkedy sme sa prestahovali, mala je jak diva a hlavne sme uz same dve tak sa nemozem od nej poriadne ani pohnut,
Zuzi my sme cez vikend mysleli ze labute zozeru psa, ten chudak pil z ramena a labute sa tam naneho tak rozbehli, ze sme cakali, ze co bude, majitel chudak sa usiel upiskat aby ho zavolal k sebe :slight_smile: su jak dive

a aky mavate cas prechadzok? i ked viem, ze toto pocasie nie je moc na dlhe prechadzky...
8. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dagi skus pozriet detskekurzy studia miracle, my tam zaciname chodit zatial len na babygymnastiku ale aj tam predpokladam sediet na zadku nebudem :slight_smile:
8. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj no cvicit by som mala aj ja. Ale vo februari mi zacina skola, tak kym nemam rozvrh, tak si nechcem davat ziadne kurzy.

My sa chodime prechadzat tak okolo obeda, bud okolo 12tej alebo potom o pol druhej. O jednej totiz papa, takze podla toho ako sa mi to hodi, ze ci pred obedom alebo poobede.
11. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte nechcete dakto zajtra spoločnost? :slight_smile:
11. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, nahodou si dnes nekocikovala pri kanali? ... videla som zelenu CAM cortinu 4 kolesa ... len dotycna nemala hnedy kabat, ale ciernu kratku bundu, nieco ruzove (sal alebo sveter) a ciernu ciapku ... nebola si to ty?

dagi, no zajtra mam "volny" den ... teda myslim to tak, ze nemam ziadne vybavovacky tak kludne sa mozem venovat petrzalskemu kocikovaniu :slight_smile:
11. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nebola som to ja. Ja chodim v dlhom hnedom kabate + hneda capica s trblietkami.

Nepojde sa dakdo zajtra kocikovat? Povedzme okolo pol druhej? Popri ramene/kanaly - mozme sa stretnut pri Kauflande (ak nas teda nezjedia labute).
12. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dagi, egyptanka, skoda, vcera som sa sem nedostala, nemala som dnes co robit, sme sa mohli stretnut :-/

zajtra mame poobede navstevu, ale zuzi ak by si sla nahodou doobeda tak by sme sa pridali :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarmelka, neskoro som si sadla za net... co uz, zajtra mi berie maleho mamina, ale v piatok by sme mohli ist. Mne je to v podstate jedno kedy, len sa musim zorganizovat. Vy kedy doobeda chodite?
13. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala mi mamina, ze zajtra nemoze, takze mozme dat stretko aj zajtra.
13. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sa radi pridáme:slight_smile:)
13. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamerlenka keby si šla náhodou okolo druhej tak daj vediet s kade vyrážaš a my sa radi pridáme:slight_smile:
13. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ja dnes musim ist nakupit. A pochybujem, ze vonku vydrzime dlho, vcera sme boli necelu 3/4 hodinku.
14. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok