• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
vcera som vas nestihla uz precitat :frowning2:
mno dievcata my ideme za hodku dnes cvicit, prihlasili sme sa do toho miracla, tak dnes mame premieru tak som zvedava takze dnes sa vlastne budeme kocikovat tam a spat :/
inak jeden den by sme si mohli uz vyclenit a dat take hromadne stretko :slight_smile: trebars aj niekde v nejakej tej babyfriendly kaviarnicke :slight_smile:
14. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused: tak to by bolo už fajn.Katinka ty si sa nám kde stratila?? :confounded:
Potom dajvediet ako dopadlo cvičenie aj ja by som šla!! :slight_smile: no nič idem ja uvarit kým hajá-lebo nám asi idu zuby konečne -ma 38 -37.7a je nervný a chvilku sa hraje potom spusti plač a chce sa tulkat hmmm neviem :confounded:
15. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, mozem sa pridat k vam? Volam sa Ada a mam rocneho synceka. Tiez byvam V PETRZKE na Sevcenkovej ul. chodim sa tiez prechadzat s malym aj doobeda aj pooobede, teda zalezi ake pocasie je vonku. A Dagi, ja uz som ti pisala mail, lenze neviem prestali sme si pisat....vtedy sme sa dohodli ze sa stretneme a nestretli sme sa. Pozri si mail od Andy, teda este ak ho mas :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacenka, jeeee aj ja som Sevcenkova :slight_smile:
my sme dnes vonku neboli ... a co vy kocky donutili ste sa vyhnat???

Dagi a Adamkovi vsetko najlepsie k 5. mesiacikom :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute no my sme sa donutili -kym som sa prebrodila :confounded: No tak kedy dáme to stretko?
Adka nemám už tie maily sory ani neviem prečo sme si prestali pisat ale to je fuk možme dat rande :wink: My chodíme každý deň okolo druhej pol tretej takže....
19. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute pozeram, ze Sevsenkova - ja som Belinskeho, takze za rohom :slight_smile:

My sme boli bobovat dnes a vcera som ho vzala do satky a tak sme boli. Ale oba razy len chvilku. Dnes by som bola aj dlhsie, ale uz potom plakal sa mu na bobach nepacilo.
19. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj egyptanka :slight_smile: kde byvate na sevcenkovej ? JA PRI upC... NO MOZME DAT NIEKEDY STRETKO ... TESIM SA :slight_smile: inak teraz je to hrozne s tym snehom :( ale co sa da robit. Dagi my sme si pisali este ked mal Adamko nejake dva tyzdne alebo tak a este si mi spominala nieco s krstinami ... A Zuzi kolko mesacne babatko mas?
19. jan 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacenka, ja hned na zaciatku co su tie 8 poschodaky za Alfou :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pacenka, Juraj bude mat 10m. Tvoj maly uz chodi, alebo sa este len luxusne necha vyvazat?
19. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj egyptanka, to je super, ze byvas tak blizko..dufam, ze pojdeme niekedy kocikovat :slight_smile: a Zuzi moj maly uz chodi od 1.1 2010 kraaasne...
19. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacenka, jasne :slight_smile:
19. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre dobre tesim sa ...dufam nech ta zima uz zmizne...inak to je hrozne sa prebarat vtomto snehu vonku :slight_smile: ....
19. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacenka, preto nechodim kocikovat ... malu obleciem a dam na balkon nech ma vzduch :slight_smile:
19. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egyptanka, moj maly zase uz nehce zase spat vonku teda v kociku myslim...uz aj tak spava 1x poobede a to mu staci...a malinka ma kolko mesiacov?
19. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9 mesiacov a spanky mame dva ... prvy tak 9,30 - 11 a druhy 13,30-14 - 15,00-15,30
19. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme to mali tiez tak stym spankom, presne tak isto len od jedneho casu mi proste zacal spavat tak, ze len jeden krat...teraz spi naobed cca 2 hodky.. a vecer uz o 18.30 spi ako zarezany lebo nevladze :slight_smile: a pekne mi prespi celu noc ..a rano sa potom budi 7.00 - 8.00 tak sa tesim je je to super :slight_smile:
19. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacenka, a ako si zistila, ze uz mu netrebe dva spanky?? ... my ukladame na spanok tak okolo 19.00 a od 19.30 uz spi.
20. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najprv chodil malinky spat o tej 9.30 len casom si to posuval sam uz nechcel o 9.30 ale o 10.00 no a tak a takto sme sa dopracovali az na taku pol dvanastu az poljednu ...no potom mi spi cca tie 2 hodinky to je tak do pol tretej a potom ho uz nedam urcite spat lebo by uz ani nezaspal a vecer uz o 18.00 je uplne unaveny :slight_smile: a zaspi do 10 min :slight_smile:
20. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no my mame zatial dva spanky a malej to evidentne vyhovuje ... ja teraz moc nejak von nechodim ... akosi sa mi do tej zimy nechce a akosi citim mocove ustrojenstvo a vajecniky a mam strach, aby som nedostala nejaky zapal, malu poobede dam do kocika a dam ju na balkon, 15 minut pokocikujem hore dole a spi taku hodinku a pol :slight_smile:
22. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj maly tiez chodil spavat okolo deviatej a potom sa to zrazu zmenilo. Uspavam, uspavam a on nic. Potom sa to ustalilo na 11tu a druhy spanok ma o 16tej. Ale niekedy ho vynecha. Asi sa to uz tiez zacina posuvat smerom len k jednemu spanku cez den.

Dnes som bola vonku s malym hodinu. Cely cas drichmal. Taky bol zababuseny, ze len nos mu trcal. Dosli sme domov, ja zmrznuta a on teplucky (okrem toho nosa) - do ruzova vyspinkany plny energie a ja total vyflusnuta, len zaliezt pod perinku a odpocivat.
22. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, najde sa aj niekto z okolia Incheby - petrzalskej stanice?
25. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, myslis ze by som vam sem mohla dat link na prezentaciu? :slight_smile:
robim prezentaciu modernych latkovych plienok, pridite sa kuknut. v stredu 10.februara o 17.00 do MC budatko. :slight_smile: Egy dojdi aj ty, Naty sa ti vyspi aj tam, a mozno od nej Adam nieco obkuka. :slight_smile:
7. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute čaute kam ste sa všetky podeli? Kati? Na smsky neodpovedáš hmmm :frowning2: chodíte vonka v takom užasnom počasí?
15. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dagi01 a ostatne maminky,
ja sa k vam rada pridam na kocikovanie. Byvam blizko Tesca a kocikovat chodim tu po okoli- skoro kazdy den.
17. feb 2010 o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagi, cauko, uz sem velmi nechodim, ale ziadnu smsku som nedostala :frowning2:(. Chodime von kazdy den, tak sa niekedy mozeme prejst popri Drazdiaku, pripadne kanaly.
Ivka, chodime von kazdy den, pridaj sa k nam :slight_smile: Ake mas poznavacie znamenia? :slight_smile:
19. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, a kde vas teda stretnem?
Mohli by sme sa dohodnut napr. v pondelok pri Drazdiaku, tam kde je to detske ihrisko. O kolkej chodite?
19. feb 2010 o 15:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som pozdnavacie znamenia :slight_smile: hnedobledomodry kocik, hlboka vanicka
19. feb 2010 o 15:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak idete zajtra k tomu drazdiaku? kedy asi?
21. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ked uz zacina byt tak pekne vonku, neozivime tuto temu? opat som zacala chodit na veeelmi dlhe prechadzky, vyrazame zvacsa okolo 2-2,30 po obede a prechadzame sa zvacsa teraz ovsiste, cervena posta, dostihova draha, petrzalsky lesik tak ak by sa vam niektorej chcelo niekedy vybehnut a dat stretko sa ozvite a mozeme sa stretnut :slight_smile:

pripadne, ak chodite este aj okolo kauflandu a tade kludne mozeme sa my dve aj tam odkocikovat :slight_smile:

tak krasny den prajem :slight_smile:
26. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj jamerlenka chodíš mojou trasou tak by sme mohli dat rande :wink:
2. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok