• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
Ahojte baby.. ja byvam pri pekarni.. kocikovat chodim kde sa len da... Ale osamote je to uz nudaaaa, pridate sa niekto???
29. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. aj ja by som sa rada pridala, tiez sa sama uz nudim :slight_smile: byvam pri Technopole ale prechadzam sa hocikde :slight_smile:
9. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sa chodime prechadzat hlavne okolo kanalu, byvame blizko Kauflandu. Ale prideme kamkolvek :sunglasses: . Sami sa nudime, zoberie nas niekto do partie?
10. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj liliu, my tiez chodime najcastejsie okolo kauflandu.tak sa mozme dohodnut a vybehnut spolu :slight_smile:
10. apr 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja byvam pri ekon.univerzite-ovsiste, ak ste niekto z okolia, alebo tpd, nam.hraniciarov, dajte vediet, tiez chodim sama s malou kade-tade
14. apr 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katrin, ja sice byvam pri technopole, ale mozem zajst aj na nam.hraniciarov a pod. tak sa kludne mozme niekedy dohodnut :grinning:
14. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani-jasne, budem rada, ja chodim od tpd popri chorvatskom ramene k nam.hraniciarov, ak vies co myslim
14. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, super. ja tiez chodim popri chorvatskom ramene a niekedy zajdeme az na nam. hraniciarov. posli mi v IP cislo na teba a ja sa ti ozvem ked pojdeme von, ale asi az ked bude krajsie pocasie, lebo teraz nechodime tak daleko.strasne sme zmokli minule :grinning:
15. apr 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kedze aj ja chodievam podobnymi smermi, mozem sa pridat? Uz ste mali kocikove stretko? :slight_smile: Janapon, nase deticky su tusim rovnako stare :slight_smile:
28. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katinka69, stretko este nebolo :(
kedy sa narodil Martinko? Hanka 18.9.
28. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked je uz takto pekne, mohli by sme sa niekedy stretnut pri drazdiaku :slight_smile: Janapon, Martinko sa narodil 22.9., kde si rodila? Ja v ruzinove.
29. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katrin ahoj byvana šustekovej tak sa možme stretnut:slight_smile:
29. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Katinka dlho si nebola asi ako ja ako sa máte?
29. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej cauko, ani sem velmi nechodim, nemam uz tolko casu, maly rastie :slight_smile: ved to poznas :slight_smile:). Ty si uz dala stretko s niekym? alebo stale sama brazdis petrzalske chodicky :slight_smile:. My sa obcas stretneme v jame, ale chodim casto aj okolo drazdiaku. Kedy ides dnes von?
29. apr 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
okolo druhej. nie nedala som z nikým stretko:(
30. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: aj my s Emkou chodime same, tak keby niekto chcel mozme dat prechadzku.tiez byvame kusok od drazdiaku :slight_smile:
3. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snezzy a ty v akych casoch chodievas a kde sa pohybujes? daj nejake spoznavacie znamenie :slight_smile:. My chodime v cerveno sedom sportaku Jane, vacsinou po sidlisku, Billa, Drazdiak, niekedy smer Tesco a tak :slight_smile:
6. máj 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez po sidlisku okolie zelenej a oranzovej skoly ale aj drazdiak.kocik mame sportak cierno zeleny chicco.doobeda som vacsinou sama s emkou lebo muzik je v praci chodime okolo 10 a poobede okolo druhej tretej :slight_smile:
10. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez tak isto chodime aj do tej istej lokality aj v rovnakych casoch. len sa mi tazko prisposobuje stretko lebo mala ma nevyspytatelny rezim....
26. máj 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktora je oranzova skola?
31. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oranzova skola je ta zdravotnicka, smerom k tescu :slight_smile:
3. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ktora :slight_smile: ja chodim okolo chorvatskeho ramena...nam. hraniciarov - drazdiak...povacsinou okolo kaufacu
4. jún 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oranzova skola je zdravotna skola na Strecnianskej :grinning:
7. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je daleko
8. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamulky, ako tak citam, vsetky chodime same :slight_smile: ale kocikove party zda sa este nebolo :frowning2:. Co tak si dohodnut nejaky den a cas a dat si trebars zmrzku pri drazdiaku? :slight_smile:
9. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo Alfy nik nebyva?
23. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon ahoj, ja byvam na Hrobakovej, tiez chodievam obcas tvojou trasou pri ramene :slight_smile: resp kadetade po petrzke :slight_smile:chodievas von kazdy den?
27. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susan007 - hej, takmerkazdy den, podla pocasia a ako sa mi chce :slight_smile:)
27. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon malinka asi spinka skoro cely cas vsak? :slight_smile: my sme uz vacsi a teda skor nespime ako spime..ale von chodim rada..aj ked v tych tridsiatkach skor k veceru resp rano doobeda :slight_smile: ved mozme stretnut niekedy ak budes mat chut :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susan007 - no kedy ako, doobedu je to celkom ok a poobede uz horsie. Kedy je to "ku veceru"?
28. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok