• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
@cicimon :slight_smile: ku veceru myslim tak do pol siedmej :slight_smile: lebo vtedy uz kupeme a ide sa spat :slight_smile:
28. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janapon ahoj aj ja som od technopolu:slight_smile: aj ja mam Hanku:slight_smile: ma pol roka
29. júl 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1
Ahojte, som novou clenkou a tesim sa na stretnutie s veselymi mamickami
Mam rocnu dcerku Vanessku a byvame na Romanovej. Kocikovat chodime tak okolo druhej a vacsinou k Drazdiaku, alebo na dostihovu drahu :slight_smile:

19. sep 2010 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verusia ahoj...mam pocit ze baby to tu uz zabalili... ja som tiez z romanovej:slight_smile: hanka ma teraz uz 8 mesiacov..kocikovat chodim ako sa podari,lebo stale kojim a ona ma taky vseliaky rezim:slight_smile: hlavne kvoli tomu ze spi este asi 3-4x za den,ale kratko... tiez som vacsinou pri drazdiaku,alebo pri ramene smerom na kaufland:slight_smile:
19. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 a aky mas kocik? my tiez chodime okolo kanala
19. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon kociky mam dva ale teraz pouzivam golfac taky fialovy:slight_smile: baby disign travel... ked je chladnejsie tak oranzovy sportak cam mbx6
19. sep 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 jaj, golfacov je tam plno....my sme este v hlbokom, bexa b4 zlto biele kruhy
19. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon a kedy asi chodite? mam pocit ze taky som tam uz videla... no teraz musim letiel lebo mi mala place...precitam si odpoved potom:slight_smile: papa zatial
19. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 doteraz po 17tej, ale zacnem skor, cca po 15tej, lebo malej sa uz poobede velmi nechce doma spat..
19. sep 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon ja uz po 17tej nie,lebo moja je uz vtedy dost nervozna a vonku nespi vobec uz od 4 mesiacov... len doma takze ja idem von vzdy hned ako sa zobudi dovtedy kym vladze byt hore:slight_smile: zvycajne aj doobeda ale aj poobede okolo 2hej ci tretej... skor tretej lebo okolo 1 este ide spat
19. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 tak moju musim najprv doma unavit, lebo chodenie vonku hned po zobudeni u nas uz nejaky cas nefunguje....ale ved ked ma uvidis, tak do mna drgni....zas s postupujucou tmou budeme chodit skor
19. sep 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon OK:slight_smile: budem patrat po kociku,lebo sice tu mas dobru fotku ale ja mam hrooozne zlu pamat na tvare:frowning2:
19. sep 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, ospravedlnujem sa, ze som sa tak dlho neprihlasila, ale my sme sa prestahovali do Madarska a teraz byvame v Mosoni. V Blave sme ale takmer stale lebo uz aj ciastocne pracujem a moja mamina byva na Sustekovej tak sme v Petrzke peceni vareni. Von chodime vacsinou okolo pol tretej az tretej lebo do druhej spinkame a potom sa vychystame. Odpiste, tesim sa na Vas a samozrejme na vase deturence :slight_smile:)))
13. feb 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tiež z Petržky,môžem sa k Vám pripojiť?
mám mesačnú dcéru Katku a rada by som tu na okolí spoznala niekoho nového.Bývam pri červenej pošte :slight_smile:
18. feb 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby!
@cicimon tusim sa zvykneme pri kanali stretnut, teda aspon Bexu kocik zvyknem vidiet :wink:
ja chodim okolo 14.00 trasa k Techopolu a naspat az k Jungmannovej zastavke, kocik mame zlatohnedu vanicku, SPZ Lacinko :sunglasses: kludne ma oslovte, zvykneme byt vonku aj dve hodky, len posledne dva dni sa krpcek rozhodol, ze bude spat len 30 minut, tak som sa otocila domov
21. feb 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha ano, tak som ta dnes videla :slight_smile: ja bud chodim smer technopol alebo vlast. namestie, podla toho s kym som von
a kde je jungmanova?
21. feb 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon no to je ono :grinning: zastavka Jungmannova je tam na Vlasteneckom, len som to nevdela lepsie popisat :wink: ja vyrazam od Vlasteneckeho, idem k Technopolu a potom naspat
21. feb 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha ok, ja vychadzam bud tam od alberta alebo od toho ihriska dalej pred kauflandom, tak najblizsie sa mozme ozvat :slight_smile:
21. feb 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, hladam si kamosku z petrzalky.. mam 3 mesačné babatko, na kocikovanie, spolocny program s babatkom :slight_smile: mam 26 rokov. popripade nejaku maminu s rovnako starym babatkom ktora by chcela chodit s miminkom plavat. Denisa
27. feb 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chcem pridat, kedy chodite a kam? ak mozem pridam sa. my vacsinou okolo 11 - 12 hodine. petrzalka-drazdiak :slight_smile:
26. mar 2011 o 21:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@civavka ja mam 28 a mesacneho krpca-byvame na jasovskej. kedy chodis kocikovat a kam?
26. mar 2011 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pigletka ja chodim kocikovat hocikedy, mne mala spi v kociku a ked nespi tak sa vozi, kludne sms a mozme sa dohodnut, my sme vonku aj 5 hopdin 0904 168 129
23. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto kto chodí kočíkovať ku kanálu, okolie Kauflandu? Vidím tam vždy strašne veľa kočíkov tak som zvedavá či sú mamičky aj tu na mk.
11. okt 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela8561
Ahoj Miska, ano chodim kocikovat ku kanalu, mozme dat niekedy stretko))))ake stare mas dietatko?
18. okt 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela8561 ahoj aj ja chodim ku kanalu a ties na to nove ihrisko mozme sa niekedy stretnut ak buse cas..
21. okt 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....ja bývam na budatínskej pri pekárni....väcsinou chodim s malým k draždiaku alebo sa tulam po uličkách na sídlisku...ak budete mat niekto chut sa pridať dajte vedieť....mam 16-mesacneho chlapčeka, no rad sa vozí v kocariku :slight_smile:
27. nov 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,ja byvam pri zeleznicnej stanici Petrzalka..najde sa nejaka mamina z blizkeho okolia na kocikovanie?vacsinou chodim od Promenady III Veze smerom k Auparku a do sadu Janka Krala....))))))
29. nov 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskabrano Ahoj...ja nemam problém ist hocikam sa poprechádzať...:slight_smile:
4. dec 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 ahoj...to byvame veeeelmi blizko Teba :slight_smile: niekedy sa mozeme dohodnut...sice ja mozem len tak raz-dvakrat do tyzdna...ale spolocnost vzdy potesi :slight_smile:
6. dec 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok