• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
@mirkita Ahoj...tak to budeme radi...ani ja nemožem vela-krát, študujem na VŠ posledný rok, tak to mam doma veselšie, no rada sa zoznamim a privítam nového kamaráta pre Samka...ako staré máš bábatko? :slight_smile:
7. dec 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 bude mat o chvilocku jeden rok :wink: tak to mas vesele so skolou...ja zase chodim do prace :grinning:
7. dec 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkita v piatok mám skusku,ale buduci týžden ak budes mat cas, sa mmožeme stretnut..Samko má 16-mesiacov...a kde presne bývate?
7. dec 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 OK...tesim sa...my byvame tiez blizko pekarne ale smerom ku drazdiaku
7. dec 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkita Ok...ako sa na sebe nakontaktuje? ci si tu napíšeme? :wink:
8. dec 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 mozeme si cez IP dat telefonne cisla :wink:
8. dec 2011 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkita už som ti poslala :slight_smile:
8. dec 2011 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: .. Ja kocikujem krizom po petrzke .. Najcas
tejsie drazdiak a tie konciny..a inak pri carrefoure je detsky svet hopla..tip na uprsane dni :slight_smile: ..my sa tam s malym dokonale vyblaznime
11. dec 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, mam cerstvo rocneho syna a byvame pri drazdiaku..a budeme radi, ked dame spolocnu kocikovu seansu :slight_smile:
11. dec 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, ste tu nejaka, co mate este nechodiace babo z okolia Budatinskej - blizko pekarne? Hladame kamosa, kamosku s ktorou by sme mohli kedykolvek vybehnut na prechadzku :wink:
11. dec 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwesska Ahoj...aj my bývame na Budatínskej, aj ked moj malý už chodí, no ak ty to nebude vadiť radi sa zoznamime... :slight_smile:
12. dec 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwesska
@alka127 ahojte dievcata, my byvame pri antolskej, tak sme kludne k dispozicii na zimne prechadzky :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monso Ahoj.....no super....akurat zajtra idem na Antolsku, ale len na ultrazvuk, a potom utekame k zubárovi....neznasam zubara... :slight_smile:))
12. dec 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 tak dufam, ze vsetko dobre dopadne, ja som nastastie imunna voci zubarom - zvladam to v pohode, tak potom kludne inokedy, hihi
12. dec 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 Super a kde na Budatinskej ked sa smiem spytat? My sme 69 :slight_smile: Mne nevadi, ze maly chodi, ja len ze aby vy ste sa pri nas nenudili, ci nahodou uz nechodievate na ihrisko a tak .-)
13. dec 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwesska Ahoj...my na 77....tak to si možno vidime aj aj do okien....neboj, nudit sa isto nebudeme.....tak by sme sa mohli niekedy stretnut :slight_smile:
13. dec 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monso Ahoj...všetko ok...len zub bolí ako divý.....tak sa možme niekedy dohodnut na prechádzke...a kedy chodievate von? my skor doobeda, ale aj poobede sa da, len podla toho ako sa zobudí :wink:
13. dec 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 jaaaaaj, to ked zub boli, tak vsetko naokolo je "suviks" :unamused: my chodievame von ako sa zadari, ale aj doobeda aj poobede, on vacsinou aj tak chrni v kociku, len cez obed sme doma, aby si natlacil brusko, takze my sme taki flexibilni :grinning: takze sme k dispozicii viacmenej kedykolvek
13. dec 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 Jeej, tak to je aka sranda, fakt si mozno vidime do okien :slight_smile: Ako pozeram, chodievate von tiez vacsinou doobeda ako my. Ze ja som vas este nestretla! :slight_smile: Super, tesim sa, aspon tu nebudem bludit ako Holandan :grinning:
13. dec 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monso Ahoj, byvas priamo oproti Antolskej ci blizsie k Lidlu? A kam chodievas vacsinou? Na Drazdiak? Ci ako my kade tade? :slight_smile:
13. dec 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwesska ahojki, my byvame na Lubovnianskej ulici, a chodievame presne ako vy - kade tade, medzi ulicami, popri ramene
13. dec 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monso ,@iwesska No vidím, to tak, že sa možme stretnut všetky tri....sice zajtra doobeda idem do skoly ale poobede som k dispozícii...ak sa teda bude dať aj z vašej strany...hmm? bolo by to fajn :slight_smile:
13. dec 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwesska No vidím, to tak, že sa možme stretnut všetky tri....sice zajtra doobeda idem do skoly ale poobede som k dispozícii...ak sa teda bude dať aj z vašej strany...hmm? bolo by to fajn
13. dec 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monso ahoj, my byvame na jasovskej teda kusok od vas, tiez hladam kamosku na kocikovanie, malicka ma 2 mesiace, sem tam by sa nam veru zisla spolocnost :slight_smile:
13. dec 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127
@iwesska juuuuj, ja by som rada, ale poobede ideme s babkou do incheby na vianocne nakupy, ale vo stvrtok som cely den k dispozicii
14. dec 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka13l ahojki, no jasne to by bolo súpis, ako som písala vyssie babam, tak zajtra mam cely den volny, tak ak budes chciet mozme dat stretko :grinning:
14. dec 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monso super, tesim sa, poslem telefonne cislo cez IP.. tak snad zajtra sa vidime! :wink:
14. dec 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monso ahoj...zajtra nemame nic, tak by sme sa mohli stretnut....len daj vedieť kedy casovo...tesime sa :slight_smile:
14. dec 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, v stave zufalstva som sa dnes registrovala sem, lebo vidim, ze nielen ja mam depku z prechadzok medzi panelakmi. Byvam na Haanovej (pri Nam.hraniciarov), mam 5tyz. dievcatko... ked sa nabuduce stretnete, rada by som sa pridala, alebo len tak s niektorou pokvakala pocas prechadzok...
15. dec 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
15. dec 2011 o 23:02 • marmota
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok