Stretnime sa
dagi01
19. okt 2009

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

😞
alka127
7. dec 2011
@mirkita Ahoj...tak to budeme radi...ani ja nemožem vela-krát, študujem na VŠ posledný rok, tak to mam doma veselšie, no rada sa zoznamim a privítam nového kamaráta pre Samka...ako staré máš bábatko? 🙂
mirkita
7. dec 2011
@alka127 bude mat o chvilocku jeden rok 😉 tak to mas vesele so skolou...ja zase chodim do prace 😃
alka127
7. dec 2011
@mirkita v piatok mám skusku,ale buduci týžden ak budes mat cas, sa mmožeme stretnut..Samko má 16-mesiacov...a kde presne bývate?
mirkita
7. dec 2011
@alka127 OK...tesim sa...my byvame tiez blizko pekarne ale smerom ku drazdiaku
alka127
7. dec 2011
@mirkita Ok...ako sa na sebe nakontaktuje? ci si tu napíšeme? 😉
mirkita
7. dec 2011
@alka127 mozeme si cez IP dat telefonne cisla 😉
alka127
7. dec 2011
@mirkita už som ti poslala 🙂
28honey
11. dec 2011
ahojte 🙂 .. Ja kocikujem krizom po petrzke .. Najcas
tejsie drazdiak a tie konciny..a inak pri carrefoure je detsky svet hopla..tip na uprsane dni 🙂 ..my sa tam s malym dokonale vyblaznime
28honey
11. dec 2011
ozaj, mam cerstvo rocneho syna a byvame pri drazdiaku..a budeme radi, ked dame spolocnu kocikovu seansu 🙂
iwesska
11. dec 2011
Caute baby, ste tu nejaka, co mate este nechodiace babo z okolia Budatinskej - blizko pekarne? Hladame kamosa, kamosku s ktorou by sme mohli kedykolvek vybehnut na prechadzku 😉
alka127
12. dec 2011
@iwesska Ahoj...aj my bývame na Budatínskej, aj ked moj malý už chodí, no ak ty to nebude vadiť radi sa zoznamime... 🙂
monso
12. dec 2011
@iwesska
@alka127 ahojte dievcata, my byvame pri antolskej, tak sme kludne k dispozicii na zimne prechadzky 😃 😃
alka127
12. dec 2011
@monso Ahoj.....no super....akurat zajtra idem na Antolsku, ale len na ultrazvuk, a potom utekame k zubárovi....neznasam zubara... 🙂))
monso
12. dec 2011
@alka127 tak dufam, ze vsetko dobre dopadne, ja som nastastie imunna voci zubarom - zvladam to v pohode, tak potom kludne inokedy, hihi
iwesska
13. dec 2011
@alka127 Super a kde na Budatinskej ked sa smiem spytat? My sme 69 🙂 Mne nevadi, ze maly chodi, ja len ze aby vy ste sa pri nas nenudili, ci nahodou uz nechodievate na ihrisko a tak .-)
alka127
13. dec 2011
@iwesska Ahoj...my na 77....tak to si možno vidime aj aj do okien....neboj, nudit sa isto nebudeme.....tak by sme sa mohli niekedy stretnut 🙂
alka127
13. dec 2011
@monso Ahoj...všetko ok...len zub bolí ako divý.....tak sa možme niekedy dohodnut na prechádzke...a kedy chodievate von? my skor doobeda, ale aj poobede sa da, len podla toho ako sa zobudí 😉
monso
13. dec 2011
@alka127 jaaaaaj, to ked zub boli, tak vsetko naokolo je "suviks" :-| my chodievame von ako sa zadari, ale aj doobeda aj poobede, on vacsinou aj tak chrni v kociku, len cez obed sme doma, aby si natlacil brusko, takze my sme taki flexibilni 😃 takze sme k dispozicii viacmenej kedykolvek
iwesska
13. dec 2011
@alka127 Jeej, tak to je aka sranda, fakt si mozno vidime do okien 🙂 Ako pozeram, chodievate von tiez vacsinou doobeda ako my. Ze ja som vas este nestretla! 🙂 Super, tesim sa, aspon tu nebudem bludit ako Holandan 😃
iwesska
13. dec 2011
@monso Ahoj, byvas priamo oproti Antolskej ci blizsie k Lidlu? A kam chodievas vacsinou? Na Drazdiak? Ci ako my kade tade? 🙂
monso
13. dec 2011
@iwesska ahojki, my byvame na Lubovnianskej ulici, a chodievame presne ako vy - kade tade, medzi ulicami, popri ramene
alka127
13. dec 2011
@monso ,@iwesska No vidím, to tak, že sa možme stretnut všetky tri....sice zajtra doobeda idem do skoly ale poobede som k dispozícii...ak sa teda bude dať aj z vašej strany...hmm? bolo by to fajn 🙂
alka127
13. dec 2011
@iwesska No vidím, to tak, že sa možme stretnut všetky tri....sice zajtra doobeda idem do skoly ale poobede som k dispozícii...ak sa teda bude dať aj z vašej strany...hmm? bolo by to fajn
lenka13l
13. dec 2011
@monso ahoj, my byvame na jasovskej teda kusok od vas, tiez hladam kamosku na kocikovanie, malicka ma 2 mesiace, sem tam by sa nam veru zisla spolocnost 🙂
monso
14. dec 2011
@alka127
@iwesska juuuuj, ja by som rada, ale poobede ideme s babkou do incheby na vianocne nakupy, ale vo stvrtok som cely den k dispozicii
monso
14. dec 2011
@lenka13l ahojki, no jasne to by bolo súpis, ako som písala vyssie babam, tak zajtra mam cely den volny, tak ak budes chciet mozme dat stretko 😃
lenka13l
14. dec 2011
@monso super, tesim sa, poslem telefonne cislo cez IP.. tak snad zajtra sa vidime! 😉
alka127
14. dec 2011
@monso ahoj...zajtra nemame nic, tak by sme sa mohli stretnut....len daj vedieť kedy casovo...tesime sa 🙂
eliasa
15. dec 2011
ahojte maminy, v stave zufalstva som sa dnes registrovala sem, lebo vidim, ze nielen ja mam depku z prechadzok medzi panelakmi. Byvam na Haanovej (pri Nam.hraniciarov), mam 5tyz. dievcatko... ked sa nabuduce stretnete, rada by som sa pridala, alebo len tak s niektorou pokvakala pocas prechadzok...
marmota
Odpoveď bola odstránená
Zobraz