• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamulky z Petržalky hláste sa na kočíkovanie

26. februára 2013 
@marmota 6t nechodit von je strasne dlho, chodit sa moze aj s par tyzdnovym, len nie na x hodin... a teraz nie su ani mrazy ani velka zima, tak urcite aspon na pol hodku v poho
15. dec 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskabrano ahoj, ja byvam na promenade pri tych novych domoch, kocikujem tadial kazdy den, mam 7 mes. dcerku, rada by som kocikovala s niekym, tak ak chces, mohli by sme sa niekedy dohodnut. Ako mas stare babo?
30. dec 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj Ivka,super,tesim sa,ze sa nasiel niekto na kocikovanie z tohto okolia.Ja mam 8 mesacneho syna Adamka.Dufam,ze buduci tyzden uz bude lepsie pocasie aj pre nas co kocikujeme....)))))Ozvem sa buduci tyzden a mozeme sa dohodnut....)))))
5. jan 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 ahoj,pisem trosku oneskorene...))) na kocikovanie sa mozeme niekedy dohodnut,bolo by to fajn....))))
5. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marmota ahoj, ja som na nam.hraniciarov, takze sme cca blizko seba. ja chodim s malou od 4tyz., zboznuje prechadzky, niekedy da aj 2 hod vonku, teda ona mozno aj dlhsie, len ja mam dost :slight_smile: ty si niekde blizko? pediatricka nam nic nezakazala, povedala, ze cerstvy vzduch babatku prospieva, takze to robim podla zvazenia, ak padne na petrzalku smog, radsej nejdem, ak je zima, viac ju nababusim, nakremujem a ide sa...
11. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marmota ahoj ja byvam kusok do danoveho uradu na sevcenkovej :slight_smile:
21. jan 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto na kocikovanie v okoli chorvat. ramena resp danoveho uradu resp. Kauflandu? Mam mesacnu dcerku a chodime kazdy den aspon a hodku-dve
21. jan 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, bývam pri much.námestí mám 10mesačného synčeka a chodím kočíkovať každý deň na 2hod do Sadu Janka Kráľa, centra mesta atď pridá sa niekto? :slight_smile:
24. jan 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka127 @miskabrano Ahojte, ja bývam tiež v petržalke vedľa Sportclinik blízko Sadu Janka Kráľa, chodím kočíkovať každý deň :slight_smile:
24. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobcek24 ahoj, byvam pri dan.urade, mozme dat niekedy kocikovanie. Chodim von denne , casto aj dva krat (doobeda a poobede) tak na 1-2hod, podla toho ako maly spi. Takze ak chces daj vediet a mozme sa dohodnut a dat stretko vo stvorici :slight_smile: Inak casto chodim okolo Sevcenkovej zo vsetkych stran, lebo je to trasa k mojim rodicom, mozno sme uz okolo seba aj neraz presli :slight_smile:
31. jan 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neri111 ja som tiez na sevcenkovej, sice uz kocikovat veli nechodime, uz len na peso - a aky mas kocik?
31. jan 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon Ahoj, kocik mam sivo zeleny ADBOR :slight_smile: mam rada prechadzky s malym a nerobi mi problem ziadne pocasie :slight_smile: A ty v ktorych miestach na Sevcenkoej byvas ?
31. jan 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rada by som sa pridala k dalsej maminke alebo maminkam kocikovat - byvam pri Petrzalskom korze na Vranovskej. Moj patmesacny Daniel spinka len vonku a pri kazdodennych vychadzkach mi byva smutno
1. feb 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcek24 ahoj, ja chodím okolo chorvat. ramena skoro každý deň, bývam na belinského takže sa tu motám každý deň, hálova ševčenkova a tak. :slight_smile:
5. feb 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanek_6544 Ahooj,ja byvam na Vilovej cize to mame kusok od seba a rada sa s tebou i Danielkom zoznamim.O kolkej chodite na prechadzky?my tak okolo 12.30 -13h to je cas,kedy moj 9mesacny Adam chodi spavat.Mozeme sa niekedy dohodnut,hm?
6. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanek_6544 ahoj, aj ja byvam pri korze, na rusovskej ceste, a tiez ako @michaela8561 pise chodim aj okolo chorvatskeho ramena, na obed najviac :wink: mame Adamka 4mesacneho za tyzden, tak to nie su nasi daleko od seba ;)
2. mar 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladikaw Ahoj, byvam blizko Rusovskej cesty,mozeme sa niekedy stretnut a ist kocikovat.Teraz uz je paradne pocasie a idealne na prechadzky....))))))
21. mar 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute,my byvame na Holicskej,nejaka mamina v okoli?A dnes mame 2 mesiace :slight_smile:
2. apr 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka23 Ahoj, my byvame blizko Drazdiaku. Kam chodis kocikovat? :slight_smile:
10. jún 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva02 kedy ako,smer Billa,potom smer Drazdiak,po okoli do parcikov,pozdlz Chorvatskeho ramena smer Kaufland,zalezi ako dobre maly spinka :slight_smile:
13. jún 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. nenajde sa niekto z okolia Sustekovej s malym babom? je mi na materskej smutno :slight_smile:
10. aug 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja byvat tiez v petrzalke, ako casto a kde sa stretavate? mate nejake konkretne miesto a hodinu aj by som sa pridala :D
1. sep 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam.6 tyzdnoveho synceka a rada by som spoznala niaku maminku na kocikovanie okolo drazdiakaa a okolie. Niekedy je nam trochu smutno este v takomto pocasi :unamused: . Tak budem rada novej spolocnosti :wink:
1. nov 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no konecne sa mozem aj ja pridat po tom dlhom tehotenstve :slight_smile: mam dvojtyzdnovu dcerku a byvame pri antolskej rada spoznam maminy odtialto :slight_smile:
29. nov 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria613 ahoj no ja byvam pri drazdiaku jak je jasovska tak sa mozeme stretnut a ist spolu kocikovat ja budem len rada :slight_smile:
30. nov 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajj ja budem rada kedy chodievate? My tak okolo obeda..
30. nov 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@morisa ahojky :slight_smile: ja som z bulikovej, mam doma 2 mesacnu dcerku, mohli by sme sa stretnut mame to k sebe blizko :slight_smile:

@azyra ahoj, vsimla som si ze si rovnako mladucka mamina ako ja :slight_smile: mohli by sme sa niekedy stretnut :slight_smile:
1. dec 2012 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som z medvedovej v ovsisti a mam 9 mesacneho syna. Rada by som sa k nejakej mamicke pridala na kocikovanie :slight_smile:
22. feb 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok