Máte rady a tipy kam na stretnutia z MK?

tea333
20. sep 2011

Takmer v kazdej teme, ci uz je to tema so spolocnym terminom porodu, snazilky alebo baby zijuce v rovnakom regione nastane cas, kedy sa chcu baby z MK stretnut.Mnoho vacsich ci mensich stretnuti uz bolo zorganizovanych, no vsetky informacie ostavaju v zatvorenych temach. bolo by dobre, ak by sme si po stretnuti mamiciek mohli takto dat vediet kde sa stretko odohralo, a ci ste boli spokojne s vyberom miesta, hotela ci chaty a ci to tam bolo dobre aj pre deti a tak ulahcit organizovanie dalsich stretnuti..

tea333
autor
20. sep 2011

Tak ja pridam svoju skusenost. Zazila som stretnutie v areali ekoma pri Zvolene.Areal je prijemny, izolovany, s travickou, bazenom a hlavne je tam mnoho a mnoho sportovych moznosti (je to sportovy areal).Su tam tiez zvieratka, rybnicek, hojdacky, bazen, piratska lod, takze deti sa bavili a male babatka sedeli na deke na travniku. Ubytovanie v chatkach bolo prijemne, chatky boli pekne a ciste a pri chatke sme mali moznost grilovania, takze sme mohli vecer posediet.Co sa mne osobne nepacilo, bola nestihajuca obsluha v restauracii a fakt, ze sa doplacalo za trampolinu, bazen aj ine aktivity. Inak bolo viac pozitiv nez negativ 🙂

peta131
20. sep 2011

My sme mali stretnutie v Oravskom haji pri Trstennej a bolo perfketne, krasny areal, este lepsie ubytovanie a mily, ochotny a ustretovy personal...je to krasny velky areal s rybnikami, kde si mozete ulovit vlastneho pstruha, ktoreho vam potom aj upecu, velky altanok na grilovanie, ihrisko pre deti, stajne s konikmi s moznostou jazdenia, wellnes, bazen + virivka, masaze, solarium, sauna...spolocenska miestnost s biliardom a inymi hrami, krasna restauracia s terasou vonku s vyhladom na jazierko a vodny mlyn...ubytovanie v rozpravkovych domcekoch, kazdy ma svoje rozpravkove meno, ja s rodinkou sme byvali v Snehulienke 🙂
velkym plus je, ze v cene mate volny vstup do bazena a aj virivky...
na recepcii mi ochotne zohriali vyzivy pre maleho, prevarili vodu na vecer, co mi maly na veceri nezjedol, sme si mohli odniest na izbu...fakt idealne miesto pre rodiny s detmi...
ziadne minus nemam, spokojnost na 1*
s babami sme pokecali, deti sa zahrali, spravili sme si opekacku v altanku a vysantili sa v bazene...supe super super 🙂
a este ma napadlo jedno plus, a to, ze v restauracii robia decke porcie, poskytnu detsku stolicku a aj na izbu decku postielku 🙂

tea333
autor
20. sep 2011

@peta131 to znie rozpravkovo 😵 😵