Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nádem si kamarátku - mamičku zo Žiliny?

kviettocek2
27. nov 2012

hladam si kamaratku s dietatkom mojej malej je tri a pol roka tak hadam sa tu niekto najde

mirusiatko32
27. nov 2012

Ahoj,uz si nasla:D

lenkasim
12. dec 2012

Ahoj, my sa sťahujeme do okolia Žiliny a tiež by som sa rada zoznámila. Mám dcéru dva a pol roka.

sophia2602
1. jan 2013

Ahoj, som zo žiliny a tiež hľadám kamošku. Mám dve detičky dcérka bude mať 4 a synček 2.

lenkasim
2. jan 2013

Ahoj, radi sa stretneme a zoznamime. Chodievate sa niekam hrávať?

sophia2602
8. jan 2013

Ahojte, no konečne sa mi podarilo sa sem dostať. môžme sa dohodnúť a niekde sa stretnúť. My sme na Solinkách. Odkiaľ ste vy?

vejula
8. jan 2013

@kviettocek2
@mirusiatko32 @sophia2602 čavte kočky, ja som z hlin ale blizko soliniek byvam. Za hodku idem do centra na hlinach do levika. Ale ked budete robiť stretko rada sa pridam 🙂

sophia2602
8. jan 2013

Ahoj, no my sa momentálne chystáme na návštevu, ale môžme dať stretko koncom týždňa, budem rada.

kviettocek2
autor
8. jan 2013

@vejula hej super ja som tam dnes tiez bola s malou

lenkasim
8. jan 2013

Ahojte, my sme sa prisťahovali do Rudiny, ale mám auto a chodievame do Žiliny, najnovšie do Labyrintu. Ak by ste sa chceli stretnúť, rada sa pridám, kľudne aj koncom týždňa.

sophia2602
9. jan 2013

čavte baby, kde sa nachádzajú tie centrá, názvy mi vôbec nič nehovoria. môžme sa tám dať dokopy

lenkasim
9. jan 2013

Labyrint je pri bábkovom divadle, Levik na Hlinách. Ale možeme sa stretnúť s deťmi aj v nejakom detskom kútiku v obchodnom centre.

sophia2602
13. jan 2013

Konečne nám napadlo snehu. Čo tak zorganizovať sánkovačku

lenkasim
13. jan 2013

My sa radi pridáme.

maminkajanka84
15. jan 2013

Ahojte, rada sa pripojim byvam s malou väčšinou sama, ma 8 mesiačikov, no rada pokavičkujem a stretnem sa s maminou a aj viacerymi maminami,ozvite sa:o)Janka 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli