Nájde sa tu mamička na kočíkovanie v Petržalke?

zabka987
10. nov 2011

Dobry den, najde sa nejaka mamicka na spolocne kocikovanie v Petrzalke pri Drazdiaku ? Mam 3 mesacnu dcerku 🙂

alka127
27. nov 2011

Ahoj...aj ja byvam v blízkosti dražiaka, no moj malinký ma už 16 mesiacov, ak by nevadilo 🙂

lucia1974
21. dec 2011

ahoj nasla si niekoho? ja mam 3 a pol mesacnu malu a tiez niekoho hladam...

monso
22. dec 2011

@lucia1974 ja byvam pri antolskej pri drazdiaku, aj sme sa s alka127 stretli a pokecali, tak ked budes chciet, tak daj vediet :D :D

davidvasady
15. mar 2012

Ahojte,touto cestou hladám mamičku na spoločné kočíkovanie v Petržalke.Bývam pri TPD-čku.Mám syna 3 mesačného.

viva02
20. mar 2012

Ahojte, ja byvam pri Drazdiaku, mam 7-mesacneho chlapceka (a este jedneho velkaca). 🙂

mon173
7. apr 2012

Caute baby,
ja byvam pri poliklinike Sustekova, tak vas rada spoznam ked bude moznost. ked ste vsak vsetky z petrzky, prosim vas neviete mi poradit nejakeho dobreho pediatra? potrebujem tu moju vymenit. v nicom nepomoze, neporadi, nic neriesi. tak ak mate niekoho schopneho, dajte mi prosim vediet.
dakujem

andreadavid
21. apr 2012

Ahoj,bývame pri TPD-čku chodíme sa kočíkovať okolo ramena. Mám syna Davidka má 4 mesiace.Sme tu zriedkavo pri počítači ale keby si chcela zastihneš nás tu-0911 291 334. Zatial sa majte-Andrea.

dejnuskaa
29. nov 2012

Obnovujem temu🙂. Hlada sa mami, z Petrzalky najlepsie okolie danoveho uradu na kocikovanie. Mam 3,5 mesacne dievcatko

kikuska11111
1. dec 2012

ahojky 🙂 ja byvam v ovsisti, doma mam 2,5 mesacnu dcerku 🙂 prijala by som spolocnost pri kocikovani :D

stuzi
7. dec 2012

Ahoj chodím kočíkovať do lesíka pri Ovsišti, samej to ubieha pomaly ☹ prijala by som kamošku - maminu na spoločné kočíkovanie - kecanie 🙂

katjur
22. feb 2013

Ahoj stuzi, este hladas maminu na kocikovanie? Byvam v ovsisti a do lesika chodim kocikovat pravidelne 🙂

infrablue1
9. máj 2014

Dievčatá mam záujem o kočikovanie s vami len som tu prisťahovalkyňa, bývame v južnom meste ( Slnečnice) a jedine čo tu je na prd ze tu niesu chodníky a prechádzať sa mi dokola domčekov nechce. Mam 3 mesačnú dcérku a kľudne nastúpim na MHD a dojdem za vami ak ma navigujete 🙂

mamickanaprechadzky001
20. jún 2014

Ahojte dievcata, skuste sa prihlasit na na web, ktory som pre vas spravila www.mamickanaprechadzky.sk - funguje od vcera a uz sa tam pridali dve baby 🙂 ...nemate co stratit. Caukyy

paprcka1109
7. júl 2014

byvam pri Jame v petrzke a hladam partacku na kocikovanie

bubla14
29. júl 2014

Ahojte, najde sa tu nejaka mamicka v Ovsisti na kocikovanie? Mam 3 mesacnu dcerku a uvítame spolocnost pri kocikovani

opina123
8. dec 2014

Ahojte. Mam mesacneho synceka a tiez hladam mamicku na kocikovanie v Ovsisti.

zuzu_ka
20. jan 2015

Ahojte, vidim, ze od decembra sa tu nediskutuje, ale skusim... 🙂 mam 30 rokov, dcerku 4-mesacnu a rada by som spoznala mamicku/y na spolocne kocikovanie a pod., som z Ovsista. Stretli ste sa alebo stretavate uz? Rada by som sa pridala.

mamamojejdcery
21. feb 2016

Je tu ešte maminka na kocikovanie? 🙂

monciny
14. mar 2016

Ahojte, je nejaka maminka na kocikovanie v Petrzalke? 🙂 uz sa otepluje a ja som tu nova...

robkovakika
10. okt 2016

Ahojte, hladam nejaku maminu na spolocne kocikovanie v Petrzalke. Som 30rocna mamina 6-mesacneho synceka a rada uvitam spolocnost pri kocikovani ☺

patriciaba851
26. nov 2016

Ahojte, mam 26rokov a rocneho syna ...sme z Petrzalky a radi by sme nasli partakov na ihriska ..kedze v kociku uz moc nevydrzi 🙂 ...dakujem

erikasmiling
2. dec 2017

Ahojte maminky. Kocikujem s malou 6 mesacnou zojkou v petrzalke nedaleko od drazdiaka zo strany ULK. Holicska ulica presnejsie. Keby sa chcel niekedy niekto pridat a pokecat, budem rada😀