Nájde sa tu mamička na kočíkovanie zo Zvolena?

kmichaela
24. júl 2011

hladam si kamosu mamicu na kocikovanie vo Zvolene,mam 8 mesacnu dcerku..

miska_zv
24. júl 2011

Aj my sme 🙂 máme 7 mesiacov 🙂

kmichaela
autor
24. júl 2011

@miska_zv a co mas chlapceka?ako sa vola???

miska_zv
24. júl 2011

@kmichaela máme chlapčeka, volá sa Miško a sme zo Západu a vy?

kmichaela
autor
24. júl 2011

moja dcera sa vola Ella a byvame v meste. nevies ci vo Zvolene nie je materske centrum???

jazv
25. júl 2011

Ahojte. My sme tiez zo ZV, Jana a moj 3-mesačný synček Tomáško, bývame v centre. Rada pôjdem kočíkovať s Vami.

miska_zv
25. júl 2011

@kmichaela Neviem o nijakom materskom centre, okrem jedného tu na západe.. ale to je v kostole a asi to tam aj tak vyzerá.. 🙂
@jazv Radi sa stretneme, zoberiem ešte jednu kamošku zo západu.. my chodiveame väčšinou spolu 🙂

kmichaela
autor
25. júl 2011

@jazv ahoj aj ja byvam v centre..

jazv
26. júl 2011

@miska_zv Super, tesim sa 🙂

miska_zv
26. júl 2011

@kmichaela
@jazv Môžeme sa zatiaľ dohodnúť na bud. týždeň-má byť pekne 🙂

jazv
27. júl 2011

Noo, slniečko by mohlo ešte toto leto vykuknúť 😉 Ok, budem rada. Kam sa chodite prechadzat?

kmichaela
autor
27. júl 2011

jasne mozme ale ja budem doma az vo stvrtok..ideme na dovolenku..ja chodim ib atak na namestie..navrhnite nieco..

kitulka79
29. júl 2011

kočky aj my sme tuuuuu ....radi sa s vami stretneme 🙂

miska_zv
29. júl 2011

@jazv Chodíme do mesta, alebo popri hrone.. a najčastejšie do tesca :D že @iwusa14 ? :D
@kmichaela
@jazv
@kitulka79 takže v utorok by sme mohli? má byť už konečne krajšie

kmichaela
autor
29. júl 2011

joooj ja nemozem utorok..ale potom ked sa vratim tak urcite idem aj ja..

jazv
29. júl 2011

@miska_zv
@kmichaela
Ja sa zvyknem prechadzat po namesti, v parku, popri Hrone, do Tesca, Hypernovy.... Dajte potom vediet buduci tyzden, ze kedy a kde a vyrazime 😀 Navrhla by som piatok, aby sa k nam mohla pripojit aj miska, ktora je teraz na dovolenke... Dufam, ze sa Vam to ok odosle, este neviem, ako to tu chodi...

iwusa14
29. júl 2011

@miska_zv Jasne Miska :D sak aj dnes sme boli ako inak Tesco a pokukat co by sme nasim loptosom kupili 🙂 .

miska_zv
29. júl 2011

@jazv Veru 🙂 Tak počkáme do piatku :D
@iwusa14 Tak vieš.. no v tescu sa kočíkuje naj naj naj :D

kitulka79
30. júl 2011

@miska_zv Ok tak v utorok ....a kde?????a o kolkej 🙂

miska_zv
30. júl 2011

@kitulka79 tak sa dohodnime, mne je to jedno.. naj poobede
@iwusa14

kitulka79
31. júl 2011

baby co tak na namesti pri fontane ????? okolo 14.00

miska_zv
31. júl 2011

@kitulka79 Ok, takže v utorok pri fontáne okolo 2... 🙂
@iwusa14
@jazv

michalag
31. júl 2011

Ahojte kočky, nechcem byť hnusna ale tých tem okolo Zv je tu už dost vela čo tak si dat do vyhladavaca, popripade kuknut Region?

Inak kebyze sa najde niekto zo Zl. potoka nebudem proti 😉

michalag
31. júl 2011

@kitulka79 @miska_zv inak čawes baby 🙂 , vidím vas v každej teme 😀

iwusa14
31. júl 2011

@miska_zv Moze byt, pojdeme spolu Miska 🙂

miska_zv
31. júl 2011

@iwusa14 Jasné pôjdeme spolu 🙂
@michalag Miši, mám na Zlaťáku kamošku, len nie je tu na koni a potom ešte @silviabbbb či aký to má nick :D Aj Siska je zo Zlaťáku... mrkni 🙂 a idem pozrieť tie zvolenské témy :D

miad45
2. aug 2011

Ahojte ja mám 4 ročného a 3 mesačného synčeka.
Miška pokiaľ viem materské centrum bolo na západe. Neviem či to ešte funguje ale nebolo to otvorené každý deň resp. nefungovalo to tak ako som si to ja predstavoval. Keďže som chcela byť s malým v kolektíve a s inými mamičkami , tak som ho prihlásila na kurz plávania. Vrelo odporúčam. Potom som objavila v Robotníckom dome klub , kde som s ním chodila. Všetko sa to nieslo v duchu waldorfskej pedagogiky .Bolo tam fajn, ale urobili z toho škôlku a presťahovali sa. Takže zase nebudem mať kde s tým mladším chodiť. 😒 Ak by ste niektorá objavila nejaký klub pre mamičky s deťmi dajte vedieť. Možno sa tam stretneme. 🙂

miska_zv
2. aug 2011

@miad45 No aj my chodíme na žabiatka 🙂 Je tam super.. A v kostole jedine čo viem, že je nejaké centrum.. 🙂

miska_zv
2. aug 2011

@kitulka79 Ahoj, prečo si dnes nedošla??? 🙂 Bolo fajn počasíčko 🙂

kitulka79
9. aug 2011

@miska_zv ahojte baby , ospravedlnujem sa , ale len vcera vecer som prisla do ZV,bola som u mamy a pre deti a tak som tam ostala na tyzden ale uz som doma a mozme ist von 🙂 posielam cislo na mna ked pojdete von staci zavolat 🙂 0911182274