Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nájdem slobodnú maminu na zoznámenie?

francikopus
12. máj 2016

Ahojte, viem, že toto tu nie je zoznamka, preto sa nenahnevám, keď mi to tu vymažete, alebo sa na moju hlavu znesie od vás vlna kritiky, ale priznám sa, že mi príde ako fajn nápad hľadať práve tu. 🙂 Som muž, ktorý by sa rád zoznámil s nejakou slobodnou, či budúcou mamičkou. Asi vám príde zvláštne, že hľadám práve takú, ale ja túžim po rodine a deťoch, tak nevidím dôvod, prečo sa strániť mamičiek, ktoré sú samé s dieťaťom a sklamali sa v láske. Nie som zúfalý, ani nechcem tlačiť na pílu, píšem sem len z toho dôvodu, že ak raz môžem urobiť v živote jednu mamičku a dieťa šťastnými, tu je miesto, kde možno nájdem. 🙂 Ja som slobodný bez záväzkov a finančne nezávislý, zodpovedný a samostatný. Ešte raz prepáčte, že to sem píšem.

dominika6
12. máj 2016

@francikopus
a nežiješ s mamičkou?
to vieš veľa sa tým vylúči...😀

francikopus
autor
12. máj 2016

Ou bože, to je trapas, dal som to do nesprávnej kategórie. Ako to vymažem??? 😀

francikopus
autor
12. máj 2016

@dominika6 nieeee, žijem sam. 🙂

dominika6
12. máj 2016

a aký máš nick na pokeci?

dominika6
12. máj 2016

pokecom sa tiež veľa vylúči...

francikopus
autor
12. máj 2016

@dominika6 😀 dobreee

dominika6
12. máj 2016

@francikopus
takže môžeš pokračovať v hladaní inde 😀

francikopus
autor
12. máj 2016

No, mne sa svet nezrúti 😀 Aj tak by som to tu teraz najradšej vymazal, lebo to mam v blbej kategórii

dominika6
12. máj 2016

@francikopus adminka 😀 ona ťa zmaže

francikopus
autor
12. máj 2016

Ale nie cely profil 😀 😀

francikopus
autor
12. máj 2016

Prosim adminku, aby to tu zmazala, skúsim to založiť v správnej kategórií 😀

tobnuf
12. máj 2016

😂😂😂😂😂 sem uz ozaj hocikto chodi

francikopus
autor
12. máj 2016

@tobnuf Myslíš také indivídum, ako som napríklad ja? 😀

tobnuf
12. máj 2016

@francikopus .. individum 😂 .. moze byt 😂

francikopus
autor
12. máj 2016

@tobnuf Nuž, ja viem, ono to vyzerá asi veľmi zúfalo, ale tak hovorím si, prekonám tú hanbu a skúsim to, aj keď už teraz som sa tu kvalitne strápnil 😂

tobnuf
12. máj 2016

@francikopus .. este ze si v anonymite 😉

ivanka12311
12. máj 2016

@dominika6 suhlasim ked sa vyluci pokec tak moze byt :D ved na pokeci nic dobre clovek nenajde..

fuska
12. máj 2016

@francikopus Ked hladas partnerku, tak by si mohol mat aj nejaku fotku, nie? Co si myslis, ze baby chcu macku vo vreci?

lumma
12. máj 2016

Chlap a zoznamovať sa na modrom koníku? Zvláštne no...

kllamarka
12. máj 2016

@ivanka12311 @dominika6 @francikopus nesuhlasim 🙂 Ja som na pokeci natrafila na mojho manzela. Najlepsi na svete 😵

tobnuf
12. máj 2016

@kllamarka tak to asi jeden z miliona uzivatelou bol normalny 😂

francikopus
autor
12. máj 2016

@ivanka12311 uprimne, mam profil na pokeci, rovnomenny, nez tu. Ale rozhodne tam nechodim flirtovat a posielat zenam ziadost, aby sa pozreli na mojho... To naozaj nie. 😀 pokojne sa mrkni...

francikopus
autor
12. máj 2016

@fuska Rad poslem fotku do osobnej spravy, ale uz som sa dost prekonaval, aby som tu zverejnil vobec tento inzerat, tak by som sa asi hanbil, keby tu svietil moj fejs 😀

ejlin123
12. máj 2016

@francikopus Ak to, co si napisal do fora je pravda, nerobis si z nas srandu,neutahujes si, myslis to uprimne tak ti fandim... sklamanych a opustenych je tu dost.. drzim palce, nech najdes tu pravu...

librarian
12. máj 2016

@ivanka12311 písala si, že: "ved na pokeci nic dobre clovek nenajde.." - som rada, že som tento názor nemala pred cca troma rokmi, keď som na pokeci spoznala môjho (už) manžela. 🙂 zjavne šťastie. ...len proste nemám rada toto zovšeobecňovanie ohľadne pokecu. 😉

francikopus
autor
12. máj 2016

@ejlin123 Myslim to naozaj vazne a nerobim si srandu. To ti mozem prisahat. 🙂 Prave preto pisem sem, lebo viem, ze je tu dost zien, ktore tuzia po laske a rodine. A presne to hladam aj ja 🙂

librarian
12. máj 2016

@kllamarka ja takisto! neviem, čo to toľké na pokec iba pindajú. áno, aj mne písali ženáči, nadržanci a iní primitívi, ale tých som proste neriešila. keby som mala tiež taký pohŕdavý prístup k pokecu, manžela na 99% nestretnem. ...neviem, o čo je to horšie, stretnúť budúceho partnera na pokeci ako niekde na diskotéke či v krčme (nechodila som hľadať chlapa na tieto miesta - som introvert, v škole samé baby, v robote samé baby)... lezie mi to na nervy, tieto povyšujúce sa názory.

kllamarka
12. máj 2016

@librarian presnee. Kopec smeti tam. Ale trpezlivost ruze priniesla 😀

francikopus
autor
12. máj 2016

@kllamarka
@librarian Mozno som prave ta vynimka 😀

zuzzii
12. máj 2016

@francikopus drzim palce 😀 .. Ja som vydata, ale mam velmi dobru kamaratku, ktora si aj kvoli pracovnej vytazenosti nevie najst dlhsie partnera. A uz tiez hlada na vazno - aj by deturence chcela pomaly, tak ak chces napis sukromnu spravu a ak ste z rovnakeho mesta a priblizne vekovo, mozem ti dat na nu kontakt na FB 🙂 clovek nikdy nevie, ci motyka nevystreli 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli