Nájdeme maminu spolucestovateľku?

jarus1
24. jún 2011

Nájde sa tu mamina, ktorá plánuje dovolenku k moru a hľadá podobnú spoločnosť? 🙂

katidida
5. júl 2011

Jééé,ahoj.Tak presne aj ja hľadám niekoho s deťmi na dovolenku.Lebo všetci známi akosi zlyhali ☹

vlasticka185
5. júl 2011

ahojte,a kam sa chystate, dievcence?a kedy asi?my by sme chceli v auguste ak Panbozko da, 🙂

jankatrnka1
14. júl 2011

ahoj no my by sme chceli ist 22 jula do chorvatska ideme ja 27, moja dcera 7 a sestra 23 a boli by sme radi keby sa niekto s dietatom pridal. tak ak nahodou by ste sa pridali tak napis. ahoj

janka_pn
13. aug 2011

ja by som sla na last minute posledny augustovy tyzden do turecka, tuniska.... neprida sa niekto?? 🙂

schellys
24. apr 2013

ahojte, najte sa mamina spolucestovatelka na letnu dovolenku na Slovensku, alebo aj pri mori zaciatkom augusta? Mam 3,5 rocnu dcerku, chcem ist s nou na dovolenku, ale bola by som rada, ak by sme mali spolocnost dalsej mamicky s dietatkom..

samika
25. apr 2013

my tiež nemáme spoločnosť 😒 staršie deti už nechcú ísť a ja s malým sama nechcem ísť 😉 nám je jedno či Slovensko alebo more, či júl alebo august. 😉 prípadne aj nejaký výletik na bicykloch.......všade chodím s malým sama ☹

iguska
5. máj 2013

ja som teraz objavila celkom dobru ponuku do Albanska k moru (shopcity.sk), aj by som sa na to dala ale samej sa mi nechce. v najhorsom pripade by som zobrala najmladsie dieta (v aug.4r). 🙂

kdittel
7. máj 2013

Albansko? Zevraj su tam nadherne plaze.. ale neviem, ci by som mala odvahu, nepocula som zatial ziadne recenzie od znamych. My ideme s malou (4 rocnou) do Turecka hned prvy odlet 2.6. z KE.