Niekto na pokec a kočíkovanie z Moldavy a okolia?

zuzpidka
25. júl 2007

Bývam v Drienovci a nemám s kým pokeckať a s kým kočíkovať. Ozve sa mi niekto? Alebo všetci bývajú inde? ☹ ☹ ☹

jamaica77
4. aug 2007

Nepoznas nahodou Andreu Tothovu alebo Marcelu Spisakovu, obydve chodili na strednu skolu do KOsic.

zuzpidka
autor
30. aug 2007

Nepoznám ani jednu, ani druhú. Ja som z Košíc a len minulého roku sme sa presťahovali do Drienovca. Poznám z dediny iba Heniku Gavalérovú, ktorá bola som mnou v pôrodnici. Iné mamičky len z videnia. ☹

szivem
22. sep 2008

caute som z Moldavy a rada by som pokecala je tu niekto?

evkakozmova
2. apr 2009

ahojte,,,je tu niekto z moldavy??????????? 😉

zuzpidka
autor
29. máj 2009

ahojte. po dlhom čase sa ozývam. čo tak sa stretnúť za pekného počasia na ihrisku pod kopcom? navrhnite termín. vopred sa teším. 😉 🙂

bebebrumik
31. máj 2009

ahojte, pridava sa dalšia Moldavčanka... 🙂

zuzpidka
autor
1. jún 2009

ahoj bebrumik. bývaš priamo v Moldave? 😉 🙂

bebebrumik
2. jún 2009

ahoj, ano bývam v Moldave, vydala som sa tu... 🙂

zuzpidka
autor
2. jún 2009

chodievaš na ihrisko pod kopcom? môžme sa dohodnúť na stretku, keď bude lepšie počasie. čo ty na to? 😉 rada spoznávam nových ľudí, tak aj teba by som rada spoznať. 😉 🙂

bebebrumik
3. jún 2009

zuzpidka, velmi rada, by som sa s tebou stretla a spoznala, len neviem, kde to ihrisko je a okrem toho s dvoma takto malými detmi by som až pod kopec nedošla... 😒 Bývam pri bus stanici... 😅

zuzpidka
autor
3. jún 2009

bebebrumik, tak navrhni kde by sme sa stretli. nie som proti. ja som automobilová, takže mne je to jedno. hoci som šofér-začiatočník, ale na busovej stanici som už bola viackrát. takže to zvládnem. ináč to ihrisko je práve na opačnom konci Moldavy ako ty bývaš. 😒 😉

bebebrumik
8. jún 2009

ahoj, trocha sonm sa odmlčala, boli sme cez vikend u rodicov... Porozmýslam , kde dame stretavku.-.. skus aj ty nieco navrhnut este... Dobru nocku zatial

zuzpidka
autor
9. jún 2009

ahoj. ja okrem toho ihriska pod kopcom v Moldave nič také, kam sa dá ísť s deťmi nepoznám. ak sa o niečom dobrom dozviem, tak ti hneď dám vedieť. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

macilaci
14. feb 2010

ahoj dávno tu nikto nebol, možno teraz. ja som z moldavy.

zuzpidka
autor
25. feb 2010

ahoj Macilaci.
ja sem nakúkam občas, ale ináč asi nikto iný tu nechodí. bývaš priamo v Moldave? môžme sa stretnúť a pokecať. rada ťa spoznám. 😉 🙂

macilaci
7. mar 2010

ahoj áno bývam priamo v meste, ty si z drienovca? deťúrence máš už velké 😀 ako pozerám, my sme ešte maličké 😝 .

zuzpidka
autor
8. mar 2010

macilaci, veď to nevadí. my sa prispôsobíme. v moldave sme denne, tak môžeš navrhnúť kedy a kde. myslím, že to necháme na teplejšie počasie, lebo teraz je ešte chladno. 😒 číslo na mobil ti pošlem IP. pa pa

szivem
23. mar 2010

ahojte mamicky tak vidim ze konecne sa aj tu niekto ozval,aj ja som z Moldavy.To je dobry napad stretnut sa pod kopcom ale asi az ked bude teplejsie.Chodime tam denne na prechadzku no este je tam dost vlhko.Macilaci to musi byt krasne mat take male deturence,no urcite aj dost narocne-ako to zvladas?

zuzpidka
autor
25. mar 2010

ahojte
szivem, vitaj. rada sa s vami stretnem. pozerala som si tvoje albumy. nás 1.sv.príjmanie čaká teraz v máji, tak uvidíme ako to dopadne.
prajem pekný deň. 😉 🙂

szivem
26. mar 2010

zuzpidka-vidim ze mas asi rovnako stare deti ako ja,len moj mensi ma DMO takze sa mu musim dost prisposobovat,ale ked bude dlhsie teplejsie urcite budeme casto pod kopcom.Dufam ze sa tam stretneme.Citam ze si z Drienovca,ja som v Drienovci dost casto,byvaju tam krstni rodicia mojho "manzela"

zuzpidka
autor
26. mar 2010

szivem: kde konkrétne bývajú? my bývame v ulici ako je stará Jednota, asi 3 domy od Jednoty. rada sa s vami stretnem. 😉 🙂

szivem
27. mar 2010

Byvaju hned na ulici od prvej zastavky smerom z Turne,asi7-8-9 dom,neviem presne,volaju sa Lukacovci.

zuzpidka
autor
28. mar 2010

to nie je ďaleko od nás. možno ich aj takto z videnia poznám. Lukáčovcoch je u nás v dedine veľa. 😉 🙂

modry_pakonik
28. jún 2010

keď Ťa zbadám, tak Ťa drgnem 😎

modry_pakonik
28. jún 2010

@zuzpidka keď Ťa zbadám, tak Ťa drgnem.. 😎

modry_pakonik
28. jún 2010

sorry, stále je to inde, než som čakal, no neva.. 😝

domi123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
imfka
5. aug 2010

Ahojte dievcata, Neviem, ci tu este niekto nakukne, ale kedze mi malo kto pomohol v diskusii Prvy zubar, tak sa obraciam na vas tu, kedze ste z okolia. Potrebujem poradit ohladom zubara pre nasu malu. Hladala som niekde odpoved, ale nic som nenasla.
Takze, potrebovala by som poradit dobreho detskeho zubara v Moldave nad Bodvou, kedze sa nam blizia prve narodeniny a musime sa niekde zapisat. Prosim, viete mi niekto poradit niekoho, kto ma dobry pristup k detickam? Ja sama mam neskutocny strach zo zubarov, kedze som ako dieta mala velmi zlu skusenost a nechcem, aby tak dopadla aj nasa malinka.
Dakujem!

szivem
29. aug 2010

ahoj imfka,ja som svojho syna zobrala ku Tokarovi,ale teraz je na dovolenke do 6.9.
Je strasne mily a moj syn je dmo a ma len 3 roky,ale bez problemov ho zobral,nastastie mu nic netrebalo robit so zubami.

zuzpidka
autor
15. sep 2010

haloooooooooooooooo
kde ste všetky? 😢