• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrovčatá 2006. Kedy sa uvidíme?

1. septembra 2009 
:wink: zuzu ja :grinning: 100% súhlasím bolo by to super :wink:
27. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ok :grinning: . Liliandax vitaj
27. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, takže ja som tam bola s detmi niekedy v máji, dá sa tam posedieť len bude asi trošku treba behať okolo detí, lebo tí väčší šintri určite zbehnu a daju koníkovi ruku, inak tam je pekne............ja sudim podla môjho maleho, ten je všade.........ešte viem že je na orave nejaký pekný ranč http://www.rancuedyho.sk/
27. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi3, to vyzera fantasticky... :slight_smile:
28. aug 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

dakujem za privitanie :dizzy_face: bolo by to fajn sa tak stretnut, tie linky su fakt super, len ja budem musiet spracovat mojho muza, aby mi robil sofera, nakolko ja vodicak nemam :frowning2:
28. aug 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liliandax, no tak zacni uz teraz...aby si si do okt. bola ista...ze bude robit sofera :grinning:
28. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu - aj by som zacala, len to mi musi prist domov, pride az v nedelu.. ale casu dost :sweat_smile: :slight_smile:

inak, vy sa tam chystate bez svojich poloviciek alebo s nimi? ci len ten moj bude ako "privesok"? :grinning:
28. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liliandax, no nazov temy je aj "...oteckovia"...takze ratam,ze pridu cele rodinky...baby budu kvakat a chlapi sa budu s detmi hrat :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu - :grinning: tak to beriem este viac :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este viac opatrovatelov??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu - :grinning: ja asi odpadnem...

no zatial velmi nemam akych, ale cestou ak by sa nejaki pritrafili, tak ich nalozim :dizzy_face:
28. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj tak ja sa musim kuknut do kalendara, nech my naseho tatina mame doma. :unamused: Ja sice lili soferak mam , ale som taky vodic , ze tamtie smery eee :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Som bojko, radsej vlak :grinning: . Ale ok, ja kuknem zariadim sa a idem :grinning:
28. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka otazka mimo.. ale, idu vase deticky teraz 2. septembra do skolky? :slight_smile:
28. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas jurko nie, My cakame ,do noveho roka. Sme cakatelia, lebo kam sme ho chceli dat do skolky vela deit sa hlasi takychto malickych . Tak sme 1 v poradi, mame sa spytat o tyzden , ale nejdem do prace este, tak to nejako nesuri, aj ked som uz jednu ponuku musela odmietnut, lebo nebola skolka ista :frowning2: :unamused:
28. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka -

nestiham teraz konikovat, maly sa zobudil a zelal si kasicku.. tak mu ju prave varim :slight_smile: len dufam, ze neprihori :grinning:

my do skolky ideme, ale len na 4 hodiny doobedu, este sa v skolke naobeduje a spat pojde domov, aj tak teraz spi este cca 3 hodiny poobede, tak neviem, ako by ho tam zobudili :grinning:

no som zvedava, ako bude o tyzden... zatial sa tesi, tak uvidime
28. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som za. Len neviem, ako časovo. Mám to dosť nabité.
1. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok