Novembrovčatá 2006. Kedy sa uvidíme?

zuzu13
23. aug 2009

...nase lasky uz budu mat 3 rocky...a my sme sa ani nevideli....takze budem velmi rada, ked vas uvidim... 😉

livia76
27. aug 2009

😉 zuzu ja 😀 100% súhlasím bolo by to super 😉

katarinka1107
27. aug 2009

zuzka ok 😀 . Liliandax vitaj

zuzi3
27. aug 2009

čaute, takže ja som tam bola s detmi niekedy v máji, dá sa tam posedieť len bude asi trošku treba behať okolo detí, lebo tí väčší šintri určite zbehnu a daju koníkovi ruku, inak tam je pekne............ja sudim podla môjho maleho, ten je všade.........ešte viem že je na orave nejaký pekný ranč http://www.rancuedyho.sk/

zuzu13
autor
28. aug 2009

zuzi3, to vyzera fantasticky... 🙂

liliandax
28. aug 2009

ahojte kocky

dakujem za privitanie 😵 bolo by to fajn sa tak stretnut, tie linky su fakt super, len ja budem musiet spracovat mojho muza, aby mi robil sofera, nakolko ja vodicak nemam ☹

zuzu13
autor
28. aug 2009

liliandax, no tak zacni uz teraz...aby si si do okt. bola ista...ze bude robit sofera 😀

liliandax
28. aug 2009

zuzu - aj by som zacala, len to mi musi prist domov, pride az v nedelu.. ale casu dost 😅 🙂

inak, vy sa tam chystate bez svojich poloviciek alebo s nimi? ci len ten moj bude ako "privesok"? 😀

zuzu13
autor
28. aug 2009

liliandax, no nazov temy je aj "...oteckovia"...takze ratam,ze pridu cele rodinky...baby budu kvakat a chlapi sa budu s detmi hrat 😀 😀 😀

liliandax
28. aug 2009

zuzu - 😀 tak to beriem este viac 😀 😀 😀

zuzu13
autor
28. aug 2009

este viac opatrovatelov??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liliandax
28. aug 2009

zuzu - 😀 ja asi odpadnem...

no zatial velmi nemam akych, ale cestou ak by sa nejaki pritrafili, tak ich nalozim 😵

katarinka1107
28. aug 2009

oj tak ja sa musim kuknut do kalendara, nech my naseho tatina mame doma. 😒 Ja sice lili soferak mam , ale som taky vodic , ze tamtie smery eee 😝 . Som bojko, radsej vlak 😀 . Ale ok, ja kuknem zariadim sa a idem 😀

liliandax
28. aug 2009

taka otazka mimo.. ale, idu vase deticky teraz 2. septembra do skolky? 🙂

katarinka1107
28. aug 2009

no nas jurko nie, My cakame ,do noveho roka. Sme cakatelia, lebo kam sme ho chceli dat do skolky vela deit sa hlasi takychto malickych . Tak sme 1 v poradi, mame sa spytat o tyzden , ale nejdem do prace este, tak to nejako nesuri, aj ked som uz jednu ponuku musela odmietnut, lebo nebola skolka ista ☹ 😒

liliandax
28. aug 2009

katarinka -

nestiham teraz konikovat, maly sa zobudil a zelal si kasicku.. tak mu ju prave varim 🙂 len dufam, ze neprihori 😀

my do skolky ideme, ale len na 4 hodiny doobedu, este sa v skolke naobeduje a spat pojde domov, aj tak teraz spi este cca 3 hodiny poobede, tak neviem, ako by ho tam zobudili 😀

no som zvedava, ako bude o tyzden... zatial sa tesi, tak uvidime

mimakro
1. sep 2009

Aj ja som za. Len neviem, ako časovo. Mám to dosť nabité.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre