• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Paríž a okolie. Býva tu niekto?

4. januára 2014 
ahojte byvate tu niekto na okoli ? ja byvam chatou ak mate trocha casu tak sa ozvyte
23. jún 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nikto? Nechce sa mi verit ved je tu tolko sloveniek
24. jún 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ked chces, pod k nam do diskusie France, ale z Pariza a blizkeho okolia odtial nikto nie je.
25. jún 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini tadukej mi ti ale aj tak rada by som bola keby sa mi ozval niekto z okolia pridat sa pridam rada sa dozviem nieco nove od vas
26. jún 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sprave to malo byt dakujem ti nevidela som ten preklep
27. jún 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak este stale nikto to sa mi naozaj nechce verit
30. jún 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jún 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja to forum ponam ale oni nie su z okolia Pariza. Mna zaujimali hlavne kocky z okolia.
30. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ja som s okolia pariza
17. júl 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinatinka, pod za nami do temy Francie :slight_smile: a budeme uz 2 Martiny :grinning:
18. júl 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tinatinka tak kdesi preco sa uz neozivas?
22. júl 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedeli by ste mi niekto napisat, ake ceny su v parizi? v potravinach, kolko stoji doprava a vstupne?
bola by som velmi rada, ak by mi niekto napisal, kto tam teraz bol. dakujeeem
2. aug 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete o niekom kto ponuka lacne ubytovanie v parizi? dakujem
3. aug 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek Ahojky,

ja byvam pri Poissy(78) a hladam slovenky,cesky s deturencami na hranie a kavickovanie :wink: pracujem na letisku CDG Roissy a tam nas par Sloveniek a Cesiek je,ale ked mam volno,rada by som pokecala v materinskej reci,baez toho,aby som musela precestovat cely Ile de France :sweat_smile:
4. okt 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte holky, byvali sme s manzelom rok a pol v Parizi :slight_smile: , pozdravujem a zaviiidiim :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2011 o 11:03  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katarina.banska zalezi aka doprava ake potraviny myslis v obchode alebo v restauracii..
@maca78 ahoj tak to nei si daleko odo mna; :wink:
4. okt 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek dakujem,
myslela som pecivo v obchode a kolko stoji mcdonald alebo kfc, lebo sme ubytovani hned pri tycho fastfoodoch, tak nevieme ci si mame davat ranajky.... alebo chodit jedavat sem....
alebo je v parizi nejaka siet lacnych restauracii? vdaka
4. okt 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katarina.banska pecivo zalezi kde a ko niekde baggeta stoji 60 cts niekde stoji cez 1 € zalezi na kvalite... mcdo asi o 2 € viac ako na sloevsnku vas vyjde.. zalezi detske menu je 4 € a zvysok okolo 6 a viac do 7 euro.. zalezi ake je to menu.... ano mas siet lacnych restauracii ktore ta vyjdu ako mcdo.. a su ovela chutnejsie... :wink:
4. okt 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek super dakujem ti, pomohla si mi. presne o mesiac ideme do pariza, dufam, ze nam vyjde pocasie. no len nech neprsi a nesnezi.
mozes mi prosim ta este napisat aka je to siet tich lacnejsich restauracii? my pozname len mekac a kfc... :grinning:
4. okt 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto? :confused:
Poradí prosím niekto, ako dlho trvá v nedeľu cesta taxikom z letiska Roissy na Gare de Lyon?
4. jan 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha cca 50minut, hodinu, pokial nie je nejaka expo alebo.nehoda na dialnici, pre istotu ale kludne zdvojnasob cas...

Ja osobne odporucam a ked cestujem sama vyuzivam aj motocab, tj taxi na motorke, su perfektni a beru aj batozinu, a s motorkou to das za 35-40 minut kludne

Inac ak ide o pripoj, tak nejake tgv idu aj priamo z cdg
4. jan 2014 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok