Paríž a okolie. Býva tu niekto?

erikasadek
22. jún 2008

ahojte byvate tu niekto na okoli ? ja byvam chatou ak mate trocha casu tak sa ozvyte

erikasadek
autor
24. jún 2008

Nikto? Nechce sa mi verit ved je tu tolko sloveniek

tini
25. jún 2008

Ahoj, ked chces, pod k nam do diskusie France, ale z Pariza a blizkeho okolia odtial nikto nie je.

erikasadek
autor
26. jún 2008

Tini tadukej mi ti ale aj tak rada by som bola keby sa mi ozval niekto z okolia pridat sa pridam rada sa dozviem nieco nove od vas

erikasadek
autor
27. jún 2008

sprave to malo byt dakujem ti nevidela som ten preklep

erikasadek
autor
30. jún 2008

tak este stale nikto to sa mi naozaj nechce verit

malaskoricka
30. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a to si myslis ze tu nebude nitko z pariza? 🤐 🙂

erikasadek
autor
30. jún 2008

Ja to forum ponam ale oni nie su z okolia Pariza. Mna zaujimali hlavne kocky z okolia.

tinatinka
17. júl 2008

cau ja som s okolia pariza

tini
18. júl 2008

tinatinka, pod za nami do temy Francie 🙂 a budeme uz 2 Martiny 😀

erikasadek
autor
22. júl 2008

Tinatinka tak kdesi preco sa uz neozivas?

katarina.banska
2. aug 2011

vedeli by ste mi niekto napisat, ake ceny su v parizi? v potravinach, kolko stoji doprava a vstupne?
bola by som velmi rada, ak by mi niekto napisal, kto tam teraz bol. dakujeeem

katarina.banska
3. aug 2011

neviete o niekom kto ponuka lacne ubytovanie v parizi? dakujem

maca78
4. okt 2011

@erikasadek Ahojky,

ja byvam pri Poissy(78) a hladam slovenky,cesky s deturencami na hranie a kavickovanie 😉 pracujem na letisku CDG Roissy a tam nas par Sloveniek a Cesiek je,ale ked mam volno,rada by som pokecala v materinskej reci,baez toho,aby som musela precestovat cely Ile de France 😅

simstarka
4. okt 2011

Ahojte holky, byvali sme s manzelom rok a pol v Parizi 🙂 , pozdravujem a zaviiidiim 🙂 🙂

erikasadek
autor
4. okt 2011

@katarina.banska zalezi aka doprava ake potraviny myslis v obchode alebo v restauracii..
@maca78 ahoj tak to nei si daleko odo mna; 😉

katarina.banska
4. okt 2011

@erikasadek dakujem,
myslela som pecivo v obchode a kolko stoji mcdonald alebo kfc, lebo sme ubytovani hned pri tycho fastfoodoch, tak nevieme ci si mame davat ranajky.... alebo chodit jedavat sem....
alebo je v parizi nejaka siet lacnych restauracii? vdaka

erikasadek
autor
4. okt 2011

@katarina.banska pecivo zalezi kde a ko niekde baggeta stoji 60 cts niekde stoji cez 1 € zalezi na kvalite... mcdo asi o 2 € viac ako na sloevsnku vas vyjde.. zalezi detske menu je 4 € a zvysok okolo 6 a viac do 7 euro.. zalezi ake je to menu.... ano mas siet lacnych restauracii ktore ta vyjdu ako mcdo.. a su ovela chutnejsie... 😉

katarina.banska
4. okt 2011

@erikasadek super dakujem ti, pomohla si mi. presne o mesiac ideme do pariza, dufam, ze nam vyjde pocasie. no len nech neprsi a nesnezi.
mozes mi prosim ta este napisat aka je to siet tich lacnejsich restauracii? my pozname len mekac a kfc... 😀

macocha
4. jan 2014

Ahojte, je tu niekto? 😕
Poradí prosím niekto, ako dlho trvá v nedeľu cesta taxikom z letiska Roissy na Gare de Lyon?

zinhka
4. jan 2014

@macocha cca 50minut, hodinu, pokial nie je nejaka expo alebo.nehoda na dialnici, pre istotu ale kludne zdvojnasob cas...

Ja osobne odporucam a ked cestujem sama vyuzivam aj motocab, tj taxi na motorke, su perfektni a beru aj batozinu, a s motorkou to das za 35-40 minut kludne

Inac ak ide o pripoj, tak nejake tgv idu aj priamo z cdg

gabrielkaa
10. mar 2023

Je tu niekto kto býva vo FR, nemusí to byt len Paríž. Potrebujem sa niečo opýtať 🙂. Dakujem