Prešovské mamičky zo Sekčova a Solivaru

1234lubka
15. aug 2012

No je tu sidlisko 2, sidlisko 3, švaby ale tretie najvacsie sidlisko na slovensku chyba🙂 dufam ze ma nezamknu🙂

1234lubka
autor
17. aug 2012

@atreyu heh ale mna si urcite nepametas ja som bola snou na izbe ale na druh den som bola prepustena domov, no vtedy ked ty...som cakala cely den na spravu och to som mala nerva....

atreyu
17. aug 2012

@1234lubka nepamätám prepáč...ja som bola na vašej izbe tuším dvakrát...hneď ako ju doniesli a potom na druhý deň sa rozlúčiť...aj to oba návštevy boli maximálne rýchle takže som nestihla registrovať okolie...s Jankou som sa stretla pred týždňom na oslave len Lea nemali so sebou...

atreyu
17. aug 2012

@atreyu och, a teraz neviem...Katka alebo Janka? 😀 ona je sesternica mojej sesternice 😀

1234lubka
autor
17. aug 2012

@atreyu no heeeeej sak jasne len ja si tak matne pametam nejaku mladucku blondinku-teba ze si vravele ze ti tvrdne brusko ta preto si tam :P myslis ze ja b som vedela kto tam vsade bol? :D

1234lubka
autor
17. aug 2012

@atreyu ked ju stretnas tak ju pozdrav :D ja som s nou bola na izbe ked ju priviezli po cisarskom...chudina sa nemohla pohnut...strasne a to bola po spinalke a nie po uplnej narkoze..to musi byt este horsie a este vtedy ked som odchaduala ta nam na izbu priviezli jednu ciganku 16 rocnu

zigzag
17. aug 2012

@1234lubka no mne zacali teiz kontrakcie uz den pred tym v sobotu nad ranom, ale ked som vstala, tak preslo, take to trpnutie brucha, no a v nedelu,ked sme po oslave lahli spat, tak okolo 10 v noci zase zacalo, ale uz ovela silnejsie a kazdych 20 min, ja som mala dost silne, celu postel som vlastne prestala pri otvorom okne,pohojdavajuc sa sa z boka na bok, vtedy to bolo znesitelne, ked som zalahla do postele, tak sa to zosilnelo, takze som zase vstala :D a o 5 rano, som zacala krvacat a odisla mi zatka, a to som uz budila oslavencov, moj otec aj manzel mali narodeny, :D a islo sa do sace, maly sa narodil presne na muzove narodeniny, dostal krasny darcek :D

1234lubka
autor
18. aug 2012

@zigzag och najkrajsi 🙂))) oslavenci tak to dobre ste dopadli to mal kto soferovat :DD

zigzag
18. aug 2012

@1234lubka heh, no v Ke sme boli za pol hodinu, teda az v Saci :D

zigzag
18. aug 2012

co mate dneska na plane baby? my pojdeme peso do mesta do maleho tesca sa prejst, nieco kupit, mozno ku fontane zajdeme....a tak...

1234lubka
autor
18. aug 2012

@zigzag to musela byt rychla a zbesila jazda :DDD Mi sme dnes isli ku mojej babke nieco porobit (my tam vlastne byvame len teraz sme boli chvilu u nasich, a tento tyzden ideme do sarisa ku svokrovcom)

tutulka12
20. aug 2012

čaute ženy, môžem sa pridať?
@kejdii ja som zase pôvodne zo švábov a teraz bývam na sekčove. ale na šváboch som pomerne často lebo chodím k rodičom a kamoške. škoda akurát, že tam nie je normálne detské ihrisko prispôsobené aj menším deťom. ja by som najradšej vymenila byt a šla naspäť na šváby, ale mm nechce o tom ani počuť 😀

@1234lubka Ľubi teba a tvojho Maťka poznám z fotiek od Janky O. na fb. keď budeš v PO tak môžme dať kávu 😉

ja som rodila v starej obe deti, Daniela prirodzene a Teodora sekciou a v oboch prípadoch som bola spokojná a keby som mala mať niekedy ešte jedno dieťatko tak tiež by som sa rozhodla pre starú...

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 Jasne ze mozes aj keby si nebola sekcof alebo solivar 🙂) JJ Janka kmotricka moja 🙂)))) teraz som v Po uz od minuleho tyzdna a budeme minimalne do piatka 🙂 dnes bude horucoooooooooo och a to v bytovke katastrofa....

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 ja keby ze mam ist zase tak sa posnazim do kosic do sace...ked som videla fotky myslela som ze odpadnem

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka ja neznášam leto 😒 my máme od včera bazén na balkóne a sa rochníme a už len čakáme na mm aby sme mohli poobede vyraziť na sigord sa osviežiť 😎 a kde na sekčove máš rodičov? my sme na vansovke...
z fotiek sa aj mne pozdávajú KE, ale ozaj sa nemôžem sťažovať na moje pobyty v porodke...aj keď možno boli ku mne takí dobrí preto, že mamka tam má známu sestričku aj doktora a tí dozerali aj na mňa aj na sestru keď bola rodiť 🙂

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 ti donesiem ked sa mi bude chcelo:P na magurskej blisko maxu 🙂 este sme neboli na sigorde ale isla by som mm by somm nemusela dlho prehovarat🙂 len nemam tu plavky :(((( chodite ku migasovy ci tam na priehradu novootvorenu?

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 AKOO ani ja sa nestazujem na porodnicu, necakala som ze sa budu tocit len okolo mna hej ale bola som spokojna aj z personalom aj z porodnikom🙂 ale to prostredie v saaci...och neda sa porovnat

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka Ľubi ja plavky nemám vôbec zatiaľ 😀 😀 ale tak si nechám predĺžené tielko (ako minišaty) a ja do vody nepôjdem. ideme na priehradu, nemám rada keď sa ľudia tlačia ako sardinky. ale do nedele si musím nejaké plavky obstarať lebo ideme kuk do aquaparku tak nech vyzerám ako človek 😀

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka vy bývate v dome? aj my by sme chceli domček so záhradkou, ale to je hudba budúcnosti zatiaľ

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 no ja mam asi tri :D my byva,e zatial u mojej babky v dome asi 15km od presova

1234lubka
autor
20. aug 2012

@1234lubka ty si jankina spoluziacka?

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka chodili sme spolu na základku. no a aj keď bývate u babky, aj tak vám závidím 🙂 my sme síce sami vo svojom, ale vieš ako to v bloku chodí...susedia všetko vidia a počujú, vedľa býva dôchodkyňa, pod nami dôchodcovia...otras... ja som hádam mala za celý svoj život dokopy 4 či 5 kusov plaviek 😀 a odkedy som porodila daniela tak som plavky na sebe nemala

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 no tie co mam uz mam dlho :D no viem ako to je v byte ale tam u nas takisto ziadna vyhra..susedia vedia kedy ide mm do roboty kedy chodi z roboty, ked nestoji auto pred domom ta to uz sa vypituju kde sme a bludy..ochj a babka...mam ju rada ale vies ako to babky..naucene sporit zo vsetkym, pred 50 rokmi sa deti ianc vycgovavali ako dnes...joj

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka uff no tak toto nezávidím 😒 ono i tu sa susedia vypytujú a kontrolujú kto kedy ide ku mne na návštevu a či náhodou nechodí dajaký chlap za mnou keď je Mimoň v robote 😀 suseda je nonstop za kukátkom...

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 no o nic lepsie :DDD ty Petronela

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka pre teba Peťa 😎 no nakoniec zo sigordu nič, mi volal Mimoň že ostáva do večera v robote. tak sme sa vyčvachtali iba v bazéne na balkóne

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 moj mazel by povedal :"balkonare" :D

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka 😀 a vy čo ste robili? ste sa parili v byte? ste sa mali pridať ku nám 😀

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 ideme posmatrit na sigord :DD

tutulka12
20. aug 2012

@1234lubka čistá provokácia 😀 😀 😀 si to užite a potom daj info že ako to tam vyzerá 🙂

1234lubka
autor
20. aug 2012

@tutulka12 no oklo vody nebol nikto ale nabuduce treba ist skor, boli sme na pivec, na kupku u migasa 3ecka dospely po 16 2 ecka a deticky do 120cm zadarmo