Ružinov - spoločné kočíkovanie. Nájde sa tu niekto?

lenkao
12. aug 2011

Nenajde sa tu na spoločne kocikovanie nejaka tehulka alebo cerstva mamicka z Ruzinova z okolia heliosu, strkovca, Jednoty...?

bea2512
24. aug 2011

ahoj, ja som z ruzinova, termin mam vo februari. a tiez hladam niekoho na spolocne kocikovanie 🙂

lenkao
autor
25. aug 2011

@bea2512 Ahoj. Kde v ruzinove byvas? Ja na zaluzickej a mam o 3 tyzdne uz termin. Nepoznam tu ziadnu tehotnu ani mamicku 🙂 Ak chces napis IP 😀

julka1981
17. aug 2012

Ahoj,
aj ja hladam niekoho na kocikovanie v Ruzinove. Nas syncek sa narodil 14.07. a momentalne chodime kocikovat s tatinom, ale uz mu konci dovolenka, tak budem na kocikovanie sama. Byvam pri Strkovci. Tak ak mas zaujem, ozvi sa 😉

majusa4444
14. sep 2012

@julka1981 aj ja som stale po vonku sama :/

ivuska1680
8. okt 2012

ahojte mam cerstveho synceka a byvam na Tomasikovej....🙂 a tiez by som si rada nasla mamicku na spolocne debaty...

piuska
7. nov 2012

ahojte my sme dve kocikovacie mame 3 a 5 mesacnych syncekov, tak by sme tiez radi rozsirili komando na kocikovanie. kde sa stretavate?

piuska
7. nov 2012

@lenkao ahoj Lenka, ja a kamaratka mame babatka 3 a 5 mesacne tak by sme sa radi pridali na kocikovanie, kde sa stretavate?

lenkao
autor
7. nov 2012

@piuska my uz sme sa prestahovali

naja94
7. nov 2012

@ivuska1680
Ahoj, a ktorom konci tomasikovej byvas? Ja pri kuchajde, tam chodim aj kocikovat a partacka by potesila 😉

piuska
12. nov 2012

@naja94 ahoj tak by sme sa mohli stretnut tento tyzden
co povies dnes alebo zajtr?

ebelin
12. nov 2012

Ahojte, tiez chodim kocikovat na kuchajdu, ak mozem pridala by som sa.. mam 3mesacnu dcerku @naja94 @piuska

piuska
12. nov 2012

to by bolo vyborne :D tak sa dohodneme a placnem sem miesto stretnutia a mozeme sa tam priamo vyskladat
ved ti nasi krpci sa tak velmi tesia ked vidia ine deticky a ked bude skarede pocasie, mozeme zaliezt do mamalandu :D

naja94
12. nov 2012

@piuska
Jeeej, ahoj, ahoj... Dnes mi to bohuzial nevyjde, ale zajtra sa s Tebou rada stretnem kedy by Ti to vyhovovalo?

naja94
12. nov 2012

@ebelin
@piuska
Tak to znie fajn... Bol by teda zajtrajsok o.k. Pre vas?

piuska
12. nov 2012

beriem zajtra sa mozeme stretnut
ja sa dnes este dohodnem s tou jednou kockou co ma mladsieho chlapceka a vecer zavesim cas a priblizne aj miesto
dnes ideme vykukat este nejake tie matersko detske centra pre krpcov a potom budeme zdielat informacie
tak sa velmi tesim pa zajtra
Danka

ebelin
12. nov 2012

@naja94 na kuchajdu? Ak, ano.. tak kludne aj zajtra.. ja som tam skoro kazdy den 😀

piuska
12. nov 2012

pekne tak uz sme 4 a keby aj jedna vypadla nikdy uz nemusime chodit same :D

piuska
12. nov 2012

ahojte baby, tak zajtra si dame spicha na strkovci, odtial je to blizko aj do mamalandu
navrhujem cas o druhej poobede, to uz by mali byt krpci po obednom spanku.
mame kociky - hlaboke, tmavomodre peg perego a cierny concord.
Ak chcete prist prosim podtvrdte mi to do zajtra do 12.00 aby som vedela ci a kolke sa budeme cakat.
Pekny vecer
Danka

ebelin
12. nov 2012

@piuska @naja94 skoda, ja mam blizsie kuchajdu.. takze zvyknem chodit zatial tam.. mozno ked bude malicka vacsia a prestanu nas trapit poobede koliky vyberiem sa aj na strkovec 🙂

naja94
12. nov 2012

@piuska
Aj ja mam kuchajdu viac po ruke a chodievam pravidelne tam, napriek tomu mozem zajtra skusit aj strkovec, takze sa zajtra snad vidime 😉 budem teda ocami hladat tmovomodry a cierny kocik (ja mam tiez cierny kocik), tesim sa 😅

@ebelin
A co tak stretnut sa vo stvrtok na kuchajde v case, aky ti vyhovuje? Moja slecna ma osem mesiacov, tak sa vieme prisposobit mensiemu babetku 😉

Jana

piuska
12. nov 2012

no ja mam tiez ovela ovela blizsie kuchajdu ako strkovec, ale kedze kocka s ktorou chodievame teraz von byva az na mileticke tak mame strkovec obe na stred cesty
a kde je vola je samozrejme aj cesta :D

naja94
13. nov 2012

Ahojte, no mala pred polhodinou utala a neviem kedy sa zobudi (nezvykne spat nejako dlho), ale obavam sa, ze na tu 14.00 to nestihneme, ale chcem verit, ze do 14. 30 by sme sa mohli dostavit 🙂 tak zatial ahoj
@piuska
@ebelin

naja94
14. nov 2012

@piuska
@ebelin
Ahojte dievcata, mate na zajtra nejaky plan ohladom kocikovania? Pridala by som sa...

julka1981
14. nov 2012

@naja94 @ebelin @piuska
Ahojte,
ja budem asi zase na Štrkovci. Zajtra má byť celkom príjemné počasie, tak to treba využiť 🙂

Julka a Lukáško

naja94
14. nov 2012

@julka1981
Aho, Julka, a v ktorom case? Dnes sme boli na plavani a prechadzku sme akosi nestihli, takze zajtra by som to malej
vynahradila, pekne pocasie treba vyuzit, kym sa da ;)

julka1981
14. nov 2012

Kedze Lukasko spinka vylucne vonku, na prechadzke budem 9-11 a 13-17.

naja94
14. nov 2012

@julka1981
Tak v tom poobednom case sa snad vidime ;) zatial ahoj

ivuska1680
20. nov 2012

@naja94 ahoj byvam tam ako je zastavka maximiliana hella...ale momentalne sme sa museli prestahovat do zahorskej b. pretoze nam robia vytah a byvame na 9 poschodi..dufam, ze vytah bude fungovat uz koncom decembra....no zatial nevieme presne .....🙂

ebelin
20. nov 2012

@julka1981 @naja94 @piuska Ahojte, budete zajtra alebo v piatok na strkovci? 🙂

naja94
20. nov 2012

@ivuska1680
Ahoj, 🙂 to nebyvame daleko od seba... Tak sa ozvi, až budete nasťahovaní späť na Tomášikovej a môžeme sa stretnúť buď na štrkovci alebo na kuchajde... Teším sa, že sa tu maminiek z rovnakej lokality zbiera viac a viac... zatiaľ sa maj pekne 😉