Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kacenka78
24. mar 2007

aj ja idem prec, maly zacina zlostit, tak papa

adikasb
24. mar 2007

ahojte, tak dnes sa tu debatilo v plnom prude 😉 No ja som sa az teraz dostala na net, mala uz zaspinkala a muzik pozera susedov, lebo v pondelok bol v robote, a on to rad pozera. Ja som dnes zas pomaly cely den upratovala, esteze prisla mamka a vzala mi malu von na prechadzku a aj brat dosiel, tak ju tiez pobavil. Lebo to upratovanie mi dava normalne zabrat, a muzik este dokoncuje na dome co sa da, tak moc s upratovanim pomahat nestiha... A ja som radsej, ked nieco na domceku urobi.
No vka, dcerka bude asi vizazistka po maminke 😉 A ved si tie ucesy musi na niekom vyskusat...
Tak my tu mame aj pani pravnicku... 🙂 🙂 🙂 A este jej aj robotka s kvetinacikmi tak od ruky ide 😉
A co sa tyka toho nocneho vetriska - no hruza... My byvame v podkrovi a s celou strechou to narabalo, ale to by nic nebolo, rano vstaneme a vsetky stresne okna su uplne spinave od prachu - v spravach bolo, ze to vraj nejaky piesok az z Azie prifuklo... No dnes sa deju veci... Esteze som tie okna este neumyvala, lebo take spinave teda nikdy neboli...
Zatial pekny vecer 😉

vka
autor
25. mar 2007

ahojky včera som sa k počitaču už nedostala deti som dala skoro spať a kedže je počitač v detskej nemam šancu adika takže mate postaveny domček či byvaš u svokrovcou a prerabate moj otec pochadza z orkucian mam tam babku ako decko som tam travila skoro cele prazdninky mile spomienky moj bratranec bol vysveteny minuleho roka za knaza asi vieš Marek Ondrej. teraz ked sa posunul čas mam pocit že mi dačo ušlo no nič idem dokončiť obedik a chcem upiecť aj kolačik lebo dnes sa vrati mužik zo služobky sťažoval sa na jedlo tak mu to musim nejak vynahradiť tak zatial pa

kacenka78
25. mar 2007

adika, to som ani netusila, ze mam skryte umelecke vlohy celych 29 rokov..🙂

vka
autor
25. mar 2007

ahoj nedavno sme došli boli sme na vylete v Lipovciach trochu sme sa prešli tak zašli do našich na kvavičku a sme doma maly dnes po obede nespal tak pojde skor aj dianku šupnem do postele z mužikom si otvorime vinko a mame o romantiku postarane

kacenka78
25. mar 2007

no my sme dnes boli na vylet v lesiku nedaleko na Potokoch, nasi tam maju chatu, tak sme stravili uzasny den na vzduchu...🙂 a zajtra ideme na vyletik do POpradu...

adikasb
25. mar 2007

ahojte, tak dnes bol nadherny slnecny den 😵 My sme boli u nasich, potom pesi domov a este blahozelat bratrancovi.
vka, ano Mareka poznam, aj ked viac-menej len z videnia, byvame na tej istej ulici 😉 My sme si nadstavili cele podkrovie na starsi domcek u mojej babky, ale mame vsetko zvlast - samostatny vchod, kuchynu, obyvacku, izby a aj vlastne kurenie a je to super, sme veeelmi spokojni 😉 Byvame sice spolu, ale kazdy mame svoje sukromie, a pritom sme si aj blizko, takze kedykolvek zbehneme na navstevu 😉 Len nam toho este tolko treba dokoncit, takze byvame aj dorabame... Ale pomalicky sa to spravi... Momentalne sa pracuje na detskej izbicke 🙂
Pekny vecer 😉

andrea.m
26. mar 2007

dobré ránko 😀 prajem príjemný začiatok týždňa 😵

vka
autor
26. mar 2007

krasne ranko aj vam babky ak si pametate na melory občas sem napisala tak v nedelu sa jej narodilo dievčatko nosi meno STELA nech sa držia obe adika tak by som možno aj asi vedela kde byvaš sem tam chodievame k babke ešte jedna otazočka ty maš najmenšie babenko ako to je teraz na sone treba sa objednať zapisať do zošita či sa da aj telefonicky pottrebujem isť na preventivnu ku gynekologičke a musim mať najprv sono vdaka za odpoved pa

andrea.m
26. mar 2007

o melory som čítala včera v trnavských mamičkach

vka
autor
26. mar 2007

ano aj ja som jej tam pripojila gratulaciu a videla som že aj ty no riadne na rychlo zmenila mena no nie???

andrea.m
26. mar 2007

ona už skôr písala neviem v ktorej téme že má vybraté meno a je to tajomstvo.a stela je krásne meno.mne sa veľmi páči.

vka
autor
26. mar 2007

ano aj mne idem na poštu poslať jednej holke balik tak do banky a suseda si kupila krasne take jarne kvietky na takej šnurke tie kvety su akoby zo sisalu take farebne neviem či vieš chcela by som isť pozrieť do kvetinarstva deti necham doma a pojdem Dinka je zlata ona da na Sebastiana pozor velmi mi pomože tak idem pa

adikasb
26. mar 2007

ahojte*
vka, neviem ci Ti s tym sonom pomozem - ja som chodila na sono do Niznej Sebastovej k dr. Minarikovej, tam robili sono kazdy piatok od 7.00-9.00, mne odporucala moja gynekologicka, aby som isla na sono k nej... Takze neviem ako to funguje v nemocnici, ale myslim, ze sa objednava, ale nie som si ista... Ale skus napisat do temy Presov - ja tam obcas len tak nakuknem, a su tam baby, co len pred par tyzdnami rodili, tak Ti urcite budu vediet poradit, lebo ta Nizna Sebastova je trosku od ruky, aj ked ja som bola spokojna, ale nacakala som sa tam niekedy aj viac ako 2 hodiny...
Melory samozrejme blahozelame, a Stela je nadherne meno, aj kamoska tuzi mat raz dcerku s menom Stela a aj ja som bola este pred par rokmi presvedcena, ze ak budem mat raz dievcatko, tak bude urcite Stela... No akosi sme to zmenili 😉
A vka, tak ked sem obcas chodievas, tak to urcite vies, ktory je to domcek - teda urcite vies, kde je tu novy veeelky cely dreveny domcek, ten je na lavo a my sme na jeho urovni, ale napravo - mame taky domcek na dlho. No a ked sem obcas chodieva, tak prid niekedy na kavicku 😉
Tiez sa dnes zberame s muzikom na nakupy - on dnes ide az na nocnu, a skocime aj do kvetinarstva, kuknut nejake tuje na terasku 🙂
Zatial pekny den 😉

vka
autor
26. mar 2007

no s tou kavičkou to ťa beriem za slovo pa 😉 😉 😉 😉

vka
autor
26. mar 2007

tak čo nebodaj spite 😒

vka
autor
26. mar 2007

NO NIč IDEM POZERAť SUSEDOV TAK DAM DETI SPINKAť TAK Až RANO BRU NOC 😒 🙂 😉

adikasb
26. mar 2007

vka, tesime sa na navstevu 😉
My sme boli cele poobedie s muzikom v meste, na nakupy, potom u nasich na kavicku a nakrmit malu a domov sme dosli az o pol siedmej vecer. Muzik mi isiel na nocnu, tak sme same, ale malicka uz spi, a ja sa k nej o chvilu asi tiez pridam 😉
Ja tu takmer nikdy nikoho nestihnem... ☹ Vy ste tu vzdy v iny cas ako ja...
Tak dobru noc 🙂

vka
autor
27. mar 2007

ahojte adika možno niekto je volny ked da deti spať no ja mam počitač v ich detskej tak večer nemam šancu skor rano alebo po obede dnes som si predsavzala že budem mať ovocnu dietu no kedy mi to vydrži tak to neviem dnes chcem deťom urobiť na obed šulance a to mam rada tak hadam odolam 😔 inač zachvilu ma prisť kamoška aj s malym lebo ho chce dať ostrihať dufam že sa nezdrži dlho lebo veci na žehlenie mam neurekom už skor som si kupila sviatočne nohavice treba mi ich dať podšiť dnes ma moja mamka volno dufam že sa u nas ukaže tak ja odbehnem na vikend asi pojdeme do svokra lebo na druhy tyžden dojde moja svokruša domov treba urobiť konečny poriadok

vka
autor
28. mar 2007

kde nič tu nič ☹ my sme boli dnes ulekara hlavne s malym ma zapalene hrdlo rano mal zvyšenu teplotku Dianka bola so mnou ako doprovod ale aj jej sa pozrela ona je da sa povedať ok predpisala jej sirup ona dosť sopli a tym jej všetko steka do hrdla a nuti ju kašlať vonku tak krasne a my budeme doma no nič bude potom ok idem dačo navariť mužikovi maly už spi aj Dianku dam no nejak sa jej to nepači pa

kacenka78
28. mar 2007

ahojky, ja nic nestiham, maly je ako cert, idu zubky..:-/

vka
autor
28. mar 2007

joj zubky vedia poriadne hnevať ja som deťom potierala alebo davala paralen aspon na noc kačenka tie ramiky čo maš na mimibazare su na aky rozmer fotky a čo by stalo na vačši od tej klasiky vdaka sladke sničky pa

adikasb
28. mar 2007

Ahojte 🙂
Muzik robi nocne, tak sa mu viac venujem, vyvaram a som menej na nete 😉 A zacala som umyvat okna - kooonecne... Uz mam umyte v kuchyni, spalni, kupelni a na chodbe, zajtra este umyjem v obyvacke a hotovo 😉 V detskych este neumyvam, tie sa este len dorabaju... A trosku sa bavim na mimibazare - skusam tam nieco povkladat a predat, tak aj tam travim nejaky cas...
Kacenka, drzte sa s tymi zubkami, ja sa uz teraz toho bojim... Ale snad to so Sofi nejak zvladneme, dufam, ze jej tie zubky nepojdu prilis skoro...
Dobru nocku 🙂

andrea.m
28. mar 2007

ahojte
v poslednom čase cez deň stíham MK biedne ☹ ani z jarným upratovaním to tento rok nevidím ružovo

vka
autor
29. mar 2007

ranko tak čo andrea malička hneva? adika deti ked sa im prerezavaju zubky su mrzute no na niektorych to vobec nieje badať ja na velku noc nemam ešte nakupene šunky ani klobasky ale ja vobec velku noc nemam rada už len kvoli oblievačke ked si predstavim tych chlapčekov u nas pri dverach ked dojdu obliať dianku len na peniaze kolko dala a mam už tolko....jožko chodi s malym ale iba do babky a do krstnych a ešte aj tu hore k malym susedkam ale peniaze neberu od babky nepoviem idem do školky zaplatiť za stravu lebo do velkej noci nepojde tak zatial 🙂

kacenka78
29. mar 2007

vka, ten ramik je na fotku 10x15, teda vacsia ako klasika...
adika, vdaka za podporu, u nas toma dost tazky priebeh to prerezavanie zubkov...a nedajboze vyjst von..☹

vka
autor
29. mar 2007

idem urobiť špagety moj mužik dnes bude mať obed v praci tak my budeme mať oblubene jedlo našich deti jožko nam stale vravi ked budeme jesť tolko špagiet tak sa nam povešaju na rebra 😅 😅 on oblubuje mäsite jedla a ja som hocikedy v koncoch neviem čo variť a okrem toho stravovať sa s mäsom ide do penazi 😉

vka
autor
30. mar 2007

prijemny vikend 🙂 🙂 🙂

kacenka78
30. mar 2007

Aj ja prajem prijemny vikend, asi uz vikendujete, ked Vas tu niet..🙂

nutka
30. mar 2007

ahoj katka,ako sa mate?