• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
evka tak sorry za toho sebiho......presne ty ho volas tian..ja som si to potom pomylila :pensive:
22. jún 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevadi ja len upozornujem aj v školke som povedala jednoducho sa mi nepačia tie skratky a take je to pekne meno :wink: :wink:

Leni kuk ip
23. jún 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no dufam ze si to evka uz zapamtam

...iank ako ste prezili vsetky dnesny teply dnik :wink:

...my sme sa kupkali v bazene na balkone
23. jún 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme boli včera v Po a kedže mal mužik službu tak točil popadane stromy v prešove čo zostali po burke tak to strihal a posielal do tv ..večer sme boli u susedov na rozlučkovy drink :grinning: dnes rano leteli na dovolenku momentalne ešte su na letisku odlet maju kolo 8 30h šli do Turecka ..............och chcela by som byť na ich mieste :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ...........ale dufam že bude i to :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: malý ešte pozera oblubenu rozpravku ked skonči ideme do školky :slight_smile:

Tak pekny dnik
24. jún 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pekny teply dnik :wink:
25. jún 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teraz som došla z prace idem premeniť periny za paplony lebo nam je v noci velmi horuco ....................o 16 00h ma Dianka vystupenie v škole a zaroven koncoročne posedenie pre rodičov tak som zvedava dostali už učebnice do 2 roč ...začina to byť važne :wink: :wink: :wink:
25. jún 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak my sme tutozimu nespali vobec pod perinamy ale len pod paplonmi a bolo fajn, a teraz rozmyslam ze by som najradsej spala len pod samou oblieckou alebou plachtou....noa le zase nad ranom je zima :wink:

..no tak uz bude druhacka.....nas caka predskola. :slight_smile:

..dnes mam zasebou celku dobry aj ked unavny dnik..ale to je tym slnkom , nic sa mi nechce
25. jún 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. my sme mali vcera take mininarodeninky - 6 mesiacov :wink:
26. jún 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved som ťa videla Terka včera ku večeru šli ste niekam cela rodinka :wink: :wink: :wink: :wink:

Lili všetko najlepšieeeeeeeeeee................ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dnes šli Dianka na kupko teda o 9 30h maju isť ale nejak sa zatiahlo tak neviem neviem teplo je tak hadam im to neubliži :sunglasses:
26. jún 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...hej my sme vcera sli k nasim a nakniec sme boli u kamosov....tak bolo fajn :wink:
26. jún 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som dnes mala kamošku z Po boli sme na zmrzke na prechadzke po meste završili sme to na pizzi tak sme počkali Dianku lebo jej chcela zablahoželať a odovzdať darček teraz odišla ......zachvilu idem po maleho o 17 00h do prace a den za nami..................

Doma ma čaka hlbkove upratovanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo v nedelu mame oslavy a dojde aj svokra takže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aj mne by bolo treb urobit hlbkove upratovanie...ale nehrozi ani v pripade zeby mala dojst svokra :grinning:

..takze oslavujete....no my oslavy nastastie nikdy nerobime ....myslim take oficialne, ked dojdeu svokrovci tak dojdu ale to vsjo..
26. jún 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neda mi ale musim sa pochvaliť že moja Dianka ukončila 1 ročnik s velmi dobrými vysledkami dostala aj pochvalu triednou učitelkou za naj žiačku a reprezentaciu školy (z triedy ona sama) a 50sk zlavu v spolku sv Vojtecha kedže chodi na cirkevnu školu ....za vysvedčko si vybrala bedminton ešte skočime do cukrarne ale to už aj s malým aby sa mu nekrivotilo Som na nu moc hrda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

K R A S N E P R A Z D N I NY :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jún 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak si uzivajte prazdniny....inak sa smejem na tej poukazeke na zlavu ......lebo vcera sme boli na griul party u znymch v levoci.......no a ich deti chodia tiez na cirkvecnu a tiez dostavali kazdy poukazaku na zlavu :wink: ..takze spolok si nahana ludi :grinning:

..tak dianka je sikovna.....ale to ma urcite po mamke :wink:

..tak pekne prazdniny...my sme ich zacali fajn...boli sme u tych znamych dosli sme o pol jedenastej vecer :wink: ...ale bolo supeeeeer
28. jún 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2008 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte

Oslavy dopadli dobre deti sa tešili z darčekov ale hlavne Dianka tak ta bola velmi prekvapena ked si rozbalila korčule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Po odchode hosti som sa nevedela doupratovať teraz som ešte povysavala a čakam švagrinu ma doviezť Simonku na prazdniny a ešte zagratulovať lebo cez vikend mala nejaký vylet z prace
Prvý den prazdnin slnko pod mrakom no dufam že ostatne dni budu lepšie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nech s deťmi vyjdeme aj na kupko..............
30. jún 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak a dalsi den prazdnin pred nami....skor uz polka za nami :grinning: .......fakt neviem co ja s tymi deturencami vtom nasom sabinove budem robit :unamused: .....zatial je to OK, kupko ma tu akosi nelaka.....detske ihriska su tu tolko ze neviem ktore vybrat :grinning: ...a tak dalej a tak dalej
1. júl 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
O Terka mam u sebas krsňa tak sa snažim aby mali nejaký program aby nevravela že sa u nas nudila dnes sme boli u našich vyšantili sa v bazene boli sme na navšteve u tety tam tiež vyskušali ich bazen :grinning: a tak sme u našich grilovali mäsko a pred chvilou sme sa vratili .............dnes som im slubila pyžamovu party teraz pozeraju rozpravku po skončeni sa prezleču do pyžam a budu suťaže a diskoteka a tak zasa kino .....ked vobec vydržia :grinning: :grinning: :grinning:

Zajtra sa zberame na kupko vo štvrtok ide preč lebo musim do prace v štvrtok večer a aj v piatok v sobotu mužik svadbuje a v nedelu asi pojdeme na Domašu ak bude dobrý čas ................na druhý tyž ma Dianka program v škole tak pojde na prazdniny k babke zatial tolko čo bude potom tak to neriešim ale ako vraviš bude ma bolieť hlava kam sa s deťmi tu v meste vyberiem :confounded:
1. júl 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....no tak ty si to teraz uzivas.....my ideme v piatok k znamim opet do levoce...aj na levocsky odpust..tak vikend teraz je isty...ale co bude potom to je zatial velky?...ale nieco vymyslime
1. júl 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confounded: :confounded: :confounded:
1. júl 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi pekny dnik za nami...no keby to tak slo tak prazdniny ubehnu rychlejsie :wink:
2. júl 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len nech bežia pomaly minulé prazdniny zbehli ako voda aspon mne mužik idu točiť Domaša fest asi pojdeme aj s deťmi no hlasia dažd tak ešte uvidime a zaleži to aj od môjho oca či pojdu aj oni aby nas stiahol domov mužik tam ostanu do neskorej noci :unamused:
3. júl 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...my sme pred 2 rokmi na domasi feste v bolo suprovo ..aj napriek dazdu a burke co v noci prisla.....a bola fakt poriadna ...predsa v takej burke spat v stene?....no ael muzicek ani o tomnevie lebo predsa sa j pilo takze tak :wink:
3. júl 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: burky mam rada a ešte tak v stane waw :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. júl 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...konecne vonku prsi..mam rada ked po dlhsom teple pride taky dnik..ale len taky jedne a potom opat slniecko :wink:
4. júl 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terka asi len taký jeden nebude :frowning2:
4. júl 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi pekne fotecky :wink:
4. júl 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dik a ty kde maš svoje ??? :frowning2: inač sa ako mate???dlho si tu nebola
4. júl 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte..tak mame za sebou prvy vikedn bez malje/ona aj my sme to zvladli velmi dobre/...a my myme za sebou sepur navstevu aj vylet aj odpust v levoci :wink:
6. júl 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No super bola si na celý vikend ????
My sme dnes boli na Domaši bolo super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: voda tepla
Zajtra maju Dianka v škole den strašidiel tak ide od 8h do 16 00h ..vlastne celý tyžden maju nejaký program v štvrtok maju vylet do jasovskej jaskyne nejak nechce isť ale hadam sa rozhodne ked zisti že pojdu aj kamošky zo školy ak pojdu :wink:
6. júl 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok