Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
22. jún 2008

evka tak sorry za toho sebiho......presne ty ho volas tian..ja som si to potom pomylila 😔

vka
autor
23. jún 2008

nevadi ja len upozornujem aj v školke som povedala jednoducho sa mi nepačia tie skratky a take je to pekne meno 😉 😉

Leni kuk ip

bznka
23. jún 2008

...no dufam ze si to evka uz zapamtam

...iank ako ste prezili vsetky dnesny teply dnik 😉

...my sme sa kupkali v bazene na balkone

vka
autor
24. jún 2008

My sme boli včera v Po a kedže mal mužik službu tak točil popadane stromy v prešove čo zostali po burke tak to strihal a posielal do tv ..večer sme boli u susedov na rozlučkovy drink 😀 dnes rano leteli na dovolenku momentalne ešte su na letisku odlet maju kolo 8 30h šli do Turecka ..............och chcela by som byť na ich mieste 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ...........ale dufam že bude i to 😔 😔 😔 😔 malý ešte pozera oblubenu rozpravku ked skonči ideme do školky 🙂

Tak pekny dnik

bznka
25. jún 2008

..pekny teply dnik 😉

vka
autor
25. jún 2008

Teraz som došla z prace idem premeniť periny za paplony lebo nam je v noci velmi horuco ....................o 16 00h ma Dianka vystupenie v škole a zaroven koncoročne posedenie pre rodičov tak som zvedava dostali už učebnice do 2 roč ...začina to byť važne 😉 😉 😉

bznka
25. jún 2008

...tak my sme tutozimu nespali vobec pod perinamy ale len pod paplonmi a bolo fajn, a teraz rozmyslam ze by som najradsej spala len pod samou oblieckou alebou plachtou....noa le zase nad ranom je zima 😉

..no tak uz bude druhacka.....nas caka predskola. 🙂

..dnes mam zasebou celku dobry aj ked unavny dnik..ale to je tym slnkom , nic sa mi nechce

danuska24
25. jún 2008

ahoj. my sme mali vcera take mininarodeninky - 6 mesiacov 😉

vka
autor
26. jún 2008

Ved som ťa videla Terka včera ku večeru šli ste niekam cela rodinka 😉 😉 😉 😉

Lili všetko najlepšieeeeeeeeeee................ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dnes šli Dianka na kupko teda o 9 30h maju isť ale nejak sa zatiahlo tak neviem neviem teplo je tak hadam im to neubliži 😎

bznka
26. jún 2008

...hej my sme vcera sli k nasim a nakniec sme boli u kamosov....tak bolo fajn 😉

vka
autor
26. jún 2008

Ja som dnes mala kamošku z Po boli sme na zmrzke na prechadzke po meste završili sme to na pizzi tak sme počkali Dianku lebo jej chcela zablahoželať a odovzdať darček teraz odišla ......zachvilu idem po maleho o 17 00h do prace a den za nami..................

Doma ma čaka hlbkove upratovanie 😀 😀 😀 😀 lebo v nedelu mame oslavy a dojde aj svokra takže 😀 😀 😀 😀

bznka
26. jún 2008

..aj mne by bolo treb urobit hlbkove upratovanie...ale nehrozi ani v pripade zeby mala dojst svokra 😀

..takze oslavujete....no my oslavy nastastie nikdy nerobime ....myslim take oficialne, ked dojdeu svokrovci tak dojdu ale to vsjo..

vka
autor
27. jún 2008

Neda mi ale musim sa pochvaliť že moja Dianka ukončila 1 ročnik s velmi dobrými vysledkami dostala aj pochvalu triednou učitelkou za naj žiačku a reprezentaciu školy (z triedy ona sama) a 50sk zlavu v spolku sv Vojtecha kedže chodi na cirkevnu školu ....za vysvedčko si vybrala bedminton ešte skočime do cukrarne ale to už aj s malým aby sa mu nekrivotilo Som na nu moc hrda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

K R A S N E P R A Z D N I NY 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

bznka
28. jún 2008

..tak si uzivajte prazdniny....inak sa smejem na tej poukazeke na zlavu ......lebo vcera sme boli na griul party u znymch v levoci.......no a ich deti chodia tiez na cirkvecnu a tiez dostavali kazdy poukazaku na zlavu 😉 ..takze spolok si nahana ludi 😀

..tak dianka je sikovna.....ale to ma urcite po mamke 😉

..tak pekne prazdniny...my sme ich zacali fajn...boli sme u tych znamych dosli sme o pol jedenastej vecer 😉 ...ale bolo supeeeeer

danuska24
28. jún 2008

😀

vka
autor
30. jún 2008

Ahojte

Oslavy dopadli dobre deti sa tešili z darčekov ale hlavne Dianka tak ta bola velmi prekvapena ked si rozbalila korčule 🙂 🙂 🙂 🙂
Po odchode hosti som sa nevedela doupratovať teraz som ešte povysavala a čakam švagrinu ma doviezť Simonku na prazdniny a ešte zagratulovať lebo cez vikend mala nejaký vylet z prace
Prvý den prazdnin slnko pod mrakom no dufam že ostatne dni budu lepšie 😎 😎 😎 nech s deťmi vyjdeme aj na kupko..............

bznka
1. júl 2008

...tak a dalsi den prazdnin pred nami....skor uz polka za nami 😀 .......fakt neviem co ja s tymi deturencami vtom nasom sabinove budem robit 😒 .....zatial je to OK, kupko ma tu akosi nelaka.....detske ihriska su tu tolko ze neviem ktore vybrat 😀 ...a tak dalej a tak dalej

vka
autor
1. júl 2008

O Terka mam u sebas krsňa tak sa snažim aby mali nejaký program aby nevravela že sa u nas nudila dnes sme boli u našich vyšantili sa v bazene boli sme na navšteve u tety tam tiež vyskušali ich bazen 😀 a tak sme u našich grilovali mäsko a pred chvilou sme sa vratili .............dnes som im slubila pyžamovu party teraz pozeraju rozpravku po skončeni sa prezleču do pyžam a budu suťaže a diskoteka a tak zasa kino .....ked vobec vydržia 😀 😀 😀

Zajtra sa zberame na kupko vo štvrtok ide preč lebo musim do prace v štvrtok večer a aj v piatok v sobotu mužik svadbuje a v nedelu asi pojdeme na Domašu ak bude dobrý čas ................na druhý tyž ma Dianka program v škole tak pojde na prazdniny k babke zatial tolko čo bude potom tak to neriešim ale ako vraviš bude ma bolieť hlava kam sa s deťmi tu v meste vyberiem 😖

bznka
1. júl 2008

....no tak ty si to teraz uzivas.....my ideme v piatok k znamim opet do levoce...aj na levocsky odpust..tak vikend teraz je isty...ale co bude potom to je zatial velky?...ale nieco vymyslime

vka
autor
1. júl 2008

😖 😖 😖

bznka
2. júl 2008

dalsi pekny dnik za nami...no keby to tak slo tak prazdniny ubehnu rychlejsie 😉

vka
autor
3. júl 2008

Len nech bežia pomaly minulé prazdniny zbehli ako voda aspon mne mužik idu točiť Domaša fest asi pojdeme aj s deťmi no hlasia dažd tak ešte uvidime a zaleži to aj od môjho oca či pojdu aj oni aby nas stiahol domov mužik tam ostanu do neskorej noci 😒

bznka
3. júl 2008

...my sme pred 2 rokmi na domasi feste v bolo suprovo ..aj napriek dazdu a burke co v noci prisla.....a bola fakt poriadna ...predsa v takej burke spat v stene?....no ael muzicek ani o tomnevie lebo predsa sa j pilo takze tak 😉

vka
autor
3. júl 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 burky mam rada a ešte tak v stane waw 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
4. júl 2008

...konecne vonku prsi..mam rada ked po dlhsom teple pride taky dnik..ale len taky jedne a potom opat slniecko 😉

vka
autor
4. júl 2008

Terka asi len taký jeden nebude ☹

danuska24
4. júl 2008

Evi pekne fotecky 😉

vka
autor
4. júl 2008

Dik a ty kde maš svoje ??? ☹ inač sa ako mate???dlho si tu nebola

bznka
6. júl 2008

...ahojte..tak mame za sebou prvy vikedn bez malje/ona aj my sme to zvladli velmi dobre/...a my myme za sebou sepur navstevu aj vylet aj odpust v levoci 😉

vka
autor
6. júl 2008

No super bola si na celý vikend ????
My sme dnes boli na Domaši bolo super 😎 😎 😎 voda tepla
Zajtra maju Dianka v škole den strašidiel tak ide od 8h do 16 00h ..vlastne celý tyžden maju nejaký program v štvrtok maju vylet do jasovskej jaskyne nejak nechce isť ale hadam sa rozhodne ked zisti že pojdu aj kamošky zo školy ak pojdu 😉