• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
troska :sweat_smile: som upratovala v albumoch ..
väcsinou ked sa ti niekam nechce tak potom je fajn.. :wink:
v nedelu mame stretko s kamoskou z porodnice, ideme do KE, ideme porovnavat deticky :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No fajn aj ja som sa skamošila v porodnici s jednou holkou ( ked sa narodila Dianka) bola odomna o 6 r staršia ale super sme si rozumeli bola z kamenice stretavali sme sa pravidelne do 2 r deti potom nastupila do prace a nebolo už tolko času doma mala ešte myslim 3 deti teraz si napišeme sms na navštevy nejak nieje času ..............
7. júl 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ano boli sme tam na cely vikend :wink:

..aj ja mam kamosku z prodnice..stretavame sa nahodne ale vieme o sbe dost bo to mangelova kolegynka
7. júl 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Počasie sa pokazilo :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. júl 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nepokazilo ved je krasne
8. júl 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz uz je celkom pekne, ale v noci teda riadne prsalo. A my so Sofi sme trosku chore, ale snad to rychle prejde - normalne vcera to na nas obe prislo :sweat_smile: Takze boli nas hrdlo a trosku soplime, ale teploty zatial nie su, malej davam Mucosolvan. Minuly vikend sme boli s manzelom v BA - on bol pracovne a my sme si urobili vyletik :sunglasses: Boli sme aj v ZOO, aj v senci na jazerach, v Auparku pokukat a samozrejme v Ikee :slight_smile: Tam chodim veeelmi rada, aj sme si pokupili par drobnosti do domceka :slight_smile:
8. júl 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vyčasilo :wink: :sunglasses:
Adi tak kore uzdravenie malý spi Dianku som poslala do obchodu na nanuky akurat som si spravila kavičku tak si zamaškrtim :dizzy_face:
o 17h idem do prace...mužik ide zajtra služobne do Trenčina tak ked bude pekne skočime na kupko nepridaš sa Terka???, :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. júl 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no ja neviem ci pojdeme na kupko..aj by sa patrilo kvoli malemu...no ale mne sa tka neche s dvoma detmi samej teperit a najma ked mala je este mala :grinning: ...a stevko by bol radsje v strednom bazene ako v malom
8. júl 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused: asi ani my dnes nepojdeme o 15h mam objednavku tak sa asi ani neoplati a okrem toho prišla navšteva :rolling_eyes:
inokedy ............deti si na dnes vybrali langoše dlho som ich nerobila a ani mužik dnes nieje doma tak mame šancu on ich moc nemusi berie to ako dodatok k jedlu ..vieš mäso je mäso :grinning:
9. júl 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prazdninujete babky????????? V utorok cestujeme do chorvatska tak vybavujeme veci a pomaly nakupujeme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. júl 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jej evka a kde idete?..a ako ....autom napis viac, lebo my chceme ist v auguste....ale este nevieme kam, nechavame to na last minute.
11. júl 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zajtra pojdem s deťmi na kupko a večer asi k našim troška poopekať mužik svadbuje tak aspon mi čas rychlejšie zbehne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. júl 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DOVOLENKU PREKLADAME :cry: :cry: :cry: :cry: na vine je praca :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. júl 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka neplac........uvidis pojdete ale neskor :wink:
13. júl 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terka dufam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Boli sme na necely vikend u našich dnes zablahoželať svokre juj ale nas vytočila švagrina šla na dovolenku do Tunisu a tu malu nechali u nej na 15 dni :confused: tak nič svokra nerobi len sa toči kolo tej zasranej a na naše deti kašle a len pokrikuje ...to na dllllhu debatu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Pekny štart do noveho tyždna ...................ja hned z rana do prace a ešte potom o 17h
13. júl 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..waw, tak tu sa pradzninuje vo velkom kedze nikto nepise.

...lenka sa akosi na nas vykaslala. :unamused:

...pocasicko....hruza des, ale nabuduci tyzdne ma to byt lepsie tak tajne dufam
16. júl 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Lenka je asi na chate v Lutine vravela že tam travia leto tak neviem ale asi pred 2 tyždnami som šla kolo jej bytovky a mala povešane veci :unamused: :unamused: :unamused: Terka kuk Ip
16. júl 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terka počasie sa umudrilo na tvoju žiadosť :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ;-
17. júl 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no to je dobre ze sa umudrilo....len poobede opat strajkovalo..ta burka bola hrozna
17. júl 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused: :unamused: :unamused:

Zberam sa s deťmi na navštevu ku kamoške pozrieť babo ..kupovalo som nejake vecičky už som zabudla ake je všetko drahe za kusoček latky aj 190sk :unamused: :unamused: :unamused: ..................tak zatial .....

Minule som ťa videla v meste kde maš ŠTEVKA???? prazdninuje????
18. júl 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......nie stevko je doma?.....ale on chodi vsade na bickyli tak je predom stale hodny kus cesty
18. júl 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :confounded: :confounded: ...to snad ani mozne nie je to pocasie......mna uz chyta nerv
18. júl 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terka aj mna ale mna z toho klofne... :angry: akurat odišla suseda dali sme kafe, po pol deci a idem žehliť dalšiu varku mi pere pračka idem upratať navariť lebo zajtra mam objednavky tak nebudem mať čas :unamused: :unamused: :unamused:

deti sa nudia furt byť doma to je na nervy :unamused:
18. júl 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aj ten moj sa nudi........ale aj ja

..inak dnes opat dazd....akurat sme boli v lidli a zaparkovali sme tak super zue kym sme nakupili tolko vody bolo pri lidli ze nstihala odtekat..tak mangelik chel ci nechel musel prejst po vode :wink: ....aspon pokrstil nove sandale :grinning:
19. júl 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ech no pravda bola poriadna burka teraz oskar svieti akokeby nič..... večer chcem isť s deťmi do kostola lebo mužik ide do obeda točiť a po obede ideme k znamym v pondelok idu na dovču a chce nechty= tak vlastne pracovna navšteva.... :unamused: maly ešte spi idem urobiť krupicu na Diankino želanie ....chapeš mäso v hrnci ale ona chce krupicu :rolling_eyes:
19. júl 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dianka ako ja.....ja som aj teraz taka...navarene..ale ja chcem stale nieco ine :grinning:
19. júl 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo take??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes vyzera slnečno no ešte sa uvidi ako to cele dopadne ...... :sunglasses:
čo mate dnes na plane ????,

ako super sukromne forum len pre nas dve :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dnes mame na plane lenosit :grinning: ekdze sa mi nikde nechce ist kedze vonku dost fuka
20. júl 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,hlasim sa vam ako najvacsia nevernica :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :fearful: ale stale sme niekde a domov chodim akurat ipoprat veci a vecer uz sa mi na net nechce a navyse teraz odstavujem malu,tak mam strasne problemy s prsnikmi,mala to zvlda uplne super,bez akychkolvek problemov,ale moje prsia nie :angry: :angry: su naliate a priserne bolia a ja uz neviem co s nimi :astonished: :astonished: ak mate nejsake tipy poradte psrosim.....
20. júl 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj nevernica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ako vidim prazdninuje a oddychuješ o 100 6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak s tym ti nepomožem asi len odstriekavaj stale menej a menej a hadam sa strati :slight_smile:

My sme boli v Po volala som mužika do maxu no zle mu sadol alkohol tak sa citil omamene :grinning:
20. júl 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok