Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
8. aug 2008

..no pozeram otvaraci ceremonila OH.....tak to je program co? 😀 ..vonku sa nam akosi zatiahlo a meteorologovia opat vydali upozornenie..poobednajsie burky a silny vietor..tak neriskujem ze pojdem na pechadzku 😀

vka
autor
8. aug 2008

Aj ja som sem tam na to mrkla velmi pekna šou zachvilu idem maleho odniesť k našim idem do prace mužik idu točiť do Krivan ...............

čitala som o varovani ved to by bolo už niečo ne v poriadku keby nepršalo 😒

bznka
9. aug 2008

...prsi prsi len sa leje ☹ ....este dobre ze plany na vikend neboli skoro ziadne

...aj taj ala teplotuje a je bachladena....dufam ze to len na zubky

vka
autor
9. aug 2008

no čas je na figu a k tomu vonku riadna kosa citiť že je už august 😒
my tiež nemame žiadne plany neviem ale asi zajtra pojdeme k svokre je u nich prababka takže asi ju pozrieť pojdeme naposledy sme ju videli pre 1,5 r

Miriamke skore uzdravenie juj stoličky su potvory vedia narobiť ☹ ☹

bznka
10. aug 2008

...ze stolicky 😀 ..sak nam ide len nase prve zubky...dolne rezaky...doteraz nam akosi nechybali 😉 ....ale proces zubkov uz teraz zacal..co uz, stevko v jej veku uz mal skoro 6 zubkov

danuska24
10. aug 2008

ahoj. no my sme zatial stale bez zubkov 😉
mala je sice troska nervoznejsia, ale ziaden zubok na obzore

bznka
10. aug 2008

danka ja sommala pocit ze nasej malej idu zubky od troch mesiacov..cola nervoznejisa a slintala horsie ako nejaky pes, vsetk brala do pusy a kusala o sto sest.....a az teraz sme sa dockali

vka
autor
10. aug 2008

vidiš aký ja mam prehlad o postupe rastu????? 😀 😀 😀 trocha mi deti podrastli a .... 😀 😀

dufam že malej je už lepšie 😉 😉 😉 😉

vka
autor
10. aug 2008

Kuk na fotky 🙂

bznka
10. aug 2008

..pekne fotky........juj tak by som sa tera isla niekde poclapkat do vody 🙂

vka
autor
10. aug 2008

😎 😎 😎 aj ja ale nie do hocijakej ja do slanej kto sa prida???? 😀 😀 😀 😀

vka
autor
11. aug 2008

Včera sme si rezervovali dovolenku do Bulharska na Sunny Beach= odlet v tento piatok teraz sa zberame do mesta dohodnuť ak bude všetko fajn vyplatime a konečne oddych ech tešim sa ako male babo ................................no čaka ma obvolavanie zakazničok na dorabky takže budem mať čo robiť ale nevadi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
11. aug 2008

....no a my tiez idemem na dovolenku..ale len taku malu.....ideme do madarska na 5 dni, mame sukromny domcek.....tak sa tesim, pojdeme na kupaliska, do tej najvacsej ZOO...a tak dalej....sice nehcela osm ist niekam kde budem musiet varit ale teraz sa na to tesim, ved to nie je az take zle...a nabuduci rok uz pojdeme k moru a aj miriamka pojde lebo tento rok by k moru nesl aa do madarska pojde 😉
....odchadzame v sobotu 😉

bznka
11. aug 2008

.....no dufam ze nam to vyjde..lebo zatial sa to len vybavuje...takze radsej nepredbehujem

vka
autor
11. aug 2008

No tak super Terka nech to vyjde
tak my odlietame v piatok o 3 po polnoci takže dosť o držku ale hadam to deti zvladnu

bznka
11. aug 2008

evka tak vam prajem peknu dovolenku, no my sme tiez mysleli ze pojdeme na nejaky last minute...ale nakoniec sme ssa rozhodli ze pojdeme na druhy rok a uz aj s miramkou ze bude mudrejsia 😉

...momentalne robim bulharsky salt, no nech sa dovari, vycvhladne trosku , dm sterilizovat a mam veget..dnes mala nemal svoj den tak som z nej dost unavena

vka
autor
11. aug 2008

no tak hej aj tak by to bolo pre teba horšie na druhý rok bude mala ako vraviš mudrejšia a aj si bude to aspon troška uživať 😉 😉 😉 😉 a to je čo bulharský salt???????ako sa to robi?

bznka
11. aug 2008

to je salat....je to take ako leco len su tam uhorky naviac a je to kyslejsie , ide tam ocot a tak.....no magelik to ma rad v zime, nakraje si do toho makku slamu a je to vyborne. Je sa to samoska studene.

vka
autor
11. aug 2008

fijha........................no ked sa vratim z dovolenky budem robiť kapiu a čalamadu uhorky toho roku nezavaram lebo ešte z minuleho sa mi zvyšilo asi 15 skiel a inač mamka mi stale da či džem či maliny baracky......vlastne u nas to až tak neide ...................mužik ma rad čerstve .....

mna zasa dnes hlava boli teraz som s deťmi počitala korunky z prasiatka maju 850sk tak zajtra zmenim niekde v mäsiarni a v štvrtok bude mužik meniť na eura a tam na leva akurat tie vylety tam sa plati eurami maju tam kopec vyletov do delfinaria na vyletnu lod ,do aquaparku, do bulharskej dediny kde je večer program a tak tam hra živa hudba pre deti animačne programy ....
tak u nas to vyzera na to delfinarium do dediny aquaparku........a uvidime či na lod zaleži čo a kde je to dobre lebo v cene vyletov su obedy takže.................................... 🙂 🙂 🙂 🙂

ešte zajtra musim do lekarne dokupiť SOS lieky 😀 😀 😀 a sandale Dianke lebo tie jej čosi doživaju 😖
A v stredu budem zarezavať 😒 ked nie už zajtra .....................

Akurat sa mužik smial že či vobec vydržim do piatku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ma pravdu ja by už zajtra šla 😀 😀 😀
Tak bru noc maly zaspal pri telke tak Off 😉

bznka
11. aug 2008

...no salat sterilizovany a prevareny ako stale.....stali si poviem ked sa to vari ze uz len trosku trosku a uz je to zrazu vela...ale aj tak sa zje ak kazdy rok 😀 , presne aj pri lece sa mi to stava ze je uplne rozvarene....ale ja mam zase take rada, no leco buem robit az nabuduci tyzden.....no aj ja sa chystam na calalmadu nejaku kapustovu....ale no fakt ja taketo veci nerada robim.

...evka len si kludne lahni a psi...este musis sa doma par noci vypsat a tak poletite 😉

...vlastne kedy sa vratite?

...no na druhy rok tiez uvazuje inak o bulharsku, toho roku sme to vylucili bo mangelikovi skoncil pas a uz sa nam nechcelo vybavovat tak potom na jesen ci v zime to napravime

...a 30 augusa idem na svadbu ..takze evka daj si ma niekde do zoznamu ja by chtela nove nechty 😉

danuska24
11. aug 2008

to ma tu nechate samu????????????????????????????????????????????? 😀

vka
autor
12. aug 2008

Dani ano ano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ale nie ved o nejako vydržiš ak nie zbal rodinku a treba niekam vyraziť 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Terka nič sa neboj na svadbe budeš krajšia ako nevesta 😉 🙂 kuk IP

bznka
12. aug 2008

evka asi si budeme pisat uz len maily..sak aj tak tu nikto uz skor nechodi 😀

danuska24
12. aug 2008

mna akurat ukecavala Petova sesterka aby sme prisli do ciech, tak sa asi fakt zbalim a urobime si vylet. maju tiez dievcatko starsie o mesiac ako nasa Linduska.

danuska24
12. aug 2008

tak vam prajem prijemnu dovolenku zradkyne 😅 😅
Terka ste vybavovali Madarsko cez net? aj ked u nas to bude uz pravdepodobne neaktualne

vka
autor
13. aug 2008

Danka dakujeme ak nahodou sa vyberieš do tych čiech tak tiež šťastlivo ....
Terka tak čo idete na 100%
dnes sa zberame do PO niečo dokupiť po obede mam zakazničky kopa žehlenia ..............................ale všetko zvladnem ..

bznka
13. aug 2008

Danka nie nie cez net...lebo cen net bolo vsetk obsadene, bvlastne povacsine.......a tie stranky co to sprostredkujvau su fakt nspolahlive niektore..napisla osm im uz dvanejsie mail a doteraz sa mi nik neozval....sice mohla som aj zavolat.
....mangel to vybavoval cez kolegu

bznka
13. aug 2008

..tak co evka uz nakupene, pozehlene 😉

..no a ze to vsetk zlvadnes sak si zena ko ja a aj tka sikovna 😉

vka
autor
13. aug 2008

🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
13. aug 2008

😎 😎 😎 😎