Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
1. sep 2008

...juj tak niekto si to este aj dnes uziva 😉

...no a zajtra zacina kruta realita....isli pradzniny som nadavala co budeme doma so stevkm robit a tak....a ide skolka zase nadavam..presne rano vstavat, obliect 2 deti a ist...no asi viac si budem musiet zvyknut ja ako stevko...ten sa tesi do skolky..tiez som zvedava cako to pomenili a tak.......a co bude vsetko treba pokupit a opat kopec penazi....no ale to je udel zaciatku skolskeho roka

...tak prajem vam zajtra pohodove vstavanie 😉

vka
autor
2. sep 2008

Dnes rano deti vstaly celkom fajn aj maly v školke ako keby prišiel po vikende ..... s Diankou som bola v kostole pri kostole triena povedala že nemusim isť do školy vraj tam bude iba prihovor a tak sa pojde omov na zajtra si maju priniesť tašku farbičky slovniček desiatu tak už ostane v družine a ja do prace

Zachvilu idem ja na zapis do školy len čakam na mužika ma stretko o 9 30h v študiu

Leni tak len sa uzdravte a čo maly ku komu chodi do triedy?????,našla si to????

Dani malej všetko naj k dnešným meninkam vela zdravička... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂 V šetkým vydarený nový školský rok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
2. sep 2008

....jej vsetko najlepsie k meninam malej Linduske

....no tak nas stevko sice do skolky v pohode vstal ale nechcel ist....bolo mu luto ze uz tam ide a ze miriamka je doma 😒 ......no nehcali ho v jeho tirede..ja ze preco ho nedlai ku predskolakom.....ta ze je tam vela deti...a ze museli nechat par predskolakov takto..stevko bol sice rad bo bol medzi svojimi detmi...ale prave mi volala riaditelka ze to este ako si tam menia tak ak mam zaujem tak ho daju cisto do rpedskolacekj triedy..suhlasila som aj ked pre stevka to bude tazke..po 2 rokoch nove detia nove ucitelky

lenrie
2. sep 2008

ahojte,tak dnesny den maly v pohode rano vstal,naranajkoval sa a do skolky siel s radostou ale ked zistil,ze bude chodit do triedy na opacnom konci skolky a s uplne novymi detickami a snovymi ucitelkami,tak uz mu bolo do placu ☹ ☹ no pre male deti je to strasne ,naraz taka zmena,nielen ucitelky ale aj cudzie deti a z jeho triedymu ostali asi len 3deti,no skratka tie najmensie presunuli 😖
Pripajame sa k blahozelaniu a malej Linduske zelame len to naj naj naj 😉 😉 😉

vka
autor
2. sep 2008

Leni a koho ma myslim učitelky

lenrie
2. sep 2008

Evi,to ti ani neviem,bola tam taka cierna ,mladsia,tak nakratko vlasy,teda po bradu,maly zacal krivit usta tak som hned sla domov a aj malu som mala doma

vka
autor
2. sep 2008

Tak vy mate Paťu a Gabiku su to super učitelky ta Gabika je najlepšia zo školky ...mna dnes ked som pišla po maleho skoro kloflo zo sumy 150sk zvyšili rodičovský na 211sk to je nenormalne 60sk ????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 blazni 😠 😠 😠 😠 😠 to su normalny ?????????????????????????????keby dvihli na 170sk ale takto ????????????????debili 😠 😠 😠 čo sa tyka stravy to som čakala tu dvihli na 32 sk ale ten rodičovsky 😠 😠 😠 to ma riadne nasralo ................................................................................................. 😠

bznka
2. sep 2008

..aj unas sa takto zvysil...nehcapem preco prave na 211 Sk....ale asi kvoli euram..potm to vychadza na 7 eur....ale ja uz neplatim kedze predskolaci to neplatia 😉 ...ale inak je to svinstvo a poriadne ☹

bznka
2. sep 2008

a to aj stravu zdvihli to som si nevsimla.....sak tu zdvihli v maji na 30 ateraz na 32..to je zderstvo

vka
autor
3. sep 2008

ved čo ..................a za smiešne rodinne pridavky nemaš ani na stravu 😒 😒 samozrejme že hned prepočitali na eura 😒 počitala som s nejakým navyšenim ale takto prudko???????? ☹ 😠

Dianke dvihli o 2sk a v školke o 4 sk chapem potraviny su drahe ešte som zvedava čo na hudobnej či nejak dvihnu ak ano budem uvažovať či vobec bude chodiť už je dosť dať za 3mes kolo 600sk ta hudobna je riadny luxus ........... 😒
no moje počty vydavky za obe deti stravaplyus kružky družina sa pohybuju 3000sk a to ešte som na nakupoch oblečenia nebola nemame ešte cvičky ........no ten sptember je asi v každej rodine naročny na financie ozaj obdivujem kde maju 4-5 deti 😒 😒 😒 😒

bznka
3. sep 2008

..septembre je zatazkavajuca skuska ....a najma pre rodiny s viacerymi detmi. 😒

..stat by sa mal konecne zamysliet ze kolko stoji zaklad pre take dieta...a kolko nas podporuje on 😒

..a dnes mame vo skolke rodicovske tak sa tesim kolko zase povedia ze na skolku a tak

lenrie
3. sep 2008

ahojte,akosi netsiham,dnes som bola s malou v centre a taeraz upratujem a chystam sa varit na zajtra,aby sme zas niekam vypadli,kym je vonku krasne pocasie 😉 😉 lebo potom bude uz len zima
no a skolka,tak dnes to bolo s malym horsie,on mi stale place,ze chce ist k starym ucitelkam,treda stale spomina len Lubu a ze chce ist k svojim kamaratom,to je najhosrie pre take male dieta,ked mu zmenia aj deti aj ucitelky,no snad ho to prejde a dnes tam navyse plakali vsetky deti,to bolo az hrozne na usi,ked som tam dosla 😲 😲 ja by nemala nervy robit ucitelku ani za nic 😀 😀 😝
a stymi peniazmi to mate cistu pravdu,vsetko len dvihaju ale aby avysili prispevky to nie 😠 😠 😠 a vraj podpora statu maldych rodin 🙄 🙄 a este sa cuduju,ze porodnost klesa 😠 😠 😠

vka
autor
3. sep 2008

😠 😠 😠 😠 😠
Leni tak to vydržte 😉

vka
autor
4. sep 2008

Babky idem zavarať kapiu dajte dajaký recept 😉

lenrie
4. sep 2008

Evi,som ta zabudla pochvalit,si teraz super kocka,dovolenka ti prospela a aj to opalenie 😉 😉 😉 😉
a s kapiu ti veru nepomozem,nikdy som nic take nezavarala 😀 😝

bznka
4. sep 2008

...juj na kapiu davam taky recept ako na uhorky sladkokysly len potom dam aj lyzicku oleja do kazdeho pohara..

vka
autor
5. sep 2008

Dakujeeem 😉 😎 😎 😎 troška mi pehy vyťahalo ale citron všetko da do poriadku 😀
Leni kuk Ip

Terka spravila som nalev ako na uhorky no oleja som dala 1dcl kdesi na inter som našla recept pa idem zavarať včera som bola do 20 30h v praci tak mam iba nalev nič ine 😒

danuska24
5. sep 2008

ahojte. dakujeme za blahozelania. 😉
Evi pekne fotecky, Dianka vyzera uzasne s tymi vlaskami. 😉

bznka
5. sep 2008

evka aaky mas alev na uhorky..dik

vka
autor
5. sep 2008

Dani vitaj doma ako si sa mala????

Terka
3l vody
1kg cukor
1 nakladač
1ocot
plus davam čierne korenie

Leni nejak si to vybavila????

lenrie
5. sep 2008

Evi v pohode,odskocila som a za 10min.som bola spat 😉 a dik za ochotu 😉 😉 😉
inac pozerala som v albume mas krasne nechtiky,to so zlatym sa mi paci,tak nabuduce mi take urobis??? 🙂 🙂 🙂 a uz sa musime dohodnut
inac krasny vikendik,chystame sa do Lutiny,uziote si posledne horucavy 😉 😉 😉 😉

vka
autor
5. sep 2008

posledne??? ☹ my asi tiež pojdeme na vikend k našim mužik svadbuje v nedelu toči nejaký koncert tak samej sa mi nechce ešte svokra ma narodky tak neviem či ešte v nedelu jej večer neodskočime zablahoželať 😒

Leni tie nechty sa mi samej velmi pačia na živo vyzeraju ovela krajšie len neviem tak odfotiť na fotaku aby neboli rozmazane asi mame slabý fotak 😒

danuska24
6. sep 2008

ahoj. mali sme sa super. konecne som si oddychla. muzova sesterka ma o mesiac starsiu Anicku, ale ta uz lieta po celom byte. Lindu sme dali do chodaka prisla k nej Anicka a uz si ju tahala za sebou 😀 😀 😀 😀 😀
Nakupili sme kopec oblecka pre malu, boli sme v C§A, v HM ....
tak ma zasoby .....
my zrejme zajtra skocime do KE do ZOO, tiez chceme vyuzit posledne horucavy. a dnes nas este cakaju oslavy, len mala spinka, tak cakame az sa zobudi, aj ked sme tam mali byt o 13. 😅 😅 😅 😅

vka
autor
7. sep 2008

No to je fajn 😉
dnes je ozaj krasne my sme sa prednedavnom vratili od našich my sa dnes už nechystame nikam muik pracuje šli točiť do košic do tej cestovky od ktorej šli tí turisti čo havarovali v chorvatsku je to strašne ☹ ☹ ☹ ☹ ideš na dovolenku našporiš zaplatiš tešiš sa a takto to dopadne neviem asi osud ☹ ☹ ☹

bznka
7. sep 2008

..evka ale ja som aj tvojho muzika videla tocit dnes v kulturaku 😉

vka
autor
7. sep 2008

no kolo obeda točil pre Jojku a potom točil to vystupenie T DOWN pre TV LUX včera svadboval no ma toho dosť ozaj stara sa laska moja ......


V stredu idem do školy ked ja tam nepobludim Leni ty nevieš ma nejaký nazov nastupište na busy na stanici myslim nazov ulice chcem najsť mhd a neviem s toho vyjsť ............... 😒

bznka
7. sep 2008

...takze muzik je uplne vytazeny....ale ta kamera mu pristane....a fakt vyzera velmi mlado 🙂

danuska24
7. sep 2008

zacnite kde pise k.a.t.k.a

bznka
8. sep 2008

.... 😒 😒 😒 🤐 ...a to co ma byt....ja preto nedavam fotky na net...radsej neriskujem