Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
8. sep 2008

Terka dakujem za lichotky to aby som sa onho začala bať 😀 😀 😀 😀

Sranda aj tak som nepochopila o čo sa tam jednalo 😒

vka
autor
8. sep 2008

Miriamke všetko najlepšie k meninkam vela vela zdravička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
8. sep 2008

evka dakujeme

lenrie
8. sep 2008

ahojte babenky,dnes sa nam akosi pokazilo pocasie,ja tu akurat bludim po internete,hladam malemu na zimu lyziarsku supravu a tiez idem asi nahodit nejake veci na MMB ,kdeze mam tu po malej plno zimnych bund a uz do nich nevojde ☹ takze aj jej musim pozhanat ale tie peniaze asi niekam pojdem ukradnut 😠 😠
no Evi,neviem ale tusim,ze len Zeleznicna stanica to ma nazov

lenrie
8. sep 2008

a tiez sa pripajame a Miriamke zelame vsetko vsetko len to naj 🙂 🙂 z celeho srdiecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vka
autor
8. sep 2008

😒 😒 😒 v Prešove by som trafila všade ale Košice????hadam sa nejak časom oťukam 😒 ved sa nejak popytam 😖

lenrie
8. sep 2008

ale neboj a kam sa vlastne v Ke potrebujes dostat?mozem ti vyhladat spoje

vka
autor
8. sep 2008

Na Lingov alebo mi napiš link kde to mam na nete hladať vdaka

bznka
8. sep 2008

lenka tak ja si pridem nejaku tu bundu po maljej kupit co ty na to?

bznka
8. sep 2008

evka a ty nwezabudni v stredu urobit si 2 vrkociky, zobrat aktovku a kvietocek pre pani ucitelku 😀

lenrie
8. sep 2008

http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=3933213234ef2...

tak tu pozri,je tam 71 a 72 a tie idu na Lingov

vka
autor
8. sep 2008

Leni dik

Terka ty potvora nepodryvaj 🙄 😀

lenrie
8. sep 2008

akurat pozeram,ze vela spojov pomenili,zrusili,takze len ten trolejbus ti bude vyhovovat ale nestoji priamo na stanici ale trosicku dalej,nie je to daleko len ako ti vysvetlit,kde to presne je 😲

vka
autor
8. sep 2008

Leni nenamahaj sa nejak sa popytam 1-2 a budem vedieť 😨

lenrie
8. sep 2008

babenky,idem prec poobede sa ozvem
Evi,ja ti to este vysvetlim ale neskor,teraz musim bezat...ahojte zatial 😉

vka
autor
8. sep 2008

A po daždi kde bežiš 😅

bznka
8. sep 2008

evka ja nepodryvam..ale ja to myslim vazne 😀

...lenka aj mne treba ist do mesta...ale dufam ze prestane prsat apoobede to zvladneme s malou a tak ihned sa zastavime vo skolke po stevka 😉

..evka a kto ti bude podpisovat ziacku knizku? 😀

vka
autor
8. sep 2008

no predsa manžel a za 1 budem dostavať vreckove a za 5 ma vycape po zadku

bznka
8. sep 2008

no lenka tak vreckove je dobre..ale v manzelstve aj taka vycapkanie po zadku nie je zle 😀

vka
autor
8. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenrie
8. sep 2008

ja som bola len u kmotry a do mesta mi treba tiez ist,dokupit malemu veci do skolky a aj nieco pod zub ☹ ale vobec sa mi nechce 😠

vka
autor
8. sep 2008

Už neprši takže hor sa na nakupy my sa dnes chystame do Po kupiť nejake nohavice Dianke do školy a aj mne treba niečo z manikerskeho obchodu ale najpr pojdeme pre maleho

danuska24
8. sep 2008

Evi nejaka baba si dava cudzie deti z albumov do svojho a vydava ich za svoje.

danuska24
9. sep 2008

ahojky. mala akurat zaspala, ja som akurat dopratala tak vegetim.. ale len na chvilku, idem nieco muzikovi uvarit 😉

vka
autor
9. sep 2008

Dani dnes sme sa s Lenkou zhodli na žemlovke čo ty?

danuska24
9. sep 2008

😝 😝 😝 😝

danuska24
9. sep 2008

😀 😀
ja take nemusim
Peto by mozno aj zjedol ale ma smolu 😅

danuska24
9. sep 2008

miciatko • Dnes o 12:15 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ahojte , chcem Vás všetkých poprosiť v mene jednej maminky ktorá požiadala na jednom fore pre maminky o malú výpomoc - ma dcérku Moniku ktorá si našla jednu súťaž kde mali navrhnúť -naprojektovať svoju výnimočnú surfovaciu dosku a pozvať čo najviac priateľov, aby hlasovali za projekt.
víťaz vyhrá surfovaciu dosku, ktorá bude vytvorená podľa víťazného projektu. Pred Monikou je o cca 200 hlasov Poľsko, Čechy a Austria a prečo by nemohla vyhrať naša keď súťaž je len o tom kto zahlasuje?? V živote nás stretnú mnohé situacie ktorým sa dá pomôcť veľmi ťazko ale tu stačí iba kliknúť a pri srdiečku Vás môže hriať pocit že jednej milej kočky bude surfovacia doska zdobiť izbu ešte dosť dlho a ten pocit ktorý bude zdobiť detskú dušičku Moniky . . .

Tu hlasujte prosím
http://www.tomtailor-ocean.com/sk/contest/previ...

Ak viete o lepšom mieste kde to najde pozitívny ohlas kľudne umiestnite
Hra trvá do 12.09.2008, takže iba do piatku.

Kľudne hláste čísla hlasu , pošlem link jej maminke , nech vie odkadial sa hlasy hrnú a komu treba poďakovať

Ďakujem

danuska24
10. sep 2008

Evi studujes? 😀
vcera sme mali zemiakovu brigadu 😀 😀 😀 😀

vka
autor
10. sep 2008

Ahojte tak dnes som kým ste vy ešte buvali sedela vo vlaku 5 30h Do Košic som došla trochu na stanici pozmetkovala ale našla všetko v pohode
V škole fajn ....prednašky frčali jedna radosť 20 stran som zapisala určite moje spolužiačky prevažne v mojom veku vydate ktore maju deti niektore aj pracuju niektore na MD v triede mame aj 3 40r jedna z nich ma určite aj viac všetky celkom prijemne akurat jedna 40r to je vam take čislo 😀 aspon o srandu bude postarane znova idem 24.9

Dani polala som hlas