Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
11. sep 2008

Pekny den vospolok!

Evka tak jeden den uz mam za sebou 😉

danuska24
11. sep 2008

ahoj, neviete ci sa nieco nechysta (nejaky program) niekde v okoli v pondelok 15.9? chceme niekde vypadnut..

vka
autor
11. sep 2008

No Dani zatial neviem o ničom
Ved chodte do ružbach na kupko prijemna tepla voda dokonca liečiva zaparkuješ dole na parkovisku ku kupku sa prejdeš vykupete sa potom sa zastavite na salaši na nejaku dobrotku a den na jednotku 😉
😉 😉 😉 😉

bznka
11. sep 2008

..u ns vikend jasny...v sobotu oslava a aj v pondelok..lebo nemozu dojst vsetci v sobotu 😀

vka
autor
11. sep 2008

A čo slavite???

bznka
12. sep 2008

ta rok

danuska24
12. sep 2008

Evi IP
Terka - Miriamke vsetko naj naj naj naj naj naj naj k rocku 😉 😉 😉 😉

vka
autor
12. sep 2008

FIJHA tak to normalne doležita udalosť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tiež sa pripajam všetko naj ...a vela darčekov 😀
tak teba terka čaka velky nakup a pripravovačky mužikcez vikend pracuje a v pondelok????tak mame isť s prijektantom na pozemok pozrieť čo a ako ..ešte uvidim či pojdem aj ja či iba mužik 😒
nič utekam pre Dianku na subor tak po maleho potom na nakup, tak dam rande zo žehličkou .......ech šťastný život ženy 🙄

bznka
12. sep 2008

.....no nakup mam urobeny uz len pripravfovacky a este ako tak zriadit domacnost....no nic sa mi nechce.....

.....a rande so zehlickou mi treba dat tiez.....ale to uz nestiham..takze moja kopa pradla bude ako gerlachovsky stit..takze do spolane nikoho neposlem, aby to nevidel 😀 ...ja trubka este vcera prezliekla postelne...a dnes a susi....tak ze nestiham to zehlit 😀

vka
autor
12. sep 2008

ja prezliekam zajtra tak dnes musim randiť inač by ma asi z tej kopy kloflo
Terka velmi rychlo beži čas ved len nedavno si spominam ako si tu pisala že ideš rodiť atd.....................nejaka rychla doba či čo

Čo budeš za dobrotky chystať?????

vka
autor
12. sep 2008

Lenka nam nejak zmizla 😒 😒 😒

danuska24
12. sep 2008

Evi kam na pozemok?

danuska24
12. sep 2008

s nasim to vyzera biedne,... ten co mame nie je v sulade s uzemnym planom... 😠 😠 😠 😠 😠

bznka
12. sep 2008

..evka nic take extra...kolac som nepiekla...sak mam dolozene zosvadby co sme boli v mrazkau..akurat som urobila tiramisu ku kave 😉

..a co varim..tak to je otazne este...vybrala som kuracie prsia.....a urobim civklovy salat potom a aj cestovinovy....urobim misu a tot vsjo 😉

danuska24
12. sep 2008

nespis?

danuska24
12. sep 2008

blahozelame Miriamke k rocku - asi sme prve dnes - presne v den narodenin, co?? 😀

vka
autor
14. sep 2008

No pozeram že vy baby nemate spania????
Dani mužik ma na Lipnikoch velký pozemok polovicu chceme predať a na tej druhej sa budeme budovať...

vonku je poriadna kosa nejak odrazu 😒

danuska24
14. sep 2008

ked zrobis dobru cenu berieme 😉 😉

vka
autor
14. sep 2008

😉 kuk Ip juj bolo by nam dobre ako susedkam no nie?????

U nas v byte nekuria vonku sotva 9 stupnov brrr dufam že pride ešte babie leto

bznka
15. sep 2008

...tak ahojte...mym mame oslavy za sebou.....bolo v celku fajn 😉

...vonku je fakt zima.....no asi rovno prejdeme na zimne bundy 😀

...no aj ja dufam ze este teplo dojde aspon tak na tyzden....bo iuz teraz je to sok pre organizmus

vka
autor
15. sep 2008

No tak nam už dnes zakurili konečne ----------------------nič moc ale o niečo teplejšie to nie ako v dome ☹

danuska24
16. sep 2008

Evi my mame studeny odchov.. malovali sme radiatory, nasa izba je este rozbombardovana, radiator v strede izby 😀 😀 , Peto este musi urobit stierku, namalovat steny a sup ho zavesit radiator. Takze momentalne len nosim za malou ohrievac.. 😠
kuk IP

vka
autor
16. sep 2008

No Dani tak do malovania ste sa dali nejak neskoro.....
ma nam ešte dosť rozparcelovať takže možno na predaj bud len 10 alebo 13 zaleži od toho ako pojdu parcely dam vedieť ked maš už to loto podané 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
16. sep 2008

ok 😉
to Peto kazdy den ked pride z roboty tak trochu porobi, takze sa to taha ako... 😀 😀

vka
autor
16. sep 2008

No ale už ked bude hotove tak bude ok aj teplučko aj pekne 😉
Takže rozmyšlaš o budovaní ???? u svokrovcov sa ti nepači????že sa pytam blba otazka že??? 🤐 🤐 🤐
asi by som ani ja nebola ....................

danuska24
16. sep 2008

idem ti pisnut IP 😉

vka
autor
16. sep 2008

ok

danuska24
16. sep 2008

som debil, som si sama poslala IP 😀 😀 😀
ale uz som ti to ,,preposlala,, 🙂

danuska24
16. sep 2008

mala este spinka, vyzera to ze sa nam tlaci prvy zubok, lebo vcera ma fajne ukusila 😀

vka
autor
16. sep 2008

Dani kuk Ip

Tak budete zubatí no super 🙂 😀 dnes je strašny den rano mal malý depku lebo on do školky neide pretože ma dievčenský daždnik 😕 Dianka mu daždnik v stredu zlomila ako vždy po mojom xxx upozornení netoč s daždnikom ...Sa jej podarilo tak Tianovi nič ine neostavalo len vziať daždnik s usmievavou barbie, a isť do škôlky sice tiež mu ihlička stčala ale pre važne pripady ho myslim daždnik držime 😀
ale po obede som mu daždnik modrej farby aku mi nakazal kupila .......len do kedy zasa vydrží 😀