Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
16. sep 2008

Evi sväta pravda, tiez som rozmyslala ze v pripade nudze aj taka moznost ale no dufam ze nudza nebude 😀 😀

danuska24
16. sep 2008

mala uz spinka, poobede nespala, tak mi odkvecla este pri kojeni.

vka
autor
16. sep 2008

maš pokoj aj v noci sa ti ešte budi??

vka
autor
16. sep 2008

Inač ako sa ma Tina už bruško rastie???
😉 😉 😉

bru noc 😔

danuska24
16. sep 2008

Evi budila sa mi asi 3 noci za sebou 4 az 5 x, kedy ako, ale vcera sa zobudila len raz, tak uvidime..
brusko rastie ale este ho nevidno 😉
dobru nocku 😉 😔

bznka
16. sep 2008

..ja som poslala prispevok a nie je tu 😕

.noa le len som vas chela pozdravit.....a ze evka sak anija by som s takym dazdniokom nesla do skolky....maly mal pravdu 😀

vka
autor
17. sep 2008

😀 😀 😀

Terka a čo ty cez den nemaš čas pisnuť 😠 či davaš dokopy byt po oslavach?????
Dani a pred spanim jej nedavaš nejaku kašičku? možno by ti spala lepšie...

bznka
17. sep 2008

....no byt po oslavach je ako tak dany dokopy...ale este by sa zislo nieco viac..no som unavena z toho pocasia ze na vsetko kaslem 😉

....takze s a len potvrdilo ze naso upratovat predtymked potom budes o to viac 😀

vka
autor
17. sep 2008

😀 No čo narobime ja som tiež pridavala fotky veci na predaj a čas mi tak utiekol ......o 11 45 mam objednavku a doma 😕 😕 vonku ako pozeram riadne fuči len nech sa na buduci tyž vyčasi lebo naši budu zberať zemiaky tak nerada by som po takom hnusnom čase brrrr ☹ ☹ zatial pa

Terka aj ja som pisla prispevok asi 5 min po tebe a vobec tu neni a okrem toho napisalo že moja odpoved bola pridana žeby mi počitač štrajkoval 😒 😒 😒 😒 😒

vka
autor
17. sep 2008

Teraz došiel divné 😕

vka
autor
17. sep 2008

Ako vidim každemu štrajkuje počitač 😒 😠 ????

bznka
17. sep 2008

....mne nestrajkiuje PC....ale ja nejako nestiham......a fakt lezie na mna jesenna unava 😒

danuska24
18. sep 2008

dobre ranko 😀 😀

danuska24
18. sep 2008

mala akurat zaspinkala, navarene od vcera, takze vegetik.. musim ist poobede do SB, kupit farbu tak dufam ze prestane prsat 😒

bznka
18. sep 2008

no este piatok a vikend pred nami....no najradsej by som ho cely prespala...uz ne mna doliezla jesenna unava a zimny spanol 😉

vka
autor
19. sep 2008

😒

bznka
19. sep 2008

baby co sadeje s tym pocasim?.....sak ja zinfarktujem 😒

danuska24
20. sep 2008

ahoj. zajtra chceme (ja chcem 😉 ) ist do popradu ale sa mi zatial nedari spracovat muzika 😠 😠 😠

vka
autor
20. sep 2008

😀 že ty chceš 😉 ??? dnes som mala zakazničku s vlasami po zadok kuk do albumu

vka
autor
20. sep 2008

Babky ked pozerate ranný magazim na stv a chodi tam rozpravka drobčekovia každý den ine časti dej sa odhrava v prirode o muškach včielkach.......,je to ozaj velmi pekné a take humorné Tian ked pozera tak sa rechta ...poradte kde by som to našla napr na nete alebo nemate niektora dvd????
vdaka

danuska24
20. sep 2008

http://www.playsb.sk/index.php/DVD-Požičovňa/Dr...
Evi nasla som tuto pozicovnu v Sabinove na Presovskej č.1

vka
autor
20. sep 2008

Dani dik asi tam zajdem a požičiam malý sa bude tešiť a čo porabaš??

danuska24
20. sep 2008

teraz som citala vraj ich mali v carefoure - ale pisali ze vraj stali 329sk/1 dvd

danuska24
20. sep 2008

Evi - prehovaram 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
20. sep 2008

A to chceš isť do aquaparku???

Mne kysne cesto na šišky myslela som že spravím pizzu ale nemam ani paradajkový pretlak a ani šampinony a ani pizza korenie no cesto odobieriem aj na pizzu a bude nabuduce lebo som si minule v lidli kupila rezačik taký okruhly na pizzu tak musim vyskušať 😉

bznka
20. sep 2008

ahojte.....tak ecka tu rozpravku pozerame aj my.....a rezacik som si kupila tiez na pizzu 😀

...evka to dievca ma super dlhe vlasy..to bola sabonovcanka?..a to sa vydavala ci sla na svadbu..inak robis krasne ucesy.......ty robis len ucesy z vlasov ci vies aj upravit..to jest vyfukat a tak 😉

bznka
20. sep 2008

..no apocasiu som podlahla...prisla na mna nejaka asi viroza..dufam ze to nebude chripka...tecie mi znosa, boli ma hloava jedna radost aj v hrdle skriabe.,...vecer asi dam prevarene vinko 😉

vka
autor
20. sep 2008

Dakujem ..Terka je to sabinovčanka tancuje v sabinovčane a šla len na svadbu ako družička prvykrat bola takto s vlasami pačili sa jej
aj fukam, aj z kratkých vlasov sa da pekný elegantný učes urobiť ked ťa robotka bavi tak to potom je jednoduchšie.......................................

vka
autor
20. sep 2008

mužik svadbuje
a ja vinko doma nemam ale mam vaječný likerik zmiešam s kolou a dam si 😔 o kolkej budeš piť??aby sme pili naraz bo samej je mi blbo 😀 😀 😀 😀

danuska24
20. sep 2008

evi hej do aquaparku..
malej asi idu zubky, mala 37,3 😒