• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
Evi sväta pravda, tiez som rozmyslala ze v pripade nudze aj taka moznost ale no dufam ze nudza nebude :grinning: :grinning:
16. sep 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala uz spinka, poobede nespala, tak mi odkvecla este pri kojeni.
16. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maš pokoj aj v noci sa ti ešte budi??
16. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inač ako sa ma Tina už bruško rastie???
:wink: :wink: :wink:

bru noc :pensive:
16. sep 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi budila sa mi asi 3 noci za sebou 4 az 5 x, kedy ako, ale vcera sa zobudila len raz, tak uvidime..
brusko rastie ale este ho nevidno :wink:
dobru nocku :wink: :pensive:
16. sep 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja som poslala prispevok a nie je tu :confused:

.noa le len som vas chela pozdravit.....a ze evka sak anija by som s takym dazdniokom nesla do skolky....maly mal pravdu :grinning:
16. sep 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

Terka a čo ty cez den nemaš čas pisnuť :angry: či davaš dokopy byt po oslavach?????
Dani a pred spanim jej nedavaš nejaku kašičku? možno by ti spala lepšie...
17. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....no byt po oslavach je ako tak dany dokopy...ale este by sa zislo nieco viac..no som unavena z toho pocasia ze na vsetko kaslem :wink:

....takze s a len potvrdilo ze naso upratovat predtymked potom budes o to viac :grinning:
17. sep 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: No čo narobime ja som tiež pridavala fotky veci na predaj a čas mi tak utiekol ......o 11 45 mam objednavku a doma :confused: :confused: vonku ako pozeram riadne fuči len nech sa na buduci tyž vyčasi lebo naši budu zberať zemiaky tak nerada by som po takom hnusnom čase brrrr :frowning2: :frowning2: zatial pa

Terka aj ja som pisla prispevok asi 5 min po tebe a vobec tu neni a okrem toho napisalo že moja odpoved bola pridana žeby mi počitač štrajkoval :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
17. sep 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teraz došiel divné :confused:
17. sep 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako vidim každemu štrajkuje počitač :unamused: :angry: ????
17. sep 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....mne nestrajkiuje PC....ale ja nejako nestiham......a fakt lezie na mna jesenna unava :unamused:
17. sep 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala akurat zaspinkala, navarene od vcera, takze vegetik.. musim ist poobede do SB, kupit farbu tak dufam ze prestane prsat :unamused:
18. sep 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este piatok a vikend pred nami....no najradsej by som ho cely prespala...uz ne mna doliezla jesenna unava a zimny spanol :wink:
18. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused:
19. sep 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co sadeje s tym pocasim?.....sak ja zinfarktujem :unamused:
19. sep 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. zajtra chceme (ja chcem :wink: ) ist do popradu ale sa mi zatial nedari spracovat muzika :angry: :angry: :angry:
20. sep 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: že ty chceš :wink: ??? dnes som mala zakazničku s vlasami po zadok kuk do albumu
20. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babky ked pozerate ranný magazim na stv a chodi tam rozpravka drobčekovia každý den ine časti dej sa odhrava v prirode o muškach včielkach.......,je to ozaj velmi pekné a take humorné Tian ked pozera tak sa rechta ...poradte kde by som to našla napr na nete alebo nemate niektora dvd????
vdaka
20. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani dik asi tam zajdem a požičiam malý sa bude tešiť a čo porabaš??
20. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som citala vraj ich mali v carefoure - ale pisali ze vraj stali 329sk/1 dvd
20. sep 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi - prehovaram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A to chceš isť do aquaparku???

Mne kysne cesto na šišky myslela som že spravím pizzu ale nemam ani paradajkový pretlak a ani šampinony a ani pizza korenie no cesto odobieriem aj na pizzu a bude nabuduce lebo som si minule v lidli kupila rezačik taký okruhly na pizzu tak musim vyskušať :wink:
20. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....tak ecka tu rozpravku pozerame aj my.....a rezacik som si kupila tiez na pizzu :grinning:

...evka to dievca ma super dlhe vlasy..to bola sabonovcanka?..a to sa vydavala ci sla na svadbu..inak robis krasne ucesy.......ty robis len ucesy z vlasov ci vies aj upravit..to jest vyfukat a tak :wink:
20. sep 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no apocasiu som podlahla...prisla na mna nejaka asi viroza..dufam ze to nebude chripka...tecie mi znosa, boli ma hloava jedna radost aj v hrdle skriabe.,...vecer asi dam prevarene vinko :wink:
20. sep 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem ..Terka je to sabinovčanka tancuje v sabinovčane a šla len na svadbu ako družička prvykrat bola takto s vlasami pačili sa jej
aj fukam, aj z kratkých vlasov sa da pekný elegantný učes urobiť ked ťa robotka bavi tak to potom je jednoduchšie.......................................
20. sep 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mužik svadbuje
a ja vinko doma nemam ale mam vaječný likerik zmiešam s kolou a dam si :pensive: o kolkej budeš piť??aby sme pili naraz bo samej je mi blbo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi hej do aquaparku..
malej asi idu zubky, mala 37,3 :unamused:
20. sep 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok